Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да, да се стремим,нови [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано20.06.10 22:10



или да си променим мисленето, начина на живот, начина на хранене .... Преди доста години в един много труден период за мен, се зарибих на тема филосовски книги.... и една от тях много ми помогна да си променя мисленето! Основната мисъл там беше, че ние постоянно се притесняваме и мислим за неща, които очакваме да се случат /обикновено неприятни/, но в повечето случаи въобще не се случват. А, ако нещо се случи в крайна сметка е много вероятно да не е точно това или така, както сме си го мислили. После щем, не щем намираме изход и всичкото това предварително напрежение и негативна енергия ни прави нещастни, а в повечето случаи се оказва, че са били съвсем излишни.
Лично аз мисля, че тези четива са ни много полезни /не визирам книги от рода - Как да стана милионер за една нощ, седмица, година и т.н/

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Тема Re: Да, разбрах!нови [re: sawana11]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.10 22:11



Като ми се случи ще ти кажа:))

...очакван отговор, нали?

Само ще ти жметна, че тези дето имат пари ги имат, щото н еса се втурнали да ги дават на някой друг, напротив даже считат , че си длъьен да ги ухажваш, щото имат...мани сег атова дето Бил Гейтс и там един друг прокламират , че трябвало да си дадат 50% от милиардите за човешкото благо...пак нещо гледат да натаманат данъците и съвестите си явно



Тема Re: Те т'ва е!нови [re: sawana11]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.10 22:12



Какво очакваш от прости 'ора



Сетих се за филма "Милионите на Брустър"...помниш ли го?



Тема Re: И не си пусналанови [re: sawana11]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.10 22:14



Под клетва ти казвам-Не съм пуснала ни един, ни половин фиш:))
Просто тотото не ме вълнува! Ншмам никакво намерение да субсидирам подобни пирамиди!



Тема Re: Свиркам си ...нови [re: LlRA..]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано20.06.10 22:15



кво да правя? Има - нема, както дойде! Имало е - немало е ... и така ще бъде, но това не пречи човек да се оглежда наоколо и да се учи от грешките на другите, както и от своите...

Пък и като ги нямаме тез милиони, поне можем да си помечтаем като какво ще ги правим ако ги имахме.

Стигнах до извода, че след като ти мине еуфорията и си позадоволиш някакви измислени нужди, повечето ще установим, че не било толкова лесно и да имаш, ако не знаеш какво да ги правиш...

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re:Да, бе 50%нови [re: LlRA..]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано20.06.10 22:18



от богатството си щял бил да го даде! Ама от онова богатство, дето го знаят простосмъртните, пък то определено ще да е една малка част от истинското им сътояние, а не 50%. Пък и какво да прави завалийката, като си е направил сметката, че не мож ги изхарчи, ни той ни родата!



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: Цъ...нови [re: LlRA..]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано20.06.10 22:19



Сети ма де.... нещо ми се губи...както казва колежката - старост не радост



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: Свиркам си ...нови [re: sawana11]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.10 22:26



"но това не пречи човек да се оглежда наоколо и да се учи от грешките на другите, както и от своите... "

Въпросът за грешките-наши и чужди е за отделна клубна тема:))...но аз считам, че грешките ни в един момент са успех в друг, та и там няма според мен правила

Ако си погален с интуиция, пресантиманти и късмет-пИчелиш, ако не - я улучиш, я не

А ако ти дойдат много пари ей така свише, не става сам да се разполагаш с тях...трябват си подходящи хора, контакти, рискове...най-вече си трЕбе акъл у собствената глава, ако си решил да ги увеличаваш де!
Ако не...изпукваш ги и после ревеш по ТВ-то колко нещастие носели



Тема Re:Да, бе 50%нови [re: sawana11]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.10 22:28



Е тия дни им даваха пресконференцията по щатско, как казват намеренията си:))...веселба:))...направо гледаш и вЕрваш просто


Когато имаш много парЕ, просто не става да се отървеш от тях и това си е ...отЕснЕ Земятаааа



Тема Re: Цъ...нови [re: sawana11]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.10 22:33



Ето го! Голям майтап беше, но криеше много истини за парите и тяхното размножаване:)))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.