Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Отмъщението на любовницатанови [re: copadevino]  
Автор h-o-r-n-e-t (walker)
Публикувано10.08.10 17:18



То мнението ми нема да ти е от голяма полза, ама да кажа. - Значи гледах един филм и там ... абе нема да разказвам, но разбрах, че едно време във Венеция и на други места в средновековна Европа е имало такава, и то е била доста престижна професия – „отровителка”

. Обаче за „отмъстителка” нищо не споменаха.



Тема Re: Отмъщението на любовницатанови [re: copadevino]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано10.08.10 17:34



Между другото чета ви, чета и се замислих за друго. Аз ако бях съпругата и съпругът ми си имаше любовница, ама не такава епизодична, защото това на всеки може да се случи, ами паралелна дълга връзка, определено щях да искам да знам, и дали щеше да ме светне любовницата, или някой друг - няма значение, аз щях да искам да знам и да си правя сметката мога ли да продължавам така с този мъж или не. Щото иначе къде е моето право на избор?
Аз поне за себе си се убедих, че за любовница не ставам, някак унизително ми се струва. Ама и за мамена съпруга май не ставам, пак ми се струва унизително някак.



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: copadevino]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано10.08.10 17:37



P.S. За протокола - финансови интереси досега не са ме водили във връзките ми, винаги съм била самостоятелна финансово. Не го казвам като плюс за самата мен, защото такива интереси могат да бъдат мощен стимул за поддържане на една връзка.



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: h-o-r-n-e-t]  
Автор 4usmivki (ентусиаст)
Публикувано10.08.10 17:40



че едно време във Венеция и на други места в средновековна Европа е имало такава, и то е била доста престижна професия – „отровителка”
Най- вероятно си гледал/а некой филмче за Медичите, че там е бума на тровенето, ама нали знайш как са свършили :)



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: copadevino]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано10.08.10 17:51



Ако някой успее да те измами в качеството ти на съпруга, значи ставаш за мамена съпруга- поне, докато не разбереш

. Евентуално.

В едно семейство обикновено проблемите не тръгват от любовника или любовницата и преди да са се появили те, ако изобщо, всичко останало е в ръцете на участниците във връзката. Това, което иначе човек трябва да научи, обикновено струва време или пари- понякога и емоция и нерви.

Ако аз съм ти приятелка и знам, че съпругът ти си има извънбрачана връзка, надали бих ти казала. Много голяма отговорност е това и рискът да сбърка човек, и то непоправимо, е много голям. Ако един човек ти дава сигнали чрез поведението си, че е неудовлетворен от връзката ви, твоя си е отговорността и необходимостта да ги разчетеш. Ролята на приносителя на подобна вест най- често е твърде нечистоплътна.




Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: copadevino]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано10.08.10 17:53



Реших да не вземам участие в тази тема, ама не издържах.


Щото и аз май съм била в ролята на измамената любовница, нищо, че не стана консумацията.
Научих паролата на имейла на жененото гадже. Така както си я набираше, нали съм хрътка, я видях и запомних. Та влизах от време на време, за да знам какво ги върши.
Излових го докато се уговаряше с някаква стара любов, която си идваше от Щатско в БГ за лятото, ама в София. Щяха да ходят на някаква вила в Балчик. Имаше и дата.
Първо се разбеснях, а после ми стана смешно. Какво до направя в случая?
Да отида и да кажа на жена му: Госпожо, той вече мами не само Вас, но и мен.
А да не говорим, че аз вече му бях изневерила.
Ама се бях развела вече и си бях мома, така да се каже.



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: pyrvata]  
Автор KapyHa ()
Публикувано10.08.10 18:22



да, или по-скоро ще си видя смешните проблеми по друг начин

хората са заети да умират от курвалък, алкохолизъм и пушене, а аз съм седнала да се тюхкам по форуми вместо да наваксвам.



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: copadevino]  
Автор KapyHa ()
Публикувано10.08.10 18:25



да, именно. и аз бих искала да знам. стига с тези "чувства", които щели да й наранят на съпругата. жената трябва да си знае и да си прави сметката. да си с наранени чувства е бял кахър,ще отидеш на една екскурзия ще изневериш и ти и ще си оправиш "чувствата". ама да си без пари, прецакан измамен използван и изоставен, недай си боже с СТД, вече си е сериозен проблем.
знай противника си(понякога и ближният е противник, за жалост).



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: PipilotaViktualija]  
Автор KapyHa ()
Публикувано10.08.10 18:30



да, отговорност е на теб като гламава да седиш да долавяш сигнали. а не на човекът като зрял човек да е откровен коректен и да си каже"това и това не ме устройва". Мноого странни критерии за разпредлението на отговорностите имате в този форум.
Някои хора се подготвят за развода с месеци само и само да се измъкнат максимално сухи и да прецакат партньора си всячески. знаят, че ще го напуснат, но използват до край.



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: KapyHa]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано10.08.10 18:34



Ама не става въпрос само за тези, които искат да знаят, а нямат адекватна комуникация с човека до себе си, за да разберат. Или пък нещо друго пречи. Има мъже, които имат връзки, но които нямат никакво намерение да се развеждат или пък връзките не им се отразяват на отношението към семейството. И тогава ли някой трябва да се нагърби с отговорността да стовари гадната новина? Да не говорим, че понякога ефектът може да е много различен от очаквания... Повечето жени тук са казвали: ако не ми дава повод да си мисля глупости, предпочитам да не знам. Другите варианти са най- различни.





Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.