Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Какво ти съмнение!нови [re: LlRA..]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.09.10 22:20



Той е сигурен - нали писа, че има доказателства, получени по ..."много тарикантски начин... прецедент за сайта"
Чудя, се пък дали жена му не е някоя наша клубарка и той да я е изловил, че се сваля на бележки с тукашните плейбои...от ГЗС примерно.
Ако е тъй, не бих го нарекла точно прецедент, щото и други двойки се излавяха тук преди време...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Ами, така си е...нови [re: pravil-nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.09.10 22:23



... в това няма нищо лошо, по принцип.
Така семейството се сплотява, защото съпругата може да оцени реално какъв е бита на съпруга и, докато го няма с месеци и... така много неща си намират мярката.
Аз, лично никъде не съм била водена по този начин, все не ми идва реда, нещо...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: да се развеждам ли?нови [re: LlRA..]  
Автор 4usmivki (пристрастен)
Публикувано16.09.10 22:28



Како Лирке :))))
И аз му рекох тъй, ама.....
че края не е щастлив. /за справка другата му тема/
Ама излязох лош и поиска тебе :)
кат една основоположна труженичка :)



Тема Сетих се още нещо...нови [re: pravil-nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.09.10 22:29



... не мисля, че е тираджия. Те обикновено не мерят, куфарите в килограми, защото не пътуват със самолет.

Правят го хората, които пращат подаръци с полети, най вероятно по колеги.
Такива са моряците наистина, но може да работи нещо за което в момента не се сещаме. Няма значение.... Важното е, че най-вероятно той ще си продължи с този ритъм на живот, а жена му ... съвсем ще се дистанцира от него, съответно ако не се разберат помежду си - децата също...

Не знам защо преди време и е намалил "издръжката" и до тази на една разведена жена - но според мен, още в онзи период се е скъсало доверието между тях. И първоначалната причина не е била в парите.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Ами, така си е...нови [re: MamaNetty]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано16.09.10 22:29



Ама верно си романтичка ..





Тема Да не ми намекваш,нови [re: pravil-nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.09.10 22:36



че докато се мисля, за черен лебед, всъщност съм бяла патица...


Сигурно си права, но поне не се оплаквам, че съм сама и свестните мъже са на привършване. Личният ми вопъл е, по скоро:
- Ох, защо нямам още един живот, да им се порадвам повече!...още едно сърце, да ги обичам повече... и още една...хм...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Сетих се още нещо...нови [re: MamaNetty]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано16.09.10 22:40



Мда .. права си за самолетите и куфарите. Ама то сме засипани с ква-ли-не информация ..

И първоначалната причина е в "понятия" като "вампир" и "калпава". Да не мислиш, че днес са се появили ?!
Щом може да се употребяват подобни изрази за човек, който се води най-близък, на всеослушание, на обществено място, и без капка разум (за срам изобщо не говорим), смятай ко се случва в къщи .. между четири стени и очи ?!?



Тема Гуси'н Фрешовнови [re: freshsh]  
Автор borecom (мЪ няма)
Публикувано16.09.10 22:56



Намерил си най доброто място да словоблудстваш критично за жена

било тя твоя , моя или .. освободила се .
Адмирации за избора ти .
Умен .



Тема Да...нови [re: pravil-nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.09.10 22:57



...много си права, като помисля.
Стана ми тъжно... и за двамата.



Но може би той просто позира с тези груби думички... все пак влиза за пръв път в клуба и иска да направи "мъжествено" представяне...
В случай, че е на прага пред зарязване, заради друг мъж, не върви да каже... "Любимата, за която толкова мисля, като съм далече, ме предаде, докато аз работех за двама ни и си мислех, че това е достатъчно..., страх ме е, че ще загубя децата си...и какъв глупак съм бил, задето... " и прочие.

Или пък най-гадното... "А дали изобщо ме е обичала през всичките тези години? А има ли жена, която изобщо може да ме обича от тук нататък или всичките са кучки..?"

Не, няма такъв мъж, който да го каже! То ако имаше...светът щеше да е друг.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 16.09.10 23:00.



Тема Re: да се развеждам ли?нови [re: freshsh]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано16.09.10 23:00



Кво ви става бря? Като видите "дебелият" все се чувствате използвани! Мъж банкомат бил!!! Тия дето нямат пари ги използвали за секс, а тия дето имат - за банкомат.
А ти не си ли използвал жена си? Два пъти си и надул корема, за да ти излюпи потомците. Вампир била, то всяка би вампирясала при подобно отношение. Семейството да не е златарски магазин, че да мерим с везните кой какво дал и кой какво взел.

В повечето случаи бих написала, че е важно да се запази семейството. Но това, което прочетох силно ме смути. Едно нещо не написа ясно и разбираемо. Има силно противоречие между постове ти като фактология и позиция от твоя страна. Ако така общуваш и с жена си, нищо чудно, че е объркана. Не стига, че горката жена трябва да чака мъжът и да се върне та да я огрее, ами като не е в настроение на точно определената дата й намират махна


Само веднъж спомена децата си и то по повод колко издръжка ще и оставиш като се разведеш ... Децата не са само издръжка. Помисли върху това!

Едно разбрах, че ти е изневерила. Нищо де, ще пие кръвта на някой друг, а не твоята ... дето се вика ще трябва да черпиш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.