Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: разбрахнови [re: юpaтa]  
Автор Harлeц ()
Публикувано26.07.10 07:11



Еееееееееееее!
Тайна, майна!
То си я знае....



Благодаря за разбирането!


Тема Re: бива ли,нови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 07:51



Съгласна, но само в случай, че поемаш риска, когато отявлено те лъжат за нещо /примерно изневяра/, поради което на минутата би прекратила връзката. Разбира се. Ако искам на всяка цена да живея с този човек, независимо какво прави, в никакъв случай няма да му пипна пощата. Че нали и на себе си ще създам ядове?! Защо да го правя?
Но от своя страна съм на принципа при директно зададен въпрос да не спестявам истината, каквато и да е тя. Е, то и аз съм така и до момента не ми се е налагало да правя друго, освен да задавам въпроси, но знае ли човек какво може да му се случи.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 08:03



За основателността няма да споря - стига да искаш намираш Я ме светни как се намират неща, дето ги няма, че от няколко години много искам да си намеря един милион вкъщи, а не мога и не мога.

Всички, които са на принципа "стига да искаш намираш", много мразят да ги следят. На мен не ми пука дали ще ме следят. Дори би ми било забавно, защото знам, че няма какво да намерят и после ще спукам търсача от бъзик.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.07.10 08:17



Е, то и аз съм така и до момента не ми се е налагало да правя друго, освен да задавам въпроси, но знае ли човек какво може да му се случи.


Хубу. И като зададеш въпрос, на който ти отговорят "Днес го турих на комшийката Мара.", после какво прайваш?





Тема Re: бива ли,нови [re: Aлиca.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.07.10 08:27



Оставям го да си го турга само на Мара оттук нататък, а аз намирам кой да ми го турга, дори и да продължим да живеем заедно заради ООД-то. Макар че най-вероятно ще разтуря и ООД-то.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NlPON_S ()
Публикувано26.07.10 08:29



Така, така! Нали знаеш, че най- много ревнуват, тези, които изневеряват

Защото си мислят, че всички са като тях.



Тема Re: бива ли,нови [re: NlPON_S]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.07.10 08:35



Нали знаеш, че най- много ревнуват, тези, които изневеряват Защото си мислят, че всички са като тях.

Това пък откъде го измисли?





Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ptj ()
Публикувано26.07.10 08:47



Аз мислих, че ще му предложиш да спи на постелката пред входната врата (от външната страна).



Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Тема Re: бива ли,нови [re: Harлeц]  
Автор нeвecтa нeнaвecтeнa (отчаяна съпруга)
Публикувано26.07.10 09:54



Ти ли ще го ловнеш любимият ти човек?
Май теб са те ловнали отдавна





Тема Re: бива ли,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано26.07.10 10:09



Тъз решителност, коят аплодирам, става все по-неприсъща напоследък. Тъй де, що да си разваляте ООД-то зарад незначителния факт кой на кого го турга



М+З=ВЛ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.