Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: бива ли,нови [re: mirror_]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 10:44



еееее завряхте темата в банково-кредитния сектор с тези вноски

... аз пък аз фондовата борса си мислех - където се качват и падат котировките - та до къде може да се падне и до къде да се качи задоволяването на собственото его - беше въпросът

п.п. ти за тургането на вноски ли говориш или за парите на вноски



Тема Re: бива ли,нови [re: mirror_]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано26.07.10 10:46



Аз неслучайно си харесах понятието ООД, понеже усетих, че семи-айдиотчето го употреби в по-широк, метафоричен смисъл, извън контекста на търговския закон. Дали пък скоро бракосъчетанията нема се изповядват пред нотариус, например лицето хикс сключва договор с лицето игрек, като се задължава да му осигурява секс поне три пъти седмично, не по-малко от 25 минути на сеанс. В замяна на това лицето игрек се задължава... и т.н. Срокът на договора е 10 годишен, предвидени са неустойки, условия за прекратяване, предоговаряне на условията и удължаване на срока (ако страните са доволни). Не за друго, ми някак си тез ООД-та да се узаконят

М+З=ВЛ




Тема Re: и аз това наблюдавамнови [re: Aлиca.]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 10:47



споко ... спомени и опит само





Тема Re: и аз това наблюдавамнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано26.07.10 10:49



Бе и тук не съм съвсем съгласен. Ако си кръшнал, но си майстор на спорта, не само че нема да чустваш вина, ами тъй ше го извъртиш и усучеш оня до тебе, че ше го накараш той да се чуства виновен, задето те е докарал до там да му изневеряваш

Виртуози всякакви...

М+З=ВЛ


Тема Re: бива ли,нови [re: Hoй]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано26.07.10 10:49



Съгласна съм, че е така -Връзката не ограничава ли донякъде тия свободи.
Когато има чувства между двама - тези ограничения, не се забелязват.
Когато няма чувства - е досадно и пречат.

Ако се замисли човек - всеки се съобразява с обществото, в което живеем - с хората, които сращаме всеки ден - на работа, в Адския транспорт, банки-защото сме "социално животни". И това ни налага ограничения и задължения.
По-склонни сме да изтърпим "досадна и неприятна" колежка, отколкото това, че си вдигнал телефона на човека, който живееш, докато е под душа???


Прав си и в друг пост - информацията е ценна в днешно време.
И проблемът на повечето е, че се иска още и още информация, а не се знае как да си подреди и как да се използва (и това се отнася не само до "ровещите", но и до "виновниците").



Тема Re: Хех...нови [re: mirror_]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано26.07.10 10:52



Бездействието, също има свойството да вреди....и също е липса на чувства!



Тема Re: и аз това наблюдавамнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.07.10 10:52



Е, за такива майстори и майсторки не говорим. Но класическата ситуация е натякване до дупка от засегнатата страна.

Тъй че да му мислят онези, дето не са стигнали до висотите в "спорта".




Тема Re: Хех...нови [re: Meceчинa]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.07.10 10:54



Това означава ли, че само ревността и търсенето на информация извън официално- поднасяната е белег за наличие на истински чувства? Особено ако нямаш конкретни и основателни подозрения, а си си просто ревнив...


Редактирано от PipilotaViktualija на 26.07.10 10:54.



Тема Re: бива ли,нови [re: Meceчинa]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.07.10 11:02



тъй бе ... от любов всичко може, тя е универсалното оправдение


Всичко свързано с тоз човек ме интересува - и хубаво и лошо!
- няма лошо, но това не значи да му дишаш във врата

Да ти кажа - тези въпроси, за кое е редно и кое не е се задавт все от онези хорица, дето вече са направили каквото не трябва и сега търсят вината другаде... Крадецът вика - Дръжате крадеца! - още една дето се мисли за велика и знае какво трябва и нетрябва - ама нека това го прилагаш за себе си, а не за другите



Тема Re: бива ли,нови [re: юpaтa]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано26.07.10 11:13





То и "скуката" е универсиално оправдание, пък ти си избирай с кое точно ще си "утешиш" съвестта!
От това, че всичко ме интересува не следва, че му дишам във врата, но изводите са си твои! Щом те интересува да знаеш само как се казва...

Не, не зная какво трябва и какво не трябва, но се опитвам да разбера и да го приложа за себе си[/b] - разбира се! А за другите - хич не знам, Еле пък за теб...

А ако бях - ВЕЛИКА - сигурно щеше "постовете" ми да си ги купуваш и за автограф да чакаш...ама не! Ей на - пиша безплатно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.