Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Глеам,нови [re: danaia_nn]  
Автор Liya ()
Публикувано16.09.10 01:57



През успехите на детето ми и висшата математика в програмата им до опитите ти да го избиеш към единствената тема, която те вълнува, демек за некой тъп мъж...


Мъжете около мен са мозъци
Еле па тоя, дето аз съм го родила
Бекграунд

Re: Глеам, [re: danaia_nn]
Автор Losty ()
Публикувано 16.09.10 00:24
Баси!
Успя да се изтриеш към 4 пъти в минута....


Ето това е цирка, даная... поствам го долу, част от него, ако изтрезнееш и ти дойде малко акъла, да си го изчетеш, копни си го, че ще трийнат поредните ти творения и пак няма да помниш...

ластунг клас е да бест

а да, вероятно, това ли е твоя вариант да сваляш мъже, щото една клубарка верно писа, че нямаш алтернатива и що така, глей си ника от кога е регнат и не ми отговаряй щото


а да, забравих, че ти от 8-10 г. си търсиш мъж, ама що се хващаш с мен не разбирам

аре сега помоли анбра да ти остави простотиите, като всеки път


Аз имам проблеми, както и ти, както и всички други, що тоя цирк



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Liya на 16.09.10 02:26.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Liya на 16.09.10 02:32.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Liya на 16.09.10 02:33.</EM></FONT></P>

Редактирано от Liya на 16.09.10 02:34.



Тема Re: Глеам,нови [re: Losty]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.09.10 07:59



Като я гледам моята как тръгна с молива на очите, май по-скоро стремежът е да се възвисим тази година над щастливата тройка, че както ги е треснал хормонът...



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Глеам,нови [re: Losty]  
Автор Harлeц ()
Публикувано16.09.10 08:19



Може и да си имал позитивната идея с тази тема просто да дадеш ход на положителното изразяване на трепети породени от първия учебен ден, но в типичен за нас стил, се яви надхвърляне кое гардже и кои мами и татковци най-по-по (татковците само като генетичен фонд).
Тъжна гледка ми се яви нещо след среднощните дебатчЕта.
Що бе, неразумни уроди, се срАмите да се наречете бугари, та парадирате с разни чуждоземски щуротии? Щото не сте в състояние да сътворите нещо бугърско, достойно за възхищение ли, а?



Тема Re: Глеам,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано16.09.10 08:38



Хихих, то и моята девойка вчера тръгна с огрооомен ентусиазъм, че и беше доскучало нещо ваканцията, ма кат си видяла програмата, нещо се поизпарил ентусиазъмът.



**Citius, Altius, Fortius**

Тема Re: Глеам,нови [re: Harлeц]  
Автор Taigun (тандем-вълчица;)
Публикувано16.09.10 08:38



ДобрЮтро на всички! Макар на патерица - честит първи учебен ден на дечинята ни: да са живи, здрави, бодри и ведри; да учат и научават, че и още да им се учи

!

Наглецо, нИдей тъй остро, де... моля те:
Що бе, неразумни уроди, се срАмите да се наречете бугари, та парадирате с разни чуждоземски щуротии? Щото не сте в състояние да сътворите нещо бугърско, достойно за възхищение ли, а?

Не се срАмим, бре. Българи сме, много ясно... но преди всичко сме хора. Пък и светът става (все по)-глобален, ако не си забелязал. Хем независимо дали това ни харесва, дали ни устройва, или не.




Тема Re: Да са ни живи и здравинови [re: Losty]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано16.09.10 08:50



децата! Да имат късмет - това е най-важното!
Не всяко има жажда за знания, но за всяко има път напред.
И всяко е скъпо и най-важно за родителя си - деца не се мерят и сравняват - всяко едно е единствено и неповторимо!



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Глеам,нови [re: Caffe Noir]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано16.09.10 08:56



Я па са разциврих на химна...голема патриотка са оказах.

Съседката ми мръсницата кат ма глЕдала, глЕдала, че кат вика после...Калиноооу, кво си мислеше кат видя кола на знамето, че чак са просълзи ?!

п.п. Опц, забрайх за ко са отбих.....Да пратя много здраве на сичките ни деца, на твойте па и ушете да изям.

- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM

Редактирано от Втасахме_я на 16.09.10 08:57.



Тема Re: Глеам,нови [re: Втасахме_я]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано16.09.10 09:01



Е то с химна е ключовия момент! Не знам какво му е - песен като песен, ще речеш, ама направо стиска за гърлото, а що... а, де!

Изпрати ли мъненкио герой?





Тема Re: Глеам,нови [re: Losty]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано16.09.10 09:02




Право думаш!
Да са живи и здрави и успешно да "преброят" и тази година до заветните 12!



Тема Re: Глеам, [re: Caffe Noir]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано16.09.10 09:03



Изпратих, даже неска го спуснах до госпожата и избегах най-подло...след мене чух, че му вика "върни се", ма не посмях да се обърна да видя кво става...Сега ми е едно тегаво да не е плакал...ич не обича да е изоставен. Иде ми да са върна и да си го зема.



- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.