Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Отмъщението на любовницатанови [re: pyrvata]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.08.10 14:20



Ти пък, какво ти пука как те предъвквали хората! Всяка клюка за три дни, после забравят и си намират друго за одумване.
Поне лИбовницата биваше ли я или кон за кокошка смени твоят?
Щото с Лира в една друга тема изведохме златното правило, че ако ще е, НАШАТА трябва да е най-хубава и умна, инак пием мъжки мозъци!





Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: Aлиca.]  
Автор pyrvata (непознат )
Публикувано10.08.10 14:33



..ми,не ,не беше и не е....нито умна, нито хубава.............ама чиляка имал сърце за нея,за нас нямал.....абе,аз само си хортувам,че да ми не по бързо............нищо няма значение кат се преобърне колата....чакам д дойде адацк,4е д я вдигнат и чао...я нова...я с градския транспорт после.....



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: pyrvata]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.08.10 14:53



Абе никога ли не си се замисляла, че има мъже, на които им пасват по-семпли жени? Щото самите те нямат капацитет за нещо по-качествено. Ти си го идеализираш за по-по-най, натягаш се да му се доказваш, че да се възгордее с тебе, а то направи завой към някоя смотличка и доволно като прасе в кочина. Щото се чувствало не на мястото си с тебе и не можало да устиска на високите ти критерии. Това ги подтиска, ве.



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: Aлиca.]  
Автор bubble (МАРУЛКА)
Публикувано10.08.10 14:58



а бе, Лиске...разсмя ме за семплото...а ако те заменят за някоя, дет с тоз който не е щяла с тоз не се е плющяла и ако "правенето" на пияно не се брои- тя щала да е още девствена...но май си права за идеализирането- мдааа...от секъде





Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: Aлиca.]  
Автор pyrvata (непознат )
Публикувано10.08.10 15:00



...бе,така е,бе...просто се уморих от тъпотии...пък и той ги забърка едни,дет не с разправяне,че ще ми се налага години напред да се сещам за него,докато ги оправя:))) ми то и мен ме потискат някои неща,ма не си зарязвам детето зради тях....даже се змислям,дали д а не ги поизтърпя още малко...



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: pyrvata]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.08.10 15:06



А ти на кого би си зарязала детето заради тъпотии? То ли ги прави тъпотиите, че да го разкараш?





Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: bubble]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.08.10 15:07



Бе... Вашата е тежък случай, тя май с диагноза ша доди.





Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: pyrvata]  
Автор pyrvata (непознат )
Публикувано10.08.10 15:13



...бе няма значение даже с кого те заменят,ако не ти го натрисат в живота,ако не го представят за приятелка на тати,защото сега мама я няма....ако този някой,не е някой хванат от улицата,който не познават и не знаят изобщо що за човек е...след това да те лъжат сума време да им пращаш пари, те да си живеят заедно...после като останеш с детето си без работа да ти обяснят,4е сама си си виновна...мисля си...аз май,съм олигофрен...та за на4ин ми е думата.....



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: Aлиca.]  
Автор pyrvata (непознат )
Публикувано10.08.10 15:19



...не,не...няма д го зарежа,казваш,че ги подтискали по сложните жени,че по семплите ги привличали...ами,това причина ли е да си зареже детето ми е въпроса....



Тема Re: Отмъщението на любовницата [re: pyrvata]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано10.08.10 15:26



казваш,че ги подтискали по сложните жени,че по семплите ги привличали...ами,това причина ли е да си зареже детето ми е въпроса....

ЕВстествено! Човекът иска да си гледа живота, ве. Не му влиза в сметките разни дечурлига да му се плетат в краката, че и с тях да се съобразява.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.