Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:11 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | (покажи всички)
Тема Re: Абсолютно погрешно!нови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано16.06.10 00:33



знам, че секс ще го оправи, пробвала съм. Ама го оправя временно а мен това не ме устройва. Сигурно щото го получава без да се е потрудил за него. Като положи усилия за нещо, повече ще го цени. За мен примерно. Сигурна съм в това




Тема Re: Ух Никинови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано16.06.10 00:36



е трябва ли да е болест за да е опасна за живота на детето и на майката па да му се не види. Е това е ограничен човек: Нормално състояние, не е болест значи немаме грижи. И жената като ражда е нещо нормално, ама това не значи че през това време не е с единия крак в гроба




Тема Re: Ясно,нови [re: Koм]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано16.06.10 00:39



не, принцеса не искам да съм, тежка е царската корона, не е за мен. Аз нещо по така... неангажиращо....






Тема Re: Хм...нови [re: NikiFin]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано16.06.10 00:41



Ми, ти просто не искаш да работиш. Не, че не ти е приоритет работата - ти просто не искаш. За в бъдеще ще ти става все по-трудно да си оправдаеш стоенето в къщи, уви.



________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Ясно,нови [re: NikiFin]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано16.06.10 00:42



Разбрах... нещо като... нищо, ако може.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: Kkaнeлa]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано16.06.10 00:47



стига бе и на български ги има.

Тия мечти така си отлежават, нали затова са мечти. Иначе щяха да се цели.
От тях само първото има някакъв шанс да стане. Ама требе малко да се понапъна, но де да видим кога ще ми дойде настроението.
За второто шансовете с годинките намаляват. Тази година не се получи. Ако и другата не стане ще го махам от списъка.
Третото най трудно, май ще си остане мечта. Ама няма пък да се отказвам от нея, че си ми харесва да си я имам като такава

. Пък и зависи как ще се развие кризата, че все пак е свързано с много пари и на този етап няма далавера да се купува земя

Не се давя, просто си приказваме сладко сладко




Тема Re: Хм...нови [re: NikiFin]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано16.06.10 00:48



Добре!
Успокой се и кажи половината от тези 300 и кусур мнения(защото половината са твои изчерпателни огтовори) има ли и едно поне,което да ти е послужило за нещо?Хареса ли ти нечий съвет,стигна ли до някакъв извод?
Помогнахме ли ти по някакъв начин или единствено ни употреби като слушатели на липсващ същински проблем?
Умно,грамотно момиче си, имаш енергия за трима,..проблем ти е къде да я канализираш в момента обаче,вслушай се в мненията на хората тук,не бързай да отговаряш,а наблегни на всяка казана дума!Тук е говорил опитът чрез клавиатурата на толкова хора.
Изчерпах се ...



Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: NikiFin]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано16.06.10 01:54



Ееехх!:-)
Богоизбрана си ти!:-)
Така се надявах всичко да ми се подреди според настроението и желанията:-)



Тема Re: Хм...нови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано16.06.10 07:43



А така, приоритет ти е бил мъжът преди работата- ти го каза и абсолютно го приемам, за разлика от други. Мисля, че това е приоритетно, защото можеш да имаш прекрасната си работа до живот, ала да останеш сама и неудовлетворена в личния си живот. Но, като си казала А, спомни си и какво следва, и щом семейството и съпругът са важни за теб, бъди готова да направиш повече "инвестиции" в тази област, които да са доста повече от правене напук, цупене и вадене на томахавката. Няма да стане така, никога не става.
Иначе разбирам колко "као квадрат" може да бъде един датски мъж, казано на ангро

, и ти съчувствам в това отношение. Но това са рисковете на смесените бракове, защото, освен чисто човешката страна на нещата, иде реч за известни културни и манталитетни различия. Приеми обаче априори, че ти си там, а не той тук, и е крайно наложително да се адаптираш, което сигурно ти е ясно всъщност. А за другото, ако не си намериш скоро работа, която да те удовлетворява, въпреки че аз не съм убедена, че това е панацея (щото статистиката на разводите не показва, че повечето семейства са се развели, защото жената си е стояла в къщи), намери си поне някакви хобита, които да те срещат и с други хора, да ти дадат нови идеи и преживявания. Имате нужда от малко проветряване на душния брачен въздух и в тази ситуация всяко нещо, което може да подпомогне и обогати комуникацията ви, ще е от полза. Но прибери томахавката в гардероба, ама не в онзи със скелетите.



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Редактирано от PipilotaViktualija на 16.06.10 08:30.



Тема Re: Ясно,нови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано16.06.10 07:48



За теб, като майка с три деца, което си е голям анагажимент, е може би по- добре, ако си намериш нещо с по- гъвкаво работно време или на половин работен ден. Има ли такава възможност?

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.



Страници по тази тема: << 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.