Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:53 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За изоставените.нови  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано09.08.10 20:03



С цялата ми симпатия към много от клубарите тук, клубарките също да се чувстват засегнати, моля

, повдигам тема за изоставените. Темата на Ивайло и КопаДеВино ми създадоха тези мисли. Защо хората, които се чувстват изоставени, излъгани, предадени, толкова държат да се реваншират, да наранят поне психически (за физически някои изпитват и голям страх, въпреки желанието). Кое поражда тази буря от чувства? До вчера си декларирал любови, правил си страхотен секс и изведнъж избухва желаниято да смачкаш по някакъв начин човката на изоставилия те.



Тема Оу, уоу, уоу!!!нови [re: Фиш]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано09.08.10 20:11



Недей с дебелия брус и с общия знаменател!

Аз съм от зарязаните, но нито съм търсила реванш, нито съм искала да смачкам човки, нито пък ме трогваха крокодилските сълзи и огромните букети на бившия! Просто ми трябваше време да преодолея обидата... страдаш, пукаш, не спиш... ОБАЧЕ - все някога минава! Но... да мъстиш? Защо? Да си цапаш Душата излишно?! Има Кой да налага наказанията и да раздава наградите! Имало да ми пати главата, значи така Е трябвало да стане! И защо реши, че всички изоставени търсят мъст?



Тема Re: За изоставените.нови [re: Фиш]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано09.08.10 20:26



Заради собственото им его. Защото не могат да го приемат и са готови да наранят, вкл. и себе си. През целия период на тази излагация се минава през неистовите въпроси "Къде сгреших" (от което няма никакъв смисъл) и се стига до алкохол и транквиланти.

Редактирано от danaia_nn на 09.08.10 20:27.



Тема Re: Оу, уоу, уоу!!!нови [re: parvaty]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано09.08.10 20:37



Мяу, мяу, мяу! Ако всички постъпваха по еднакъв начин, нямаше да питам


Ето, ти не си мсилилела как д аго унижиш или унищожиш.Други предложиха да "отмъсти" девойката с щастие. Тези хора са ми ясни.Другите ме учудват и не ги разбирам



Тема Re: За изоставените.нови [re: danaia_nn]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано09.08.10 20:38



За съжаление тази гибелна страст май е присъща на всички прослойки, дори на хора, които не са чували думата его





Тема Re: За изоставените.нови [re: Фиш]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано09.08.10 20:40



Защото са нещастни. Щастливият човек няма нужда да наранява, напротив той иска всички около него да са щастливи...



Тема Re: За изоставените.нови [re: Фиш]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано09.08.10 20:42



Ами, сигурно не е лесно да превъзмогнеш да бъдеш отхвърлен в най- съкровеното си- в любовта си, в интимността си... Но пък хората си личат по отреагирването в кризисни ситуации и когато е засегнато егото им. Отмъстителността не е присъща на добрите и благородни души. Както и на гордите хора.




Тема Re: Оу, уоу, уоу!!!нови [re: Фиш]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Разкошна)
Публикувано09.08.10 20:47



И кво? Искаш да им влезеш в мозъците на другите, да станеш като тях, какво?
Абе живей там и се радвай на себе си.
Не е нужно па баш сичко да разбираш.

Hello, is it me you're looking for?


Тема Re: За изоставените. [re: Фиш]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано09.08.10 20:52



ОК, а защо се стига до това изоставяне, на мен това ми е интересно. Тия хора не разбират, че нещо отдавна се е случило. Защо това ги изненадва.
Аз лично, бягам първа, кой ревал след това не знам.
Истината е в това да не се влюбваш.



Тема Re: За изоставените. [re: PipilotaViktualija]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано09.08.10 20:53



Значи приятелката на КопадеВино не е благородна и добра душа?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.