Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Минали ли сте през раздели преди разводанови  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.06.10 10:35



Чудя се какви са признаците за предстоящ развод и реших да попитам на вас кои знаци ви подсказа, че може би предстои развод?
Освен това минахте ли раздели и събирания?
Казвали ли ви е като се скарате Махай де от тук, и вие мислехте ли, че наистина го мисли, или просто защото е бесен в момента?
Случвало ли ви се е да поживеете разделени и после ТОЙ да дойде при вас и да ви каже установих, че не мога да живея без теб. Повярвахте ли му че ви обича, дадохте ли му шанс и защо в крайна сметка пак се разделихте.
Дали не се е върнал при вас защото просто сте му удобна, а не защото наистина ви обича. И такива ми ти нещица.




Тема Re: Минали ли сте през раздели преди развода [re: NikiFin]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано11.06.10 10:53



Освен това минахте ли раздели и събирания? Не.
Казвали ли ви е като се скарате Махай де от тук, и вие мислехте ли, че наистина го мисли, или просто защото е бесен в момента? Не сме се карали, при нас всичко беше едно тихо, системно манипулиране и психически тормоз.
Случвало ли ви се е да поживеете разделени и после ТОЙ да дойде при вас и да ви каже установих, че не мога да живея без теб. Не. Дори ми каза, че ще установя че не мога да живея без него. И не повярва, че ще оцелея сама. Повярвахте ли му че ви обича, дадохте ли му шанс и защо в крайна сметка пак се разделихте. За да спася себе си.
Дали не се е върнал при вас защото просто сте му удобна, а не защото наистина ви обича. Много удобна бях, но и много категорична. Повече нито веднъж не се обади, нито аз на него, по никакъв повод.



Тема Re: Минали ли сте през раздели преди развода [re: NikiFin]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано11.06.10 10:54



Абе Ники... защо ти се въртят такива мисли в главата?!
Едва ли някой може да ти обобщи какви са признаците на предстоящия развод.
При нас нямаше скандали и караници, всъщност никога не е имало, едно-единствено повишаване на глас от моя страна помня за цялата ни връзка... така че не сме си казвали "Махай се оттук".
Не е имало и раздели и събирания, всъщност разделени сме от лятото, но реално живеем отделно от началото на Май. Не мисля, че някой от двама ни ще поиска да се съберем пак, мисля, че и на двама ни е по-добре по тоя начин, даже имам чувството, че така се уважаваме повече и повече се грижим един за друг... явно когато това да се грижиш за другия не се усеща като задължение, някак повече ти се иска да го правиш.
Мисля, че винаги се усеща дали наистина те обича или се е върнал, защото му е удобно. На моя мъж специално му е по-удобно да е сам, така че ако поиска да се върне аз такива съмнения не бих имала.



Тема Re: Минали ли сте през раздели преди развода [re: flor4eee]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано11.06.10 10:55





Говори ми ... умирам за глупости....

Редактирано от anbra на 11.06.10 14:44.



Тема Re: Минали ли сте през раздели преди развода [re: NikiFin]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано11.06.10 10:56



Това, дето си го описала, не са признаци за предстоящ развод, а обичайна семейна разправия, инатлъци и продаване на фасони.





Тема Re: Минали ли сте през раздели преди развода [re: NikiFin]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано11.06.10 10:58





Говори ми ... умирам за глупости....

Редактирано от anbra на 11.06.10 14:44.



Тема Re: Минали ли сте през раздели преди развода [re: Bлeчyro]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано11.06.10 10:59



Иди си пусни малко циганска музичка в твоята тема, молам те.





Тема Re: Минали ли сте през раздели преди развода [re: Aлиca.]  
Автор Bлeчyro (Крокодил)
Публикувано11.06.10 11:04




Тенкс!!!

Говори ми ... умирам за глупости....

Тема Re: Минали ли сте през раздели преди развода [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано11.06.10 11:13



Не признаците-решенията и инициативата са важни!





Тема Re: Минали ли сте през раздели преди развода [re: NikiFin]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано11.06.10 11:28



Мен ако питаш признаците са налице, когато хората престанат да си говорят и да правят секс. Но това си е мое виждане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.