Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Отмъщението на любовницатанови  
Автор copadevino (весела)
Публикувано09.08.10 11:43



Разказвам историята с разрешението на едно от главните действащи лица, което няма опит в такива истории. Очаква се, че ние тук сме били актьори в подобни постановки и има какво да кажем.
Тя е на 34 години, никога не е била омъжена, иска сериозна връзка и деца. Среща го преди около половин година, чаровен и общителен, в началото не споделя, че е семеен, после истината лъсва, но тя вече е много влюбена (тук аз, като вече препатила, се опитвам да давам акъли, но без успех). Дрънка й дежурните глупости за това колко е неразбран, как е с жена си заради детето, което е още малко, как отдавна е търсил жена като нея и най-накрая е намерил и други бла-бла. Наскоро тя разбира, че има и трета - предишна любовница, с която той още поддържа връзка. Човекът просто си е такъв.
Моята приятелка е бясна, искаше да се среща с жена му, едвам я удържах. Обаче твърдо е решила да му отмъсти, крои планове по какъв начин, а моето въображание в това отношение е доста ограничено. Всъщност не ми пука за него, по-скоро се притеснявам, че ако сподели с жена му това може да се обърне срещу нея и да й навреди. Така или иначе не мога да я разколебая от желанието й за отмъщение, поне да измисли разумно такова.
Идеи?



Тема Re: Отмъщението на любовницатанови [re: copadevino]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано09.08.10 11:46



И за какво точно ще отмъщава?
Твърде семпла реакция от нейна страна...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Отмъщението на любовницатанови [re: anbra]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано09.08.10 11:47



Семпла или не, това е положението. Сега аз тук всички подробности не мога да изложа, защото има много лични такива, чертая в общи линии положението, момичето не е някоя кухолейкова, а тъкмо обратното, просто е страшно засегната и гневна.

Редактирано от copadevino на 09.08.10 11:48.



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: copadevino]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.08.10 11:53



Да го упои и да го изчука анално?



Сори, но освен да пийне една студена водица, друго не и остава на мацката. Либовникът предлагал ли е брак?



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: copadevino]  
Автор bubble (МАРУЛКА)
Публикувано09.08.10 11:55



Срещата-споделяне със съпругата е много кухолейково- да ме извиниш. Тя с какво е виновна, че съпругът не може да си държи инструмента в гащите и го развява наляво-надясно...
да се видят с другата любовница и да се раберат в класацията коя къде е...или пък кози косъм с препечена и стрита коркова тапа и връчено писмо на мъжа- докато седи във вецето да чете и размишлява...





Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: copadevino]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано09.08.10 11:55



Женените мъже са за развлечение бе.

Защо се очаква от тях брак и деца





Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: copadevino]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано09.08.10 11:57



Всъщност тя се е влюбила в него, а не той в нея...
Преглътнала е затаяването на семейното му положение, сега бившата любовница и идва в повече - тя просто няма никакво значение, нито отношение към твоята приятелка. Той не може да бъде с нея не заради любовницата, а заради жена си.
А и отмъщението е смешна и ненужна работа по принцип - докато и ако стигне до нарушаването на неговия личен комфорт, което тя цели очевидно, ще обърка и забърка съвършено невинни хора, затова че са попаднали в подобна конфигурация.
Колкото и да ти е неприятно да го прочетеш, то за мен, приятелката ти не се различава особено от любимия си по безпардонност. Съжалявам да го кажа и се надявам това да не те обижда.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: copadevino]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано09.08.10 11:58



Само би ли пояснила как става така, че жената разбира за действителното му семейно положение чак, след като вече се е влюбила?
Как се запознават тези хора, една жена като не е кухолейкова, ами на достолепните 34 г. и си търси сериозна връзка, та чак се унася, не си ли прави труда да узнае още в началото максимум подробности около личния живот на избраника? Нещо, общи познати, приятели, колеги, от които да свери инфо?

От небитието ли се появяват тези чаровни криещи семейството си мъже?
Не разбирам, честно.



Тема Ама ти, сериозно ли??? [re: copadevino]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано09.08.10 12:01



Не мога да ги разбера такива хора?!? Какво има да отмъщаваш - преглъщаш, поплакваш, пострадваш и загърбваш, забравяш и продължаваш Живота си! Сори, не съм фен на отмъщенията, не мога да ти помогна... Даже ми догнуся, лекичко... Вземи я вразуми да не се излага, жена на 100 години, да се занимава с простотии!!!



Тема Ами... [re: copadevino]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано09.08.10 12:05



... да видим какво има в моя арсенал за такива случаи....хм.
Тройка с любовницата - не става ли?


Сериозно говоря - най-доброто отмъщение винаги си е оставало щастието!

Не искайте много, за да може да платите цената.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.