Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 05.10.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | (покажи всички)
Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано16.06.10 13:17



Преди да ме заАлисосвате пак /Благодаря за защитата, Моргана/, в калабалъка от постинги никой, а особено заинтересованата, не отчете факта, че деликатно пробвах на няколко пъти да изместя фокуса на недоволството и от повърхностни проблеми към по-сериозните и бъдещи проблеми - в случая с децата, с които и предстои поне още 15 години денонощен контакт.

След отрицателната чуваемост, стигнах до извода, че мъжът и има същия подход, а оттам и същия проблем като мен - за да не се конфронтира директно, пробва с намеци и встъпления. А когато не дадат ухо на кротките му реплики, вдига ръце и се самоизолира. Неагресивен тип човек срещу агресивен партньор няма никакви шансове за надграждане. Освен деградация на личността и връзката, друго не го очаква. Бонус за Никифин е ежедневната му задълбочаваща се апатия. До време.



Тема Ще станенови [re: Втасахме_я]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.06.10 13:18



лесно, бре. Те повечето ще изкарат епикризи за простатата, и ще отпаднат автоматично.





Тема Re: възползвам се..нови [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано16.06.10 13:20



Хич не ми чуруликат римите

. Тез' думи ми се точат тежко като пресюрпирана баклава.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор Meceчинa (нащърбена)
Публикувано16.06.10 13:20



Благодаря на... за голямата награда - УСМИВКА ПО РАДИОТО!



Ето за насладата ти -



Тема Re: възползвам се..нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано16.06.10 13:27



Кат не харесваш,НикиФинката да ти прати на датски ..тогава да те питам аз теб като какво ще ти се точи тогава?!


Може и да нагарча?

п.с. и днес сме много делови,двечките а?благодаря на тоя дето е открил нета...



Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: Aлиca.]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано16.06.10 13:28



Виж сега, просто сме хора с различен подход. Аз не мисля, че като дам, даже и поискан, съвет, той непременно трябва дабъде харесан и последван. Пък и на маниера на Ники някак свикнах. Убедена съм, че ще си отсее полезното за нея, или поне се надявам да го направи

. По принцип съм привърженик на по- спокойния тон- тогава думите като че ли по- добре се чуват.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: Meceчинa]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано16.06.10 13:30



Мерси,душо ...ама са Петрови пости.Шъ съ въздържа.





Тема Re: възползвам се..нови [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано16.06.10 13:31



Между другото, имало е моменти, в които датският ми е приличал на турски. Виж, шведският е по- мек и приятен за слуха ми.



К'во ни е деловото в този пек? Нищо делово не съзирам днес у себе си, уви. Едно ми е неделово...

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано16.06.10 13:33



маниера на Ники някак свикнах. Убедена съм, че ще си отсее полезното за нея, или поне се надявам да го направи

Амин!
Каквото можахме направихме.Да се омитаме оттук,а!?





Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано16.06.10 13:34



500- то стигнАхме ли го? Ако да...Дадохме всичко от себе си, разбираш ли.



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.



Страници по тази тема: << 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.