Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Lirka здравей!нови  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано01.09.10 19:57



Пиша ти тук:)) нали ти бе домъчняло за мен, ето ме:)

а и там явно "шалтерът" ми бе дръпнат, няма да анализирам причините, тъй като няма смисъл, та...

да си дойдем на думата Батето демек Иван Славков, пак сме си по темата тук

разводите, ето например той има интересна идея за живота, за брака, за изневерите и т.н като оставиме настрана политическата нишка в книгата му, за мен бе интересно да чета за идеята му за живота...
била съм малка тогава , слушала съм някакви неща от родителите, говорили са си, ама аз какво ли съм разбирала...сега четейки книгата и аз с опит от два брака трябва да ти кажа допада ми....допада ми над нещата е
за мен интелигентността на един човек прозира в това, когато е над нещата, разбираш ме нали?

не ми допадат дребните души, особено когато има развод например...
тук съм чела какви ли не разкази на отчаяни хора и съм се питала: как може да има подобни индивиди????
ами развод, раздяла това е, важното е след това да има хубави отношения нали?, аз мисля така

та в този смисъл Батето може да е пиел, да е Е.б.ал наляво и надясно, но просто е бил и е НАД нещата това е, с една дума определям го като пич:)

жалко , че не съм му била наборка, хм а той би могъл да ми бъде дядо

егати

като гледах снимките му от младини, егати готиният пич хм, падам си по младият Батето

синитът му е ми приятел във фейса, но....на мен ми харесва таткото като млад

хм , ако сега го видя някъде НО младият Славков, казавам ти ще направя няколко кръгчета с него:))) обожавам мъжа ми, да това се знае тук, и не само ТУК, но на Батето определено не би му се разминало , ама да бе с 40 г. по млад ех

Редактирано от dymo на 01.09.10 20:10.



Тема Re: Lirka здравей!нови [re: dymo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.09.10 21:07



И аз му бях фен на този простак, но и на 20 да беше, с такъв като него не бих се хванала. Иначе, отстрани беше забавен. Вече не е, защото никой мозък не може да издържи на толкова алкохол.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Lirka здравей!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано01.09.10 21:13



хайде бе, да не си го познавала лично???

простак? какво му е било простото? разказвай моля те?

за алкохола си права, алкохолът размеква мозъка, а от това, което знам той е правел велики алкохолни оргии... и сега като прибавиме, че към 70ка, то е явно доста ...поизхабен за жалост, но има една снимка той като млад по спортен екип, ама много млад...готин си е



Редактирано от dymo на 01.09.10 21:14.



Тема Re: Lirka здравей!нови [re: dymo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.09.10 21:16



Не, не съм го познавала лично. Една съученичка се движеше в компанията му. Снимка на младини и аз имам- с баща ми са били заедно в казармата. Готин е бил. Просто аз не обичам мъже, които са преспали с половин София.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Lirka здравей!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано01.09.10 21:32



е сега това е много относително: преспал с 1/2 София...това , че е е...л на воля не го определя като "простак" как мислиш?, а и от това което чета имало е дами, които просто са искали да ги е...е и сами са влизали в леглото му, едва ли е могъл да им отказва все пак... времената са били десарски

(ДС)



Тема Re: Lirka здравей!нови [re: dymo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.09.10 21:36



Не-е-е, това с колко е преспал има връзка с нежеланието ми аз да имам подобни изживявания с такъв човек. Вижда ми се нечистоплътно.
А това, че е простак си е отделно, но поне не е тъп простак или поне не беше.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Lirka здравей!нови [re: dymo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.09.10 21:43



Аз познавах навремето /1993г./ Батето лично:))...чрез един мой познат.
Та имам едни смешни случки с него, преди време тук май ги разказвах:))

Та една вечер отидохме на бар в хотел София, дето е пред Народното събрание. Там барът беяе известен и с програма. Батето ме покани да седна до него да гледаме програмата. Като свърши спектакъла, излязоха да се поклонят фокусника и балета. Батето се наведе към мен и ми казва, бая завалено де, сочейки към балета:))): "Сега, виждаш ли ги тез от сцената?...всичките съм ги еВал...с изключение на магьосника!"



После тръгнахме към 4 часа сутринта и се мотахме по улиците. Около 6 часа влязохме в една долнпробна кръчма, ама дето мирише баш на кисело и опушено:)). Посрещнаха го като свой:))...Батето си хапна 2 яко люти шкембе чорби и по едно време след това пак си поръча уиски...наведе се към мен , хвана ми ръката, целуна я и ме попита галантно: "Извинявай, ти как се казваше?... ще прощаваш, виждаш ми положението..." /и ми показва уискито/...Оливера-казвам му аз:))...а той: Мдаааа, а на нас ни казват "оливарес", защото глей как се се оливаме



Тема Re: Lirka здравей!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано01.09.10 21:51



хахаха:)))

И аз не си падам по тип като Батето:))...но се скъсвам да се хиля на щуротиите му

...а и двата пъти, когато бях с него на маса, после моят и негов познат като ме изпращаше, Батето му поръчваше: "Да изпратиш Оливерчето...и без глупости, моля!".../представяш си с каква интонация и тон, нали?/:)))

Абе държеше се така, сякаш се познаваме от години)))...питаше ме: "Оливерче, ти имаш ли хубави приятелки? ..Имам!- казвам, а той- "Никога не ги запознавай с нехранимайко като мен!"

Вторият път бяхме на Копитото...пак беше весел, но все ставаше, щото междувременно се срещаше с различни хора и н епи толкова...та ми се струва, че си е знаел и как да се контролира, когато си има работа:))

Нищо лошо не мога да кажа за човека!



Тема Re: Lirka здравей!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано01.09.10 22:03



е да съгласна съм, пък и аз казах ако бе с 40 г. по млад допускам че около 30 не е бил преспал с много





Тема Re: Lirka здравей!нови [re: LlRA..]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано01.09.10 22:06



хм знаел е и още как, абе поведение , колко го могат днес??? малко са...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.