Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Пич,нови [re: pyrvata]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.09.10 00:09



.......не го говоря просто така...не е лесно да замълчиш, но заради децата си струва, бавно и полека нещата се разбират, без да ги разкъсваш. Преди имах деца, сега са деца и приятели, това спечелих.))



Тема Re: Пич,нови [re: tia9]  
Автор 4usmivki (пристрастен)
Публикувано21.09.10 00:24



Естествено, че понякога е по- добре да замълчиш и мълчаки видях, че няма време за отлагане и трябват действия.
Направих каквото исках - законово, пак оставих детето на майката, че нали е най- важна и само предупредих, че ако видя детето пак в "онова" състояние - мокро, уплашено, хранено с шоколадови фафли /още какао не трябваше да му се дава/ ще стане лошо.
Иначе мълчах - е докога?
През вечер - детето болно - ела /от 15км/ да ми донесеш панадол, а аптеката на 500 метра.
Земам детето - то с ангина - е докога да чакам и мълча. Кат ида при майка му - то по хорските къщи спи.
Колко да мълча и да чакам?
Е да чакам да го умори и да го погребвам ли в мълчание?
Всичко това го говоря за дете на годинка.
Ми мълчах, па кат викнах и още им държи



Тема Re: Пич,нови [re: 4usmivki]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.09.10 00:31



Не си ме разбрал, не говоря да мълчиш на тези които застрашават живота му. Става въпрос за друго, самото дете ако е възможно да не разбира за лошата страна на вашите отношения. Да му се докажеш с отношение към него (ти го правиш), не да осповаш лошото което говорят за теб.
Извинявай, възможно е аз да не съм те разбрала за какъв вид борба става.
Детето сега е при теб нали?



Тема Re: Пич,нови [re: tia9]  
Автор 4usmivki (пристрастен)
Публикувано21.09.10 00:32



Но говорим за човека. Аз ко ми е било си знам аз.
Нека изчакаме чиляка да се успокои и да даде подробности.
Аз съм винаги за културното и човешкото,а и за търпеливостта.
Но не винаги е така.
Човека е объркан - нормално.
Стига с това, че жените са най-важните и онеправданите.
Аз казвам пред всички вас, че първите 3 дена детето ми кат беше прои майката /нали уж майка/ и кат го видях ....карах и плаках - то горкото беше мокро, уплашено, с шоколад по устата.
Мълчание ли - как не я пребих



Тема Re: Пич,нови [re: 4usmivki]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.09.10 00:42



Никога не съм говорила за мъже или жени)) Явно не ме четеш, има човеци, по-добри, по-лоши, това не е определено от пола.) Никога не съм казвала, че жените са онеправдани. В тази война има две страни и двете носят своята вина.



Тема Re: Пич,нови [re: tia9]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано21.09.10 00:49



А дори може да няма война





Тема Re: Пич,нови [re: chavdar4e]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.09.10 00:53



Студената война си е пак война)))) Война си е, няма убити, а само смъртно ранени





Тема Re: Пич,нови [re: 4usmivki]  
Автор pyrvata (член)
Публикувано21.09.10 00:55



...е, евалла, че си се преборил, аз бях по склонна да отстъпя за нейно добро/ на дъщеря ми/...ама то добро няма, има само декларации...има оправдания и защита срещу мен и плюене по мен ... за крайности да не говорим....да не говорим, че е била свидетел на крайности, които и беше обяснено, че аз ги предизвиквам....е, как да отстъпя....и как да се успокоя... но нещата се подреждат сами...и си идват на мястото....и не са в полза на този дето го няма...каквото и да и казвам за него...
...всъщност случаите са различни, Усмивко, всеки си знае неговия....човека Фреш, като си почине и ако има нужда от нас, ще разкаже неговия и ще се опитаме да помогнем, мисля, че ще има нужда от подкрепа и по малко от емоция...все пак нашите случаи не са негови...не бива да му пречим търсейки прилики с нашите случаи и готови решения...



Тема Re: да се развеждам ли?нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Falco ()
Публикувано21.09.10 01:21



Хич не са замисляй ами си фащай пътя и са махай. Аз наскоро я скопосах същата. По добре сам от колкто да знаеш че си използван само. Ся разни лафове от сорта "ама заради детето" нямат никаква тежест. И моите родители са се развели на времето, ама не съм седнал да ги съдя що са се равели. Ами не са се разбирали развели са се и тва е. Нека господ си ги съди. Ние сме гости на тая планета и поне аз се старая да си направя живота по добър, нямам предвид финансовата част. Останах с 3-ма приятели ама поне знам че както аз така и те биха направили всичко за мене. И това ми стига да спа спокойно.



Тема Re: Пич,нови [re: pyrvata]  
Автор 4usmivki (пристрастен)
Публикувано21.09.10 01:36



Човека фреш, ще си реши сам.
Ако поиска помощ - ще помогнем.
Но аз си мисля, че той ще се успокой и ще се разбере с майката на децата, ако и тя е разумна и не намесва другия мъж.
Аз си мисля, че ще се разберат с малки сътресения, но ако и тя е разумна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.