Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Напуснаха ме......нови  
Автор lvaylo (PC Service)
Публикувано05.08.10 13:11



......без обяснения, без да сме се карали, без да ми е давала повод да си го мисля, жената с, която живеех на семейни начала от 6 години събра малко багаж под предтекст, че заминава да работи в Германия и отиде при новия си приятел. Тъпо ми е, сърцето ми е разбито, така го чувствам. Даже незнам къде е.



Тема Re: Напуснаха ме......нови [re: lvaylo]  
Автор Lali (Усмивка)
Публикувано05.08.10 13:20



Прегръщам те...
Сигурно дълго време ще ти е тъжно...
То думи за утеха няма, може би ако има с кого да разговаряш, това ще ти помогне... да свикнеш...




Тема Когато тъжа, баща ми ми казва:нови [re: lvaylo]  
Автор parvaty (божествена)
Публикувано05.08.10 13:22



"Спокойно, моето дете, за ТВОЯ мъж никоя друга няма да се омъжи!"

Не ти е било писано да остарееш с тази жена! Потъгувай, пострадай, поплачи... след година-две и ен на брой любовници (а може би и питиета) ще намериш отново себе си, ще се качиш на коня, и ще си намериш друга! Пък, това може и да е ТЯ, знаеш ли!? Не губи Вяра!



Тема Re: Напуснаха ме......нови [re: lvaylo]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано05.08.10 13:48



ако си способен - не се сравнявай, не се обвинявай, случилото се няма нищо общо с теб - не си го предизвикал, въпрос на вероятност х да срещне z докато е с у .



Тема Re: Напуснаха ме......нови [re: lvaylo]  
Автор ellynora (непознат )
Публикувано05.08.10 13:56



Няма ненапуснат човек. И в този смисъл с теб сме и ти влизаме в положението. Бъди силен и живей ден за ден. Прави неща, които не си могъл да правиш преди. И най-важното - изживей си болката до край и й прости всичко. Може пък да ти хареса сам. Аз определено съм по-добре без Него.

Редактирано от ellynora на 05.08.10 13:57.



Тема Re: Напуснаха ме......нови [re: lvaylo]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано05.08.10 14:02



Може би просто не си разчел знаците. Може би 6 -те години, прекарани заедно с нея са ти дали някакво измамно спокойствие. Може би си човек, толкова вглъбен в работата си, че не ти са осрттавали сили да дадеш и нещо друго. Може би е просто един урок, който трябва да научиш и да използваш.

Толкова красиви и свободни жени има! Повярвай ми, познавам много



Ай, всички красавици тук да си признаят



Тема Re: Напуснаха ме......нови [re: ellynora]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано05.08.10 14:19



Има. Но това не прави нещата по- лесни.






Тема Re: Напуснаха ме......нови [re: lvaylo]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано05.08.10 14:23



А може би не си познавал човека до себе си, а ако го опознаеш истински, ще разбереш, че надали си струва да си точно с него... Няма значение. Колкото и да е странно, животът продължава и след една раздяла. Обидно е да те напуснат, когато даже не си усетил симптомите на наближаваща раздяла или някакво пропукване в отношенията, ала няма начин да не е имало такива. Вероятно това, че не си разчел сигналите, също означава, че независимо от 6- те прекарани заедно години, не сте били един за друг.

Каквото и да ти кажа сега, ще е клише, но истината е една- животът трябва да се живее по най- добрия възможен начин и "преди", и "след". Ще мине време, и ще ти е възможно да го направиш.






Тема Re: Напуснаха ме......нови [re: lvaylo]  
Автор esti ()
Публикувано05.08.10 14:31



По-добре любовна мъка в сърцето за известно време, отколкото - тумор в мозъка завинаги.

Ще се оправиш, знаеш го.



Тема Re: Човек никога не знае....нови [re: lvaylo]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано05.08.10 15:02



когато печели какво губи и когато губи какво печели!

Тази сентенция е много вярна, но каквото и да ти говорим в момента - ще ти трябва време, за да осмислиш и приемеш нещата.

Просто си дай време и се опитвай да се разсейваш.




Редактирано от sawana11 на 05.08.10 15:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.