Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема бива ли,  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 13:57



да се ровиш в GSM скайп, мейл... и друг вид лична кореспонденция на човека до теб, да триеш сол на главата за прочетеното, да държиш сметка и за капак да твърдиш, че го правиш от любов - еба си любовта ....



п.п. много нашумя този род гепване ... що ли?? ... щото сме във века на комуникациите или просто си умираме да си врем носа навсякъде



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:01



Гледай сега, по принцип не бива, но има ситуации, които бих оправдала.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано25.07.10 14:07



За мен това е проява на лошо възпитание. Никога не съм го правила, а може би трябваше, че да не съм много изненадана.. Но не, не бих, нито на човека до мен, нито на децата... Че ние дори сметките за телефони си ги оставяме неотворени за този, за когото са..



Тема Re: бива ли,нови [re: Summer Wine]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано25.07.10 14:07



В кои ситуации например? Защото на мен ми е много хикс, честно казано. Ако го направиш дори само веднъж, дали после цял живот няма да си тровиш нервата? Дали няма да стане човека прекалено мнителен и постоянно, да се вкарва в сериали...

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: бива ли,нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:12



Имам предвид моя лична ситуация, която не желая да коментирам. За останалото, в моя случай, не си прав. Нито аз съм мнителна, нито той предпазлив.
Просто му казах какво съм направила и защо. Не остана очарован, много ясно, но за сметка на това намери за добър ход действието ми, щото той самият не би обърнал внимание никога.

Та тъй, въпрос на отношения е да не се вкараш в сериали.

п.с
историята в моя случай некасае подозрения в изневери или нещо в което е замесена жена. Просто не може да се заклейми еднозначно подобно нещо. Има ситуации и ситуации. :)

Wine Me & Dive Me


Тема Re: бива ли,нови [re: chavdar4e]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:14



Хипотетично, заради доброто си възпитание да съм заблудена овца :) Предпочитам да не съм толкова възпитана.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: бива ли,нови [re: Summer Wine]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 14:23



хех , по принцип рови се където искаш, не могат да те спрат, не е проблема в ровенето - а по скоро в реакцията след това.
п.п оправдано ровене - ако е свързано със здравето на човека, иначе говори ми за оправдания колкото щеш





Тема Re: бива ли,нови [re: Summer Wine]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано25.07.10 14:24



Казва се уфтсъ, ако пък искаш да знаеш

И да, по-добре овца, отколкото другото



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:24



Сигурност. Беше моя случай.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: бива ли,нови [re: chavdar4e]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:26




Мдам, тъй беше :)

Wine Me & Dive Me

Тема Re: бива ли,нови [re: Summer Wine]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 14:35



добре де, касае подозрения някакви - не беше ли по лесно да поговориш ... вместо да се вреш?



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:39



Не.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: бива ли,нови [re: Summer Wine]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 14:39



сигурност в нечия любов





Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано25.07.10 14:40



И като се рови някой какво точно очаква

Куп излишни въпроси и още по-голяма досада от страна на другия.

Не, не подкрепям подобен род интриги.

Думички написани, нищо не значат, поне за мен




Тема Някъде по-горе споменахнови [re: юpaтa]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:41



Самият факт, че съм ти напълно непозната оправдава неуспешния ти опит да отгатнеш. Ако четеш, обаче, внимателно собствената си тема, това нямаше да го напишеш.



Wine Me & Dive Me

Тема Re: бива ли,нови [re: chavdar4e]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 14:44



явно си другата крайност - от гледане на твоите неща не виждаш очевадните... а човек е добре да е наблюдателен



п.п.пък разпечатките да знаеш колко е интерено като се гледат



Тема Re: бива ли,нови [re: danaia_nn]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 14:47



я пак ... не подкрепяш интриги ли каза



Думички написани, нищо не значат, поне за мен ако някой ти напише обичам те ... и този някой не е никой за теб



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано25.07.10 14:49



Това го правеше бившият ми мъж.. Разпечатваше какво съм писала в публични форуми!! Не, не ми е интересно, противно ми е.
И съм на принципа: дай да не се гоним, че може да се фанем





Тема Re: бива ли,нови [re: chavdar4e]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано25.07.10 14:51



На мен па ми разпечатаха от тайните стаи на чата, освен да умра от смях, не виждах какво друго да направя. Аз съм писала глупостите, все пак






Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано25.07.10 14:53



Не подкрепям някой да ме следи и да ми прави анализи според неговите си рамки, това исках да кажа.

Апропо, аз интриги не правя никога






Тема Re: Някъде по-горе споменахнови [re: Summer Wine]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 14:53



не се и напъвам да отгатна, щото ми е ясно

хората си умират да си търсят оправдания - нищо не ми е чуждо.
аз също по горе спонех - моето оправдание, а сега де ?Аз гледам здравето ...ти сигурността. Нищо сигурно няма ...



Тема Re: бива ли,нови [re: danaia_nn]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 14:56



да бе и аз така





Тема Re: Някъде по-горе споменахнови [re: юpaтa]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 14:57



Напомняш ми, като те чета, на оня типаж хора, които все им се случва да бъдат прецакани, а те горките нищо не са сторили в името на това :)
Може и да бъркам за действителността, но все тая.

Wine Me & Dive Me


Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано25.07.10 14:59



теб ли те следиха или ти тях, все пак






Тема Re: бива ли,нови [re: Summer Wine]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано25.07.10 15:02



Колкото и да четем, това не винаги може да ни даде 100% сигурност. Винаги можеш, да си създадеш скрити папки или да триеш смс-и избирателно. Според мен де.

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема е да,нови [re: Summer Wine]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 15:03



бъркаш за действителността и за това в името на сигурността си се ровила





Тема Re: е да,нови [re: юpaтa]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 15:05



Бях права и за действителността

. Не твоята.

Wine Me & Dive Me

Тема жалконови [re: Summer Wine]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 15:06



че ти се е наложило да ровиш





Тема Re: бива ли,нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 15:08



Принципно е така, само че у дома по една или друга причина, във връзка с работата на гаджето ми, се ползват и моят и неговите телефони. Определено ако казусът бе, че някой крие нещо, щеше да стане ясно.

Само една насока ти давам. Случвало ли ти се е приятел да те помоли да ползва телефона ти, било защото няма батерия, било по друга причина?

Wine Me & Dive Me


Тема Re: бива ли,нови [re: danaia_nn]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 15:08



няма значение - гарван, гарвана око не вади





Тема да добавянови [re: Summer Wine]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 15:10



а СИМ - карта?





Тема Re: жалконови [re: юpaтa]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 15:11



Абе ти едно знаеш, едно си баеш. Даже ми е скучно вече. То все едно ти или някой друг какво ще каже, понеже ситуацията отдавна е разрешена и за щастие няма неприятни последици, ама ми е чудно на теб в какво точно се състои проблемът? Щото не поставяш темата чисто статистически. Нали?

Wine Me & Dive Me


Тема естественонови [re: Summer Wine]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 15:14



да не би ти статистически да ми отговоряш?





Тема Re: естественонови [re: юpaтa]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 15:16



Гризкай си



Wine Me & Dive Me

Тема Re: бива ли,нови [re: Summer Wine]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано25.07.10 15:27



Всеки си има телефони и си ги зарежда :)

Мразя фейсбук






Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано25.07.10 15:28



Бива да се ровиш - да.Информацията е най-голямата ценост, това което не бива, е да се злоупотребява с тая информация.


Нещо ясно.

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: бива ли,нови [re: Summer Wine]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано25.07.10 15:30



Само една насока ти давам. Случвало ли ти се е приятел да те помоли да ползва телефона ти, било защото няма батерия, било по друга причина?


Е, тогава пак можеш да триеш. Какъв е проблема?

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: бива ли,нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Summer Wine (пакостница)
Публикувано25.07.10 15:36



Проблемът е, че когато аз ползвам твоя телефон, ти изобщо идея нямаш на кого и за какво звъня. После остава за обратна връзка твоят номер. Изобщо не става дума за триене. Как и да е. Мисълта ми бе, че ситуациите не се ограничават само до съмнения в изневери и изневери.
А най обичам да чета: Аз туй не го правя (със заклеймяващ правещите го тон)



Wine Me & Dive Me

Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано25.07.10 15:36



Не си падам по следенето и ровенето в личните сфери на "другарчето". Не че е въпрос на някакви фундаментални принципи, въпреки че съм приела, че хората никога не са "едно цяло", а винаги остават, колкото и да са си близки, двама човека, които населяват и отделни вселени- по- скоро е въпрос на лично достойнство и гордост. Бих се чувствала унизена, ако ме хванат да се ровя в нечий "будоар". Пък и си мисля, че колкото повече свобода даваш някому, толкова по- близо до теб желае да е.




Тема Re: бива ли,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано25.07.10 15:43



че колкото повече свобода даваш някому, толкова по- близо до теб желае да е. - и до ред други...Не бъркаш ли свобода със свободия?

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "


Тема Re: бива ли,нови [re: Hoй]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано25.07.10 15:51



И аз се фанах за същата фраза на Пипито. Няма такава зависимост. Желанието да си с някого не е функция на свободата, която ти дава. По простата причина, че свобода не се дава. Можеш да дадеш някому безразличие, но тва да не се бърка със свобода.



М+З=ВЛ

Редактирано от Hяkoй, koйтo ce шляe на 25.07.10 15:51.



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано25.07.10 15:52



Това показва, че си дал повод да се съмняват в лоялността ти.
Много съм доверчива, но светне ли ми червената лампа, захапвам като булдог и не пускам. Не само, че ще ровя за доказателства, но и детектив ще наема.



Тема Re: бива ли,нови [re: Hoй]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано25.07.10 15:52



Не, не бъркам. Досега не съм имала повод и не съм прибягвала до контрол на партньори и превъзпитаването им. Най- добрият начин да накарам някого да поглежда с копнеж "навън" е да го накарам да се чувства като в кафез или Биг Брадър- не си падам. Просто това не ми е в натюрела. Пък и все пак сме свободни хора.




Тема Re: бива ли,нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано25.07.10 15:52



Безразличие и признаване на това, че другият човек разполага със свободата си, са две доста различни неща... И наистина си се "хванал" за фразата, защото не мисля, че само това кара човек да бъде с теб- и други фактори, разбира се.


Редактирано от PipilotaViktualija на 25.07.10 15:54.



Тема Re: бива ли,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано25.07.10 15:56



Свободни, свободни, е колко свободни.
Връзката не ограничава ли донякъде тия свободи.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: бива ли,нови [re: Hoй]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано25.07.10 16:04



Разбира се. Но предпочитам границите да се поставят доброволно, а не под натиск. Схващаш ли к'во ти думам?


Виж, мен предпочитам да ме държат по- изкъсо. Да има баланс.




Тема Re: бива ли,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано25.07.10 16:17



Да признаеш нечия свобода е едно, да му я дадеш е съвсем друго. Предпочитам да сменя думата свобода с думата доверие. Не мога да дам свобода, но мога да дам доверие. Дали изпитвам съмнения е отделен въпрос. В идеалния свят, в съвършената връзка не би трябвало дори да се замисляш, ти знаеш. Немислимо е да търсиш нещо, за което си убеден, че не съществува. Почти няма идеални връзки, но какво пречи да си мечтаем за тях.

М+З=ВЛ




Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано25.07.10 16:18



Не, не бива. Това е грубо нарушение на личното пространство, щом се прави без разрешение. Никаква любов или други подбуди не могат да бъдат оправдание.

п.п. много нашумя този род гепване ... що ли??

За какво "гепване" става дума? За углавно престъпление ли? Да те гепят чрез личната кореспонденция, за да докажат, че си убил или окрал или извършил друго сериозно нарушение на закона, което е за съд и затвор... да кажем, е оправдано. Но да ти ровят в написаните мисли и диалози с други хора, за да се докопат до информация, която не си сметнал за необходимо да споделиш, е пълно незачитане на личността ти. Каква любов, какви пет лева от страна на такъв човек?



Тема Re: бива ли,нови [re: Hoй]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано25.07.10 16:24



Връзката не ограничава ли донякъде тия свободи.
По взаимна уговорка, нали така? Връзката не отваря автоматично всички граници между двама, а само тези, при които другият доброволно е вдигнал бариерата. Ако не те устройва да не ти разрешават пълен еднопосочен контрол, излизаш от връзката. Но се иска разрешение. Не можеш да си налагаш права над другия.



Тема Re: бива ли,нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано25.07.10 16:27



Не познавам някой, който да е застрахован от съмнения. Но ровичкането в "личното бельо" е нещо постафактум- то не помага, само дава евентуални доказателства или съвсем пресира нещата. Просто никога не съм имала опит с такъв вид взаимоотношения. Моите не са били идеални от съвсем различна гледна точка.


Редактирано от PipilotaViktualija на 25.07.10 16:36.



Тема Re: Self control...!!!нови [re: юpaтa]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано25.07.10 16:33



Имаше една такава песен навремето...ето я в по-нов вариант



Та такива ми ти неща





Тема Re: бива ли,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано25.07.10 16:33



Личното бельо не е ли нещо еротично или трябва да се крие






Тема Re: бива ли,нови [re: Hoй]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 17:09



всичко е ясно

И аз така гледам да ровя.



Тема Re: бива ли,нови [re: ariel$$]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 17:12



горко му на човек - забрави да кажеш





Тема Аз твърдя,нови [re: юpaтa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.07.10 17:13



че принципно има тайни, които е по-добре да не знаеш, но когато трябва, информацията сама ти се навира в ръцете. Това е моето случване за сега.

Никога не съм ровила целенасочено, макар че съм го отчела, като грешка в светоусещането си, защото така бих могла да изпреваря някой събития. Слава Богу, че поне имам някаква вродена дедукция и с това ограничавам щетите донякъде.

Но именно затова, не мога да осъдя някой, който го е направил, защото това е неговото разбиране за правилно. Тук няма общовалидни правила, а само хора със сродно или с разнородно светоусещане.



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано25.07.10 17:23



Жална му майка. Сетих се за първия си развод и се омилих.



Тема Re: Self control...!!!нови [re: LlRA..]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 18:01



така, така, иначе ще се изгуби комуникацията -





Тема Re: Аз твърдя,нови [re: mirror_]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 18:43



или не си попадала на такива хора или се правиш на две и половина

не е въпросът, ти дали ще ги осъдиш, а че пръв удобен случай, те ще те осъдят. Но нищо де, ти ще бъдеш великодушна и търпелива
И правила има(по лесно е да се измъкнем от безмозъчието ни - с липсват общовалидни правила), знам прословутата реплика, живота е върви по правила ... и ако приемем, че е така, то тя не изключва все пак правилото "не вреди" - на себе си и на останалите



Тема Хех...нови [re: юpaтa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.07.10 19:10



Ако нямам мозък, то поне имам инстинктите, да усетя нещо, което вреди и разбира се не го правя. Обаче правенето е едно, а бездействието е съвсем друго. Точно това обяснявам. Бездействието, също има свойството да вреди.





Тема И аз така...нови [re: ariel$$]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано25.07.10 19:32



ама точно така бих постъпила, ако ми светне червената лампичка - и ще ровя и всячески ще търся информация какво в действителност се случва с най-близкия ми, ако същата ми е била отказвана при директно питане...

Пък нека ме изкарат ревнива, некоректна, неморална или параноичка...
Аз си знам колко съм доверчива и колко голям кредит в отношенията давам...
Според мен, червената лампичка трябва да се уважава, а не да се игнорира!

Но това е дебат от една тара тема... помните ли, че и преди имаше разговори за " червената лампа", дато ни светва, че нещо не е наред? И че колкото по-рано се усетим, толкова по добре.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.07.10 21:58



Ако почна да ровя, то ще е от любов ... към мене си. Предполага се, че целенасоченото ровене си има причина. Едва ли нормален човек ще тръгне ей тъй да проверява пощата на половинката си. Ако има основателни причини за съмнение, обаче, по-добре да си изясни нещата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: бива ли,нови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.07.10 22:03



за да се докопат до информация, която не си сметнал за необходимо да споделиш, е пълно незачитане на личността ти Сигурно е така, но пък несподелянето на определени информации също е незачитане на личността на другарчето. Та, ако той ме лъже за нещо, аз съм в пълното си право да му отвърна с подобно отношение.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Harлeц ()
Публикувано25.07.10 22:50



Иха!
Какви сте ги надраскали днес тука само!
Аз пък си падам да тровя живота на човека до мен с постоянни натяквания и преследване. Така де, как инък ще си спомня за мен след като ме зареже? То, че сексът няма да е кой знае какъв спомен е ясно. Поне злост да оставя в запас и за спомен.



А сега сериозно.
По принцип не бих оправдал ровенето в лични неща, па били те и на любимия човек, с една цел - да го ловна в нещо си.
Но пък защо да забравяме историята за лъжливото овчарче? Ако се окаже, че веднъж вече са послъгвали за нещо пикантно, едно разравяне би довело до по-бързо уточняване на позициите и свеждане на загубеното време по другия вече доказан измамник, до възможно по-малки стойности.
Не е ли така?

Всичко е въпрос на баланси и параноя.


Благодаря за разбирането!

Редактирано от Harлeц на 25.07.10 22:51.



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано25.07.10 23:06



Всеки има право да знае какво го очаква и има право да го научи както сметне за добре.
Това важи особено силно когато става въпрос за личен/интимен живот. Ако имам съмнение, че партньорът ми прави секс друга и чрез личната му кореспонденция се уверя, че това е така ... вече имам много варианти за действие - да правя секс с него с презерватив, да поговорим и да видим дали ще продължим да вървим заедно напред, да се разделим и пр.

И вярвай ми, че ако го хвана в издънка, не сол ще му трия на главата, а черен пипер, люти чушки, чесън, накрая ще го полея с олио и оцет ... на салата ще го направя, ако не си се сетил

.
Ако някой е решил да си топва чушката другаде смятам, че е коректно да ми каже, а пък аз ща избера дали това ме устройва или не!



Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 23:51



нали необръщането на внимание, несподелянето на информация не значи да ровиш в нечии телефон, скайп, поща т.н. ... хах, щото ако ще е така, то е много плосък начин да накараш някой да ти обърне внимание





Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 23:55



любовта към себе си е достатъчна причина ... ама после не приказвай че и от любов към ближния го правиш


За основателността няма да споря - стига да искаш намираш, ама дали това е начина все пак?



Тема разбрахнови [re: Harлeц]  
Автор юpaтa ()
Публикувано25.07.10 23:59



ти си балансиран параноик



п.п. а каква е историята за лъжливото овчарче ?



Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.07.10 00:29



Съгласна, но само в случай, че поемаш риска, когато отявлено те лъжат за нещо /примерно изневяра/, поради което на минутата би прекратила връзката. Тогава ровиш за доказателства, организираш "другарски" съд, натриваш носа на лъжеца и прекратяваш отношения на доказани основания, не по подозрение.

Но това да се прави, за да се ръгате под пояса уж от любов.... Правиш го веднъж, единствено с цел да свалиш евентуални обвинения от себе си, че му теглиш незаслужено майната на този човек. Мисълта ми е, че такава мярка е крайна и необратима. Аз не бих я приложила дори и с цел да доказвам някому нещо по този начин. Достатъчно ми е да заявя в един разговор, че нямам доверие на човека до мен, ако той се напъне да ми предостави доброволно всички доказателства, че съм в грешка и го подозирам неоснователно, добре. Ако не ще, свободна съм да приключа връзка на основание нарушено доверие. Излишно ми е да се доказвам по този начин - чрез детективско разследване.
Но от своя страна съм на принципа при директно зададен въпрос да не спестявам истината, каквато и да е тя. Затова и не прощавам някой да рови зад гърба ми, особено когато съм обявила, че личната кореспонденция - моя или чужда, е неприкосновена.



Тема Re: бива ли,нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.07.10 00:42



Ако някой е решил да си топва чушката другаде смятам, че е коректно да ми каже, а пък аз ща избера дали това ме устройва или не!


Представям си картинката:
"Жена, аз отивам да поева навън. Да си събера ли на излизане партакешите или ще ме чакаш за вечеря?"



Тема знае ли сенови [re: Aлиca.]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 00:59



може да си води картотека с позволените забежки на мъжа



тъкмо се чудех как образно да и представя нейното мнение - благодаря ти



Тема Re: разбрахнови [re: юpaтa]  
Автор Harлeц ()
Публикувано26.07.10 07:11



Еееееееееееее!
Тайна, майна!
То си я знае....



Благодаря за разбирането!


Тема Re: бива ли,нови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 07:51



Съгласна, но само в случай, че поемаш риска, когато отявлено те лъжат за нещо /примерно изневяра/, поради което на минутата би прекратила връзката. Разбира се. Ако искам на всяка цена да живея с този човек, независимо какво прави, в никакъв случай няма да му пипна пощата. Че нали и на себе си ще създам ядове?! Защо да го правя?
Но от своя страна съм на принципа при директно зададен въпрос да не спестявам истината, каквато и да е тя. Е, то и аз съм така и до момента не ми се е налагало да правя друго, освен да задавам въпроси, но знае ли човек какво може да му се случи.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 08:03



За основателността няма да споря - стига да искаш намираш Я ме светни как се намират неща, дето ги няма, че от няколко години много искам да си намеря един милион вкъщи, а не мога и не мога.

Всички, които са на принципа "стига да искаш намираш", много мразят да ги следят. На мен не ми пука дали ще ме следят. Дори би ми било забавно, защото знам, че няма какво да намерят и после ще спукам търсача от бъзик.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.07.10 08:17



Е, то и аз съм така и до момента не ми се е налагало да правя друго, освен да задавам въпроси, но знае ли човек какво може да му се случи.


Хубу. И като зададеш въпрос, на който ти отговорят "Днес го турих на комшийката Мара.", после какво прайваш?





Тема Re: бива ли,нови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 08:27



Оставям го да си го турга само на Мара оттук нататък, а аз намирам кой да ми го турга, дори и да продължим да живеем заедно заради ООД-то. Макар че най-вероятно ще разтуря и ООД-то.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NlPON_S ()
Публикувано26.07.10 08:29



Така, така! Нали знаеш, че най- много ревнуват, тези, които изневеряват

Защото си мислят, че всички са като тях.



Тема Re: бива ли,нови [re: NlPON_S]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.07.10 08:35



Нали знаеш, че най- много ревнуват, тези, които изневеряват Защото си мислят, че всички са като тях.

Това пък откъде го измисли?





Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ptj ()
Публикувано26.07.10 08:47



Аз мислих, че ще му предложиш да спи на постелката пред входната врата (от външната страна).



Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Тема Re: бива ли,нови [re: Harлeц]  
Автор нeвecтa нeнaвecтeнa (отчаяна съпруга)
Публикувано26.07.10 09:54



Ти ли ще го ловнеш любимият ти човек?
Май теб са те ловнали отдавна





Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано26.07.10 10:09



Тъз решителност, коят аплодирам, става все по-неприсъща напоследък. Тъй де, що да си разваляте ООД-то зарад незначителния факт кой на кого го турга



М+З=ВЛ


Тема и аз това наблюдавамнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 10:22



- неприсъщата решителност ... която я прикриват "прошка" и заради едната прошка дето могат си я заврат някъде, естествено - щото едва ли правиш нещо за да ти прощават след това - продължават да те си правят на велики



п.п. в момента който осъзнаеш, че си в ООД, по лесно си слагаш рамки на доверието и свободата - хубави думички ама всеки иска да ги очертае в нещо - ООД-е добър вариант , друг е въпросът, че този момент нещо друго е безвъзвратно загубено



Тема Re: бива ли,нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано26.07.10 10:31



Тъй де, що да си разваляте ООД-то зарад незначителния факт кой на кого го турга

И заящото сме много ларж, и защото сме много хард, се започва с едно омаловажаване на факта, но като се обяснява, колко е важна разликата, дали е инцидентно, дали е паралелно, дали е малко, но с редовни вноски





Тема Re: и аз това наблюдавамнови [re: юpaтa]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано26.07.10 10:32



Прошката била проява на изтънчена духовност, разпраят, блазе му, който се е уредил с таков мъж (респ. жена)



М+З=ВЛ


Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 10:33



след появата на мисълта за ООД, нещо друго ще се разтури и без да се налага да го турга някъде другаде





Тема Re: бива ли,нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.07.10 10:33



Малко е тъжно обаче, ако комуникацията е зациклила дотам, че информацията трябва да се търси по този начин.






Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано26.07.10 10:35



че го правиш от любов - еба си любовта...

От ЛЮБОВ може:
-да убиеш;
-да нараниш;
-да избягаш;
-да стоиш;
-да мразиш;
-да изневериш...

е що да не може и това?

Да ти кажа - тези въпроси, за кое е редно и кое не е се задавт все от онези хорица, дето вече са направили каквото не трябва и сега търсят вината другаде... Крадецът вика - Дръжате крадеца!
Когато има доверие и от двете страни, такива въпроси, няма и как да се случат да се появят на дневен ред.

И стигаме до вечно съществуващия въпрос за изначалното - кокошката или яйцето?
Да следиш като няма повод ли е по- грешно или да даваш повод, пък да не те следят? Оооо... то поводът не се "вижда"...

, но и двете състояния са...болестни.
По- лошото е да е минал човек вече през това и после да успее да се "върне" в "кръга на доверието".


комуникациите или просто си умираме да си врем носа навсякъде
- носа си го "вра" в тоз дето го целувам и по таз причина, би трябвало да знам - къде аджеба съм си го "навряла" - и носа и езика и...!!!
Всичко свързано с тоз човек ме интересува - и хубаво и лошо!



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор bubble ()
Публикувано26.07.10 10:35



Аз освен да се изкажа в подкрепа на: Полуидиоткова, Лятното Вино и Мама Нети...просто няма какво да добавя към техните мнения-покриват се идеално с моите евентуални мисли и действия


Аз Казах- ХАУ



Тема Re: и аз това наблюдавамнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.07.10 10:36



Това с прошката е изключително трудно упражнение и го могат малцина. Обикновено във връзката се намира дежурния виновен, на когото се налага да е по- нисък от тревата до живот, ако иска да остане член на въпросното ООД.






Тема Re: бива ли,нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано26.07.10 10:37





Ако някой е решил да си топва чушката другаде смятам, че е коректно да ми каже, а пък аз ща избера дали това ме устройва или не!



Тема Re: и аз това наблюдавамнови [re: юpaтa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.07.10 10:43



- неприсъщата решителност ... която я прикриват "прошка" и заради едната прошка дето могат си я заврат някъде, естествено - щото едва ли правиш нещо за да ти прощават след това - продължават да те си правят на велики


Аааа, там ли те боде трънчето? Ми като не ти изнася, развеждай се, що мрънкаш.



Тема Re: бива ли,нови [re: mirror_]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 10:44



еееее завряхте темата в банково-кредитния сектор с тези вноски

... аз пък аз фондовата борса си мислех - където се качват и падат котировките - та до къде може да се падне и до къде да се качи задоволяването на собственото его - беше въпросът

п.п. ти за тургането на вноски ли говориш или за парите на вноски



Тема Re: бива ли,нови [re: mirror_]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано26.07.10 10:46



Аз неслучайно си харесах понятието ООД, понеже усетих, че семи-айдиотчето го употреби в по-широк, метафоричен смисъл, извън контекста на търговския закон. Дали пък скоро бракосъчетанията нема се изповядват пред нотариус, например лицето хикс сключва договор с лицето игрек, като се задължава да му осигурява секс поне три пъти седмично, не по-малко от 25 минути на сеанс. В замяна на това лицето игрек се задължава... и т.н. Срокът на договора е 10 годишен, предвидени са неустойки, условия за прекратяване, предоговаряне на условията и удължаване на срока (ако страните са доволни). Не за друго, ми някак си тез ООД-та да се узаконят

М+З=ВЛ




Тема Re: и аз това наблюдавамнови [re: Aлиca.]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 10:47



споко ... спомени и опит само





Тема Re: и аз това наблюдавамнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано26.07.10 10:49



Бе и тук не съм съвсем съгласен. Ако си кръшнал, но си майстор на спорта, не само че нема да чустваш вина, ами тъй ше го извъртиш и усучеш оня до тебе, че ше го накараш той да се чуства виновен, задето те е докарал до там да му изневеряваш

Виртуози всякакви...

М+З=ВЛ


Тема Re: бива ли,нови [re: Hoй]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано26.07.10 10:49



Съгласна съм, че е така -Връзката не ограничава ли донякъде тия свободи.
Когато има чувства между двама - тези ограничения, не се забелязват.
Когато няма чувства - е досадно и пречат.

Ако се замисли човек - всеки се съобразява с обществото, в което живеем - с хората, които сращаме всеки ден - на работа, в Адския транспорт, банки-защото сме "социално животни". И това ни налага ограничения и задължения.
По-склонни сме да изтърпим "досадна и неприятна" колежка, отколкото това, че си вдигнал телефона на човека, който живееш, докато е под душа???


Прав си и в друг пост - информацията е ценна в днешно време.
И проблемът на повечето е, че се иска още и още информация, а не се знае как да си подреди и как да се използва (и това се отнася не само до "ровещите", но и до "виновниците").



Тема Re: Хех...нови [re: mirror_]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано26.07.10 10:52



Бездействието, също има свойството да вреди....и също е липса на чувства!



Тема Re: и аз това наблюдавамнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.07.10 10:52



Е, за такива майстори и майсторки не говорим. Но класическата ситуация е натякване до дупка от засегнатата страна.

Тъй че да му мислят онези, дето не са стигнали до висотите в "спорта".




Тема Re: Хех...нови [re: Meceчинa]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.07.10 10:54



Това означава ли, че само ревността и търсенето на информация извън официално- поднасяната е белег за наличие на истински чувства? Особено ако нямаш конкретни и основателни подозрения, а си си просто ревнив...


Редактирано от PipilotaViktualija на 26.07.10 10:54.



Тема Re: бива ли,нови [re: Meceчинa]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 11:02



тъй бе ... от любов всичко може, тя е универсалното оправдение


Всичко свързано с тоз човек ме интересува - и хубаво и лошо!
- няма лошо, но това не значи да му дишаш във врата

Да ти кажа - тези въпроси, за кое е редно и кое не е се задавт все от онези хорица, дето вече са направили каквото не трябва и сега търсят вината другаде... Крадецът вика - Дръжате крадеца! - още една дето се мисли за велика и знае какво трябва и нетрябва - ама нека това го прилагаш за себе си, а не за другите



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано26.07.10 11:13





То и "скуката" е универсиално оправдание, пък ти си избирай с кое точно ще си "утешиш" съвестта!
От това, че всичко ме интересува не следва, че му дишам във врата, но изводите са си твои! Щом те интересува да знаеш само как се казва...

Не, не зная какво трябва и какво не трябва, но се опитвам да разбера и да го приложа за себе си[/b] - разбира се! А за другите - хич не знам, Еле пък за теб...

А ако бях - ВЕЛИКА - сигурно щеше "постовете" ми да си ги купуваш и за автограф да чакаш...ама не! Ей на - пиша безплатно...



Тема Re: и аз това наблюдавамнови [re: юpaтa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.07.10 11:25



Аха. Раздрънкваме клавиатурите... принципно.





Тема Re: бива ли,нови [re: Meceчинa]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 11:26



и аз те чета безплатно

... само да не стане да ми плащат за това



Тема Re: бива ли,нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 11:26



Хм... За да изясня нЕкои недоразумения относно изказването ми, предположенията, че може да запазя ООД-то се дължат единствено на наличието на едногодишно дяте вкъщи, което става сутрин с едно лъчезарно "тати-и-и-и" на уста и едва ли би искало да вижда тати си веднъж седмично или веднъж на две седмици. Нищо друго не би ме спряло да покажа на татето вратата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 11:28



Само че мисълта за ООД се появява, именно когато чувствата са изчезнали, защото някой си го е турнал някъде. До този момент за мен това е човекът, когото обичам, ако няма други причини да спра да го обичам.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано26.07.10 11:28



Т.е. за теб "ООД"-то има за уставен капитал едно лъчезарно "тати-и-и-и"

Не е зле, само да не забравяме, че и на 1, и на 5, и на 15 децата винаги ще имат нужда от баща си. Независимо дали му викат "татииии" или "дъртия"

М+З=ВЛ


Тема еее надявам сенови [re: Aлиca.]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 11:30



и в спора да си вземем поука ...ама едва ли ... но има хора, които само четат - хм и то стига



п.п. просто хвърлена стръв и глей какво става



Тема Re: бива ли,нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 11:30



Само че на 15 вече ще са в състояние да разберат какво става, а и ще могат самостоятелно да го виждат когато пожелаят, така че щетите ще са по-малки.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано26.07.10 11:34



Което си е верно, верно е. Но 15 години да крепиш ООД-то само и единствено в името на децата (ебаси тъпия израз), туй.... не го ли минахме някъде около деветнайстия век?

М+З=ВЛ




Тема скорпионинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 11:34



хубави хора



Тема Re: Хех...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано26.07.10 11:35



Именно това разграничение се опитвам и аз и mirror_ и още доста хора тук така ми се стори) да направим - между болната ревност и здравословната "проверка, която е висша форма на доверие"

.

Има ли дим има и огън. (така ли беше)
Като не ти мирише, не се оглеждаш за пожар!



Редактирано от Meceчинa на 26.07.10 15:32.



Тема Re: бива ли,нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 11:39



Аз не съм го минала.

Разбира се, не на всяка цена. Просто изневярата е нещото, което може би бих могла да преглътна като отговоря подобаващо. Т.е. трябва все пак да се запази добрата атмосфера в семейството. Само си теоретизирам. Не се сещам как ще стане на практика, но може и да е възможно. Вероятно ще трябва да си намеря женен любовник, щото иначе със сигурност в някой момент ще поискам и да се събуждам с този човек.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано26.07.10 11:40





Буквите - общи, изводите - индивидуални!



Тема Re: бива ли,нови [re: ptj]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 11:43



Като каза от външната страна се сетих за перфектното решение в този случай. Една гарсониера до нашия апартамент би свършила идеално работата на постелката.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано26.07.10 11:46



И как точно смяташ да се запази добрата атмосфера в семейството? Тати работи тенекеджия, мама и тя почуква на частно... инак в 19:30 сме дружно на софрата, молитвата, супата, десерта, сънчо и.. по креватчетата



М+З=ВЛ


Тема Re: бива ли,нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 11:50



Е, защо пък всяка вечер? Мама може един уикенд да отиде в командировка, тате в друг. Пък днес мама е на театър с приятелки, но утре тате ще ходи на кръчма с приятели... Когато е ясно, че имаш право да го правиш, споразумение може да се постигне. Пак казвам- теоретизирам. Не ми се иска да ми се налага да го прилагам на практика.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано26.07.10 11:57



та до къде може да се падне и до къде да се качи задоволяването на собственото его - беше въпросът

Вах! С този въпрос, не трябваше към мен. Аз имам особено мнение по въпросите с егото.

За мен "его", не е мръсна дума и няма как да е, щом нещо ни е дадено свише. И дори имам съмнение, че ни е дадено, за да помага в съхраняването ни. Разправят, че идеята била да го борим, да го намаляваме. Ми няма, как да стане, според мен, ако преди това не сме решили, че ще се обезличаваме.
Можем само да го балансираме, за да си осигурим вътрешен покой и същевременно да си останем цели.

Та докъде, може да се стигне със задоволяването му? Ми до там, до където
човекът усети, че храненето на егото, не е панацеята.



Тема Re: еее надявам сенови [re: юpaтa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.07.10 12:03



Да де, ама обикновено поука се извлича от практиката, не от теорията.
Колкото и да се вдига врява, всичко опира до това, дали ще ти играят по свирката или не.





Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано26.07.10 12:08




Теоретичка...

М+З=ВЛ


Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор selvina (новак)
Публикувано26.07.10 12:29



Абе не бива по принцип.....
Ама понякога разговори не помагат ако подозренията се окажат основателни...
Според мен не бива без причина - на това му се вика обсебване, нахлуване в личното пространство.
Ама като има подозрения и разговорите не помагат - проверяваш и ако се окаже, че си прав - до там, приключваш я тая връзка.



Тема Re: Хех...нови [re: Meceчинa]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.07.10 13:03



Ти надушваш някакъв парфюм и веднага "сълзите ти се стичат"? Направо ме разби.




Редактирано от PipilotaViktualija на 26.07.10 13:03.



Тема Виж сега,...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.07.10 13:13



... аз съм на принципа, че даже и в началото на една връзка да съм по- недоверчива, то все в един момент доверието ми трябва да бъде "спечелено". Не мога да проверявам години наред- за мен това не е нормално. Ако ли пък имам основателни поводи за ревност и недоверие, то нещата не се оправят с търсене на доказателства, а с комуникация, освен ако не съм решила да натрия яко нос и да вадя доказателства за пред други инстанции. Слава Богу, не ми се е налагало... Ако пък комуникацията не помага, значи проблемите не са само извън семейството...
Имам съседи, при които, колкото и да ти е чудно, съжалих "прелюбодееца"- случило се така, че съгрешил. Кофти, ама не е имал намерение да създава връзка. Не е искал и да наранява съпругата си с истината. Тя обаче се усъмнила и не миряса, докато не извади истината наяве. ПравИ, струвА- получи истината и, доколкото знам, му стъжва живота вече няколко години заради отминалото прегрешение. Ни тъй- ни иначе. Най- добрият вариант, разбира се, е хармонични отношения и никакви погледи встрани, ама и от двете страни зависи да се получи.






Тема Re: знае ли сенови [re: юpaтa]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано26.07.10 13:24



Ще е жалко, ако от изказването, за което благодариш си придобил образна представа, защото няма как да не е повърхностна и елементарна.

Когато хората живеят заедно и комуникацията между тях е добра ... далеч преди да се стигне до „отивам да ... нещо навън“ се знае какво не е наред в семейството. Седнали са, поговорили са, разбрали са се и едва ли би се стигнало до подобно обяснение на вратата.



Тема Re: Виж сега,...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано26.07.10 14:55



Пипи, разбирам те и на теория - да, така е с доверието, но тъй като една връзка не застива в момента на "обявяването й" , в смисъл - тя се развива, то и доверието, вниманието, жестовете...изобщо общуването между двамата не спира на едно ниво. И за съжаление, не е "правило", че продължава във възходяща прогресия( колкото ида ни се иска), има и спадове (вкл и недоверие), има и възходи (вкл. и върнато доверие).
Не е искал и да наранява съпругата си с истината.


Имаше ник, чийто подпис беше - Някой да накара гласовете в главата ми да спрат (ако си спомням правилно)! Когато тази жена се помири със себе си първо, тогава ще го направи и с мъжът си.
И Пипи, да е "знание", да ти го набият в глават!
Като е "чувство" - как да ти го "избият"?...



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор S.l. (--S.I.)
Публикувано27.07.10 00:36



нали знаете оправданията са като задника

всеки ги има

но дали е нужно да се ползват



Тема Re: бива ли,нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор S.l. (--S.I.)
Публикувано27.07.10 00:48



едно на страна е скритото което може и да се открие неволно дори


но губи се вяра и доверие във отсрещната страна в търсене на нещо
а всичко което се открие е един вид подозрение улика и дори да няма нищо което да те накара да се замислиш..................... човек винаги може да си измисли нещо което да го вкара в някои сериалче

просто леко безмислие нарошено лично пространство



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор pyrvata (непознат )
Публикувано27.07.10 10:00



нееее... защото живеят с нас и ни лъжат, та затова...никой не умира от желание да се рови в ползвано бельо:)))ама като ни лъжат какво да правим...аз лично не бих си завъждала любовник и да карам бившия ми мъж да плаща сметките за телефони ако не ми се живее с някого ще си тръгна,а пък тогава вече нека ми звънят и пишат послания,така няма да предизвиквам ничие доверие....та случи ми се и на мен да проверя нечие телефонно тефтерче....та да назова конкретната причина за влошените отношения и да попитам защо...отговорът беше това си е мое лично пространство...ок,тогава какво правиш в моето....ползваш го...ок,не е честно,аз само като надникна в твоето и реагираш...хай,моля да освободиш моето,а си пиши с когото искаш и си хортувай с когото искаш....



Тема Re: И аз така...нови [re: MamaNetty]  
Автор pyrvata (непознат )
Публикувано27.07.10 10:05



ми,да и аз така...щом има червена лампичка,то тя е затова....и означава,някой е некоректен спрямо вас....назовете нещата такива каквито са....и те си излизат наяве...иначе това за свободата и ограниченията го знаем...то няма да се налага,ако някой не се прави на много хитър и игрив....и си отиде навреме....





Тема Re: бива ли,нови [re: pyrvata]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.07.10 10:12



това си е мое лично пространство...ок,тогава какво правиш в моето... Абсолютно подкрепям този начин на разсъждение.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: бива ли,нови [re: bubble]  
Автор pyrvata (непознат )
Публикувано27.07.10 10:13



и моите също...хелепък с това на BUBLE





Тема Re: бива ли,нови [re: mirror_]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.07.10 15:15



не приемай лично въпроса

. А и аз егото си го харесвам и уважавам ... и моето и на другите хора също, до момента, в който някой не почне да ми определеля правата и задълженията, при положение, че не ми е началник и най вече не е по човек от мен ...



Тема Re: еее надявам сенови [re: Aлиca.]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.07.10 15:21



знам бе и аз така си извличам поуките, ама има една поговорка: глупавите се учат от собствените си грешки, умните от грешките на другите .. та гледам се вслушвам понякога



п.п. ми играят бе - 100 и кусур мнения ...пък и има едни дето със сигурност само са прочели



Тема Re: бива ли,нови [re: selvina]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.07.10 15:27



защо оправдаваш своите подозрения с чужди доказателства ...намери си свои



Тема Re: бива ли,нови [re: pyrvata]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.07.10 15:40



та случи ми се и на мен да проверя нечие телефонно тефтерче....та да назова конкретната причина за влошените отношения - ама сигурна ли си, че трети е виновен за влошените отношения

А за честното ползване ... и аз честно ползвам банкоматите



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор bubble ()
Публикувано27.07.10 15:43



нещо днес много ме сърбят пръстите...къде пък сега намеси банкомат-а...и един съвет: НИкога не казвай НИкога





Тема Re: бива ли,нови [re: bubble]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.07.10 15:54



нещо днес много ме сърбят пръстите... - като те сърбят си почеши очите с тях ... къде написах "НИкога"?





Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор bubble ()
Публикувано27.07.10 16:00



квот искам това шси чеша


Не си написал наистина тази думичка, но "струи" както се казва и понеже явно те е страх и се самонавиваш, че Ти това-Никога...-това ми показва кайвето...вчера Шляйката гледаше на кафе, днес го замествам



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор pyrvata (непознат )
Публикувано27.07.10 16:05



...не,даже и не го твърдя...никъде не съм казала,че е виновеновен трети,само казах,че съм назовала причината,без да я споменавам...казвам само,че медала има две страни....както едната не иска да я ограничават , така вероятно и на другата не и харесва да се съобразява с присъствието на свободомислещи....а за банкоматите ....ти си знаеш там....





Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор pyrvata (непознат )
Публикувано27.07.10 16:46



...хехе, честното ползване на банкомати...със собствената ти карта, от собствената сметка, от собствените вложения в нея или....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.