Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема бива ли,нови  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 13:57



да се ровиш в GSM скайп, мейл... и друг вид лична кореспонденция на човека до теб, да триеш сол на главата за прочетеното, да държиш сметка и за капак да твърдиш, че го правиш от любов - еба си любовта ....



п.п. много нашумя този род гепване ... що ли?? ... щото сме във века на комуникациите или просто си умираме да си врем носа навсякъде



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:01



Гледай сега, по принцип не бива, но има ситуации, които бих оправдала.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано25.07.10 14:07



За мен това е проява на лошо възпитание. Никога не съм го правила, а може би трябваше, че да не съм много изненадана.. Но не, не бих, нито на човека до мен, нито на децата... Че ние дори сметките за телефони си ги оставяме неотворени за този, за когото са..



Тема Re: бива ли,нови [re: Summer Wine]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано25.07.10 14:07



В кои ситуации например? Защото на мен ми е много хикс, честно казано. Ако го направиш дори само веднъж, дали после цял живот няма да си тровиш нервата? Дали няма да стане човека прекалено мнителен и постоянно, да се вкарва в сериали...

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: бива ли,нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:12



Имам предвид моя лична ситуация, която не желая да коментирам. За останалото, в моя случай, не си прав. Нито аз съм мнителна, нито той предпазлив.
Просто му казах какво съм направила и защо. Не остана очарован, много ясно, но за сметка на това намери за добър ход действието ми, щото той самият не би обърнал внимание никога.

Та тъй, въпрос на отношения е да не се вкараш в сериали.

п.с
историята в моя случай некасае подозрения в изневери или нещо в което е замесена жена. Просто не може да се заклейми еднозначно подобно нещо. Има ситуации и ситуации. :)

Wine Me & Dive Me


Тема Re: бива ли,нови [re: chavdar4e]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:14



Хипотетично, заради доброто си възпитание да съм заблудена овца :) Предпочитам да не съм толкова възпитана.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: бива ли,нови [re: Summer Wine]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 14:23



хех , по принцип рови се където искаш, не могат да те спрат, не е проблема в ровенето - а по скоро в реакцията след това.
п.п оправдано ровене - ако е свързано със здравето на човека, иначе говори ми за оправдания колкото щеш





Тема Re: бива ли,нови [re: Summer Wine]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано25.07.10 14:24



Казва се уфтсъ, ако пък искаш да знаеш

И да, по-добре овца, отколкото другото



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:24



Сигурност. Беше моя случай.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: бива ли,нови [re: chavdar4e]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:26




Мдам, тъй беше :)

Wine Me & Dive Me


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.