Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Я кажете сега кой къде ще почива това лятонови [re: Lincecum]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано02.07.10 22:39



И аз планирам 10 дни в Португалия в края на септември и ще съм много признателна ако споделиш подробности по организацията на пътуването и пребиваването там. Знам че няма директен полет от София и най-вероятно ще летим до Мадрид и после с рент-а-кар през Севиля, понеже и там не съм била пък ми се ще, но за след това нямам конкретни идеи.

Вие всичките 15 дни в един град ли ще останете или?

Редактирано от Gemilla на 03.07.10 00:46.



Тема Re: Я кажете сега кой къде ще почива това лятонови [re: Caffe Noir]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано02.07.10 22:43



Кафе, хайде, добре дошла! Аз пък си бях помислила, че се пренасяш в друг смисъл...


Пък после ще разказваш на какво си се начела.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Я кажете сега кой къде ще почива това лятонови [re: NikiFin]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано02.07.10 23:03



Е, пък ако не си бях взимала отпуска, а си бях чела книжки викенда, ууу колко щях да спестя!!! ;)
Почивката никога не съм я свървала със стоическо пържене на плаж, а нашето местенце на морето си го бива, става за всякакво време. Но не казвам де е и под смъртна заплаха. Не че някой пита...


Както и да е, важното е, че аз доволна, а децата черни, щастливи и с блеснали очички.



Тема Re: Я кажете сега кой къде ще почива това лятонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано02.07.10 23:09



Добре си разбрала. Пренесох се и заминах. Върнах се, заходих на работа и се донамествам. Люда работа, моя работа. Важното е да има движение, застоят е досада.


За четенето - истината е, че взех наръч книги от домашната библиотека, стари издания, четени преди 10 и повече години. Обичам да си препрочитам любими заглавия през отрязъци от време и с различен поглед.



Тема Re: Я кажете сега кой къде ще почива това лятонови [re: Caffe Noir]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано02.07.10 23:13



А "препрочиташ" ли така и някои мъже чат- пат или не ти се е случвало?



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Я кажете сега кой къде ще почива това лятонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано02.07.10 23:34



Бе... навремето ми се е случвало, ама по-скоро с жанрът "леко и развлекателно четиво". Дори и аз не съм дотам неразумна, че да развалям драмата на един финал с фанфари.
Трудно паля, ама като подпаля ми трябва сериозно постоянство в опитите за охлаждане, че да ме сецнат. Сецна ли се обаче... туй то е. Натура.
Само един "роман" имам недочетен, така било писано. Може и за добро да е, но така и няма да разбера, поне не в този живот.

А ти, палавнице, нещо за "дочитане" или "препрочитане"?





Тема Re: Я кажете сега кой къде ще почива това лятонови [re: Caffe Noir]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано02.07.10 23:46



И двете, мамка му.



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Я кажете сега кой къде ще почива това лятонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано02.07.10 23:51



Е па, много на душмани! Щом имаш ищах и сили, чети бре, Пипонко, чети, да ти се не знае!





Тема Re: Я кажете сега кой къде ще почива това лятонови [re: Caffe Noir]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано02.07.10 23:53



Чета, чета, ще вдигна диоптъра, усещам!



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Я кажете сега кой къде ще почива това лятонови [re: svobodna2]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано03.07.10 10:32



Аз съм обещала да водя целия катун в Турция. Оглеждам се за нещо ласт минит, ол инклузив, със самолет и в оживен район за края на август.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.