Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предимстватанови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано16.07.10 12:11



Както си го написала по-горе и аз не го разбирам.
Едно е да ти се яде сладолед и да откажеш, защото си на лунна диета, а друго е да ти се ебе непреодолимо с някой мъж и той да е навит и ти да му откажеш?
Перке, ма?



Тема Re: Предимстватанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано16.07.10 12:13



а друго е да ти се ебе непреодолимо с някой мъж и той да е навит и ти да му откажеш?
Перке, ма?


Е, перке? Перке?...ми били са и скъсани гащите или чорпогашника, ма!...баси недосетливата си!



- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM


Тема Re: Предимстватанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано16.07.10 12:14



Както е казал чичко Гьоте : "Nur der verdient sich Freiheit wie das Leben, der tаеglich sie erobern muss"
И, никъде не е казал обаче, че за тая свобода требе да си непременно сам и необвързан.


По доводите ти "ЗА" - ми аз познавам необвързани, които не се ебат, както и обвързани, за които халката не е пречка. Всъщност, кво общо има ебането с обвързаността?? Кат съм обвързана със съпруга ми, да не би да имам нотариален акт като единствен ползвател на к*ра му???? Или той да има за мен???? Бракът е семейство, партньорство, разбирателство, дори шаблонът - да гледаме в една обща точка, а не да се гледаме в очите.
"да не хукваш вечер с първата компания...." - мчи то, и като необвързан не хукваш заради самото хукване. Обвързаността не е причина единият да се чуства като придатък на другия, и да вървите кат сиамски близнаци навсякъде. Или да се затворите вкъщи. Обвързаността дори не предполага еднакви хобита. Но, за разлика от негодуванията на НикитоФин, предполага, че аз, с интерес бих изслушала за неговото, и той за моето.
Също така мисля, че и общоформулируеми недостатъци няма. Ако сексът не те вълнува - къф е зора, че няма да ти е на 1 ръка?? Ако си завършила МЕИ, надали шти трябва някой да ти смени бушона, нали?? Или, ако си си самодостатъчен, от къф зор ти е някой, с който да споделяш????????

**Citius, Altius, Fortius**

Тема Re: Предимстватанови [re: Втасахме_я]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано16.07.10 12:18



Ти си праиш ташак, ама имах една приятелка дето имаше такива оправдания.


Скъсаният чорапогащник е класика, но има и
не съм си правила кола маска;
не съм си оправила триъгълника;
бях с едни износени бикини;
отдавна не съм ходила на педикюр;
и т.н...
И я питам аз - що не му извъртя поне една свирка на човеко, да знае, че си в играта.
Тя - ами не се сетих.



Тема Re: Предимстватанови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано16.07.10 12:23



Ти така позасили нещата, гаче журналист ги е рЕдил.


Никой не ти говори за сиамски близнаци, ама каквото и да ми кажеш - съобразяване има.
Наистина, ако много ми се ходи с тази компания по нощите - никъв проблем - хуквам ведната.
Ако пък нечовешки ми се приебе с някого - също.
Въпросът е, че не може да е практика. По-скоро е изключение.



Тема Re: Предимстватанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано16.07.10 12:23



Ами, не се стига изобщо до откази, бе, Лили. Появява ти се някакво смътно усещане и желание, но за да се въргалям с някого в чаршафите, трябва да ме развълнува много, много повече от това да ми се появи сърбеж. Не знам как да го обясня по- ясно. А като не ме вълнува толкова много, и сърбежът не е непреодолим, капиш?

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Предимстватанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано16.07.10 12:23



Лиляно, нема грам колтура и етикет у тебе ! Свирка са прай категорично след втора среща!...и то само ако не си муал преди туй онес морски космарлаци за сто( повтарам СТО) долара, щот инак рискуваш да обърка естествения порив на рефлукс с отношението ти към него.



- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM


Тема Re: Предимстватанови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано16.07.10 12:25



Така казано разбирам.
Започнеш ли да си задаваш въпроса - Тоя да го еба ли или да не го еба - по-добре бегай.
Нещата може да не се случват непременно с любов, но с мерак задължително.



Тема Re: Предимстватанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано16.07.10 12:26



Мдааа, и аз така ги чувствам.



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Предимстватанови [re: Втасахме_я]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано16.07.10 12:28



Виж ся.
Ний бяхме млади и глупавички.
Изобщо не бяхме чували за етикета.


По тогава за 100 долара, можеше и да се ожениш направо.

И те така. Ебане и свирчоци години наред. Съвсем просташки и без етикето.
Добре, че дойдох и аз в тоз клуб, на колтура да се науча.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.