Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Я да ви река ко става...  
Автор 4usmivki (ентусиаст)
Публикувано10.08.10 23:36



Та доста време из ясли и градини се гледам майки, чат пат с татковци и си мислех, че само моя милост е така с лапето. Често се е еслучвало децата ни да си играят заедно, но кат са много мами накуп, темите са лежерни. Обаче на няколко пъти се случва да сме аз с по 1-2 мами. И какво се оказва. Ми те около 1/4 не живеят с мъжете си, но са още женени, друга 1/4 мислят сериозно за раздяла. По-пикантните неща не са важни, че са женски клюки и не подлежат на достоверност :)
А наблюдението и разговорите ми не са със 100 жени, а около 10.
И ко се оказва? Май проблема не е в телевизора, ами в телевизионната кула!



Тема Re: Ти?нови [re: 4usmivki]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.08.10 23:46



Що не вземеш да се ожениш пак?...М?



Тема Re: Я да ви река ко става...нови [re: 4usmivki]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано10.08.10 23:50



Тя телевизионната кула отдавна има проблеми.
Гледах Рачков по някакво тел. предаване. Като разказваше как прибират неговото от градина, наместо нейното момчетата на бившия, просто умрях от смях. Аз познавам лично бившия на Марето и то в аналогична ситуация и знам, че е ужасно искрено това откровение.
Пепи Лашов/човекът Най-клуб, Елит и пр./ и аз подписвам договор с него. Много съм съсредоточена, а той изведнъж изтръсква "Пипни ми бицепса да видиш за какво става дума!"



Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: Я да ви река ко става...нови [re: 4usmivki]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано10.08.10 23:50



Днес, драги съклубаре, която тема и да ръчна, все за Бранислав Нушич се сещам.

Аз например, както и моите другари много добре знаехме какво е това кавал: дървена цев, която свири, когато се духа в нея от едната страна. Просто и ясно. Според физиката обаче „при духането в една по-дълга или по-къса цев въздушната струя минава през тесния канал в горната част на цевта и удряйки се о острите ръбове на отвора, се разделя на две части. Едната част излиза от цевта през малкия отвор, а другата се връща обратно и произвежда сгъстяване на въздуха. Така сгъстеният въздух възпрепятствува за известно време протичането на нова струя през цевта. Когато тоя сгъстен въздух се разпръсне из цевта, настъпва разредяване на въздуха, след което в резултат на непрестанното духане в тръбата настъпва пак сгъстяване. Получената по тоя начин лонгитудинална вълна се рефлектира в края на цевта. Тези рефлекторни вълни, заедно с новите, които се явяват в резултат на непрекъснатото духане, образуват, чрез интерференцията си, вълните, които чуваме“.

Признайте сами, моля ви се, ще се намери ли след това обяснение човек, който да може да каже какво е това свирка.






Тема Re: Я да ви река ко става...нови [re: 4usmivki]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано10.08.10 23:56



Може ли да се пренеса от другата тема, всъщност тая ти е леко по-смислена, ама не разчитам, да знаеш



Таман мислех оттатък да ти кажа, че утре ти е време за тема, пък то ..... сгрешила съм

Редактирано от danaia_nn на 10.08.10 23:57.



Тема Re: Я да ви река ко става...нови [re: danaia_nn]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.08.10 23:57







Тема Re: Я да ви река ко става...нови [re: LlRA..]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано11.08.10 00:01







Тема Re: Я да ви река ко става...нови [re: danaia_nn]  
Автор 4usmivki (ентусиаст)
Публикувано11.08.10 00:21



Данайо, стига пълни теми с по едно хилене - знаем си ефекта на /как се викаше у казармата/ "Оп, откъм Гюргево жълт облак - газ (демек слагай противогаза)



Тема Re: Я да ви река ко става...нови [re: 4usmivki]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано11.08.10 00:26



Ако ще ме разпитваш за Гюргево, за нивото на р. Дунав, ей ти го моста



Ей как ме караш сега да вадя картинки. Като се вдигне Дунава няма да стигне тук, споко. За газ не съм чувала от 10 г. Други въпроси

Редактирано от danaia_nn на 11.08.10 00:53.



Тема Re: Я да ви река ко става...нови [re: 4usmivki]  
Автор 4usmivki (ентусиаст)
Публикувано11.08.10 00:28



Не бе хора, напълно съм сериозен! Даже хлапето като беше казвало в 1-ва група , че няма мама, бях отишъл да говоря с възпитателките, да му казват, че има, но тя е надалече и работи.
Да не му се подиграват децата уж. Но наистина се оказа, че много деца не са виждали бащите си от месеци!
Оказа се, че има азделени майки, които искат се разведат, но хал-хабер си нямат и слушат глупости. Някои не знаеха и за новите/те вече стари/ издръжки. Искат им по 50-100 лв само за "добър ден"
Па кат зех да думм на една мама и още 2 се обадиха /бяха 4 общо/ . Та 3 часа....ку бех адвокатин....щеха ми стихнат кинтите да почерпя Мелани кафе






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.