Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: е неееееееееенови [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.06.10 21:53



Много сериозно приемаш нещата




Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: anbra]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано18.06.10 22:08



Говорих по-скоро за друга бройка... Ще ти дам пример: по мое време цялага ни славянска филология бяхме 23-ма, сега само чешки и словашки били по 20 човека. Същото, чувала съм е със свръх желаните икономики и право. Е, добре, де, а тия хора после кво??? Затова съм за някои орязвания, за разумна политика, дето казваш - ми питайте бизнеса кво търси...
Та, да, Анбра, говорим си за едно и също. То и най-проЗтия вече му стана ясно, че двете най-важни за една нация вложения в бъдещето - медицина и образование са в ужасяващо състояние. И тая пуста рИформа, дето я дъвчат вече не знам колко години, ако не стане спешно, но с мисъл, направо се виждам останала сред ... добре, де, нека са роми

с 4-ти клас на хартия и с още толкова българи, уж завършили по-нататък...



Тема Re: е неееееееееенови [re: anbra]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано18.06.10 22:10



Най-странното е,че до одеве никой не бе взел отношение по апела на девойката в разните клубове,където бе минала да се жалва.
Излиза,че тук при нас са най-активните люде като цяло ли?!И има още будни души...





Тема Re: е неееееееееенови [re: danaia_nn]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано18.06.10 22:12



Направо ми се плаче....

И затова не излизам от пределите на тоя клуб навън.



Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: danaia_nn]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано18.06.10 22:13



Виждаш ли колко ценни кадри са?? Като ти поискат 35 лв на кв.м ич не се замисляш, намираш, тва за плочки, примерно, ама ако някой ти поиска 10 за превод на една, бе, на няма и една страничка, аууууу, ма как, той нали си знае езика???





Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: anbra]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано18.06.10 22:15



НБУ е друго нещо. Това няма как да го обясниш на който не го е видял.
Да пиша ли още




Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: chavdar4e]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано18.06.10 22:18



Абе то и аз не съм оптимистка, но и няма как - все съм в академичната общност и ми става едно тъжно и тъпо... Значи аз мога да губя часове за да им намеря подходящото за нивото, с което да ги разнообразя и да им направя часовете интересни, а те не могат 15 мин да отделят да си подготвят нещата за курса... Ами мен това ме демотивира също. А да не говорим за общата им култура - там вече е пропаст нечувана...

Пример - СорбоНЪТ...аааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.

Редактирано от anbra на 18.06.10 22:21.



Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: chavdar4e]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано18.06.10 22:18



Да, по принцип това е голям проблем: че симбиозата между висше образование, респ. наука и индустрия, никаква я няма. Университетската среда трябва да бъде отворена към бизнеса и свързана с него. Доколкото съм чувала, само на територията на Станфорд, САЩ, функционират едни от най- известните компании в IP- индустрията. Това е положението.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: danaia_nn]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано18.06.10 22:19



Пиши...
Друго е, но такива като теб са твърде малко.
Поне ти се възползвай от това, което може да ти бъде дадено.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: протест срещу осакатяването на образованието ни!нови [re: anbra]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано18.06.10 22:20



Както беше казал министър Игнатов , доколкото си спомням:" Аз му преподавам за Аристотел (значи по- вероятно не е бил Игнатов), а той не знае, че съществува Гърция".

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.