Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: да се развеждам ли?нови [re: lud gidiq]  
Автор Losty ()
Публикувано17.09.10 00:11



Слушам и изпълняаам!



Тема Re: да се развеждам ли?нови [re: freshsh]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано17.09.10 00:21



В кръга на шегата - Развеждай се! Колегите адвокати и те хляб ядат!



Сега сериозно, смятам, че на този въпрос е редно ти да си отговориш! Човек взима сам тези решения и сам носи последствията от тях! Разводът макар и да звучи странно е за хора с характер! Или можеш да приемеш предизвикателството или си траеш и се правиш на разсеян. Децата... никога няма да ти благодарят дори и да пожертваш цял един живот за тях! Просто децата сме такива, дори и след като превъртим годинките, и надскочим пълнолетието...
Само един съвет - разводът с жената не е развод с децата! Те не бива да бъдат наказвани заради родителите си...



Тема Re: да се развеждам ли?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Losty ()
Публикувано17.09.10 00:50



90% от клуба го преебаха тва:
Само един съвет - разводът с жената не е развод с децата! Те не бива да бъдат наказвани заради родителите си...

никой нема да те послуша , адвокате, брате.....



Тема Re: да се развеждам ли?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор 4usmivki (пристрастен)
Публикувано17.09.10 01:04



Стрейнджър е права!
Един познат, сед 2-3 среден клас коли си каза - Бе ще живея вече и ще си харча парите /свен необходимото за семейството/ кой ще ми напрай поклон после, че съм се лишавал и гърчил? Ми имам и ще пилея кк си искам МОИТЕ си пари/пак казвам, че семейството си държи стандарта/



Тема Re: да се развеждам ли?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Ubuntu Man ((у)ЧовеченТрол!)
Публикувано17.09.10 01:04



Просто децата сме такива, дори и след като превъртим годинките, и надскочим пълнолетието...

Такива са само една част от децата!





Тема Re: да се развеждам ли?нови [re: Ubuntu Man]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано17.09.10 01:08



Всеки е егоист... да го отричаш... отричаш природата ни!





Тема Re: да се развеждам ли?нови [re: Losty]  
Автор 4usmivki (пристрастен)
Публикувано17.09.10 01:21



Забелязъл си и знаеш, че всичко е до време и променимо.
Всички се впускат в глупости и как децата щели да си отлетят - Кой каза бе?
На баща ми мога се развикам, ама при нужда и ще се въоръжа!
На масата може му се правя на всякакъв, но на улицата казвам "ти внимавай как говориш на баща ми"
Па хеле за майка ми - мале там кръв може се лей!
Баща ми и майка ми са на доста години - ко им е било - те си знаят - децата им сме някви никви, ама айде ела да посегнеш на родителите ни и да видиш как ще се събере опълчение!
Сори, че в твоята тема.
Ай не говорете глупости - не сте били родители - нямате и деца!
Ах, че пак се ядосах
При нормално семейство винаги има - манджите на мама
и
майсторлъка на татко
няма кажа нищо, че избеснявам
децата отлитали - ми да!
Но ако родитилети са родители - децата знаят
а ако децата са деца и родителите свирнат - душманите се маят!
Не ви уйдисва - ми пътя
Ама мама и тати са винаги насреща с паница манджа и утеха



Тема Re: Ох, дявол го взел!нови [re: Liya]  
Автор forti (заслужена)
Публикувано17.09.10 02:37



Дамммм...и кораблик не туда плывет:):):)
И капитан далечно плаване не е

Пилотите и корабните капитани са отговорни професии, изискващи бързи правилни реакции в екстремни случаи...а този седнал да се чудясва що не му пуска жена му, експерименти някакви безумни провеждал с децата си. С този речник (и никнейм:) ми звучи да е сервитьор, барман, или друг вид бакшиш, където си намери работа по курортните дестинации - Италия, Гърция, Кипър и където се наемат българи за обслужващ персонал, а и много студентки работят сезонно по заведенията и хотелите:):):) "Банкоматът" очевидно ползва евтина обща служебна квартира щом не си е прибрал семейството при него.
На жената явно й е писнало от липсата на отношение, че то верно ролята на жените била запълваща, ама и малко отношение си трябва към запълването



Тема Re: да се развеждам ли?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор freshsh (непознат )
Публикувано17.09.10 09:35



Права си.
Благодаря и на вси4ки останали за мненията.
Ще им отговоря,след като си доидем с детето от плаж.





Тема Re: Абе Ламби:))нови [re: freshsh]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано17.09.10 09:56



Що си смени ника за да пускаш таз тема?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.