Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Не може ли като в" Море от любов"нови  
Автор NlPON_S ()
Публикувано27.07.10 16:34



да има и "След това".
Прави ми впечатление, че някои хора споделят тук болката си, разказват своите истории за раздялата с половинката си, но ми се иска след като са преживели всичко, да кажат как са преодолели това и как се чувстват в момента.
Много е важно за мен да знам какво помага да се почувстваш отново такъв, какъвто си бил, уверен и без страх от връзка с нов човек


Забелязвам, че някои се появяват, пишат често или не толкова и после изчезват. Как мислите? Дали защото проблемът вече не съществува или губят интерес към клуба? Или по друга причина?
Ще споделите ли, плийз



Тема Re: Не може ли като в" Море от любов"нови [re: NlPON_S]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано27.07.10 17:07



Отдавна исках да ти го кажа: Ти си виновна за всичко!





Тема Re: Не може ли като в" Море от любов"нови [re: XlNG]  
Автор NlPON_S ()
Публикувано27.07.10 17:12



Аз това си го знам, то виновен мъж няма





Тема Re: Не може ли като в" Море от любов"нови [re: NlPON_S]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.07.10 17:51



мисля че си си отговорил на въпросите и на вече Забелязвам, че някои се появяват, пишат често или не толкова и после изчезват. Как мислите? Дали защото проблемът вече не съществува или губят интерес към клуба? Или по друга причина? - каквато и да е причината резултатът е ясен - когато спреш да се сещаш за клуба ... значи си тръгнал по друга улица. Малцина са тук от истинско забавление и помощ, като изключим модераторите, но и за тях не е сигурно

.

п.п. може, не море, а океан, стига да си простиш и да простиш ... просто ще си дойде само



Тема Re: Не може ли като в" Море от любов"нови [re: NlPON_S]  
Автор NlPON_S ()
Публикувано27.07.10 18:03



Моята мисъл беше най-вече за "След това" Благодаря ти за пояснението

Какво се случва с тях?

Редактирано от NlPON_S на 27.07.10 18:03.



Тема Re: Не може ли като в" Море от любов"нови [re: XlNG]  
Автор bubble ()
Публикувано27.07.10 18:54



КазА си го...кАжи нещо друго сега- като как си и защо ти е сив щъркела





Тема Re: Не може ли като в" Море от любов"нови [re: NlPON_S]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано27.07.10 19:11



Всъщност ние постоянно си го разказваме туй послето, ако умееш да четеш зад шегите, закачките, кулинарните теми и разправиите понякога





Тема Re: Не може ли като в" Море от любов"нови [re: NlPON_S]  
Автор selvina (новак)
Публикувано27.07.10 19:20



Ей ме на - щом искаш разказче.
Преди 2-3 години писах тук. Тогава още не знаех нито на къде, нито как, нито с кого /или без кого/.
Чувствах се много, ама мноОого зле.
И тук намерих приятели - хора, които не познавам ме утешаваха. Говорихме си - аз ревах зад монитора, де...
После мина време, започнах наново.
Преди няколко дни се сетих нещо за клуба - и писах.
С времето се научих да живея сама - и взе да ми харесва. Има мъж в живота ми, но за съжителство още не съм готова.
Добре ми е. Ама не защото всичко ми е ОК - тормозят ме и мен разни битовизми, ама гледам нещата вече някак различно от преди. Не знам защо, може би така са ме възпитавали, но в началото си мислех, че ще съм някак си непълноценна като разведена. Нищо подобно! Имам време за себе си, за децата, за приятелите ми... Може някой ден да ми се иска отново да съм омъжена - може и никога.. Но за сега е така.



Тема Re: Не може ли като в" Море от любов"нови [re: bubble]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано27.07.10 19:37



От зор и мъдрост, що. Знайш ли откъде мъкна тез близнета, много са ви засукани изискванията в клуба. Тя поръчки имаш ли?





Тема Re: Не може ли като в" Море от любов"нови [re: XlNG]  
Автор bubble ()
Публикувано27.07.10 19:40



1 или 3...че нещо четните числа са ми в повече


а това"Тя поръчки имаш ли? "- ...коя да питам, бре шемет неземен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.