Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | (покажи всички)
Тема Re: Това е супернови [re: Orcad]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 19:38



аз него, той мен и те тека, затрили сме се взаимно




Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: NikiFin]  
Автор Mechokyt (Supreme Nerd)
Публикувано15.06.10 19:41



Ха ха положението е подобно у нас - ама аз съм женен за японка. Ти за датчанин ли си женена? И аз с часове мога да и говоря за хобито си (което е аудио електроника) и жена ми се възмущава подобно на теб. Ние имаме близначки на 5 години които са много любвеобилни, страшно любопитни и приказливи. Аз обвинявам жена ми че все гледа да се мушне в леглото и да заспи.



Тема Re: Хм...нови [re: Koм]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 19:43



напротив, може да си почива, много ясно. Но ме дразни да говори, че не правя нищо. Аз неговия труд разбира се че го ценя. Ама ми писна да обезценява моя и един ден му казах, че нищо не прави за да го ядосам. Направо полудя. Нарочно го направих за да види какво е чувството па белким спре да ме обезценява. Затова и мисля, че оня ден като се скарахме го каза нарочно, за да ме ядоса. Знае (от собствен опит ) че много дразни и ме дразни. Като дразни и аз ще дразня, той си го избрал.




Тема Re: Хм...нови [re: wasted_youth]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 19:45



права си, при тях всичко е разграфено




Тема Re: Аманови [re: mirror_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано15.06.10 19:47



Е, аз я разбирам, де... При нея става въпрос за гордост. Как той ще си почива, пък тя ще върши домакинската работа?

Да не му е прислужница!
Иначе - ако я питаш какво работи - ще каже "върша домакинската работа".

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Хм...нови [re: mirror_]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 19:50



защо цитираш част от изречение. Вземи цялото и ще разбереш къде е проблемът. И той не е в цитираната от тебе част. Въпреки че и в нея е до известна степен, защото аз с 3 деца всяко дърпащо ме за нещо и пищящи на главата ми така че забравям името си и кво съм почнала да правя ... се очаква при това положение да му приготвя вечеря на господина. Освен че е адски трудно да обслужвам 3 деца всяко с нуждите си и да готвя отнема 3 пъти повече време да направя вечерята.




Тема Тук не си праванови [re: NikiFin]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано15.06.10 19:51



Не знам дали ще успея да ти го обясня.

Пробвай да пуснеш тема в датски форум, какво би направил човек, ако стане милионер.

И после си представи че ти си милионерката, а мъжът ти не е и му се налага да работи.

Ти в една такава ситуация какво би направила? (без да издържаш мъжа си)


by himbeer


Тема Re: Хм...нови [re: Koм]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 19:52



не. Но това, че изкарва пари не значи че всичко друго трябва да игнорира. Тия деца имат нужда от баща да ги стегне, аз сама с тях не мога да с еоправя. Като ги праи после да си им бере грижа и да се покаже като баща. Бащата възпитава, майката обгрижва.




Тема Re: Хм...нови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 19:53



нито аз супержена както на него му е кеф




Тема Re: Хм...нови [re: NikiFin]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано15.06.10 21:01



Като го кажеш това на мъжа си и той ти казва: "Ми какво си правила цял ден та не си сготвила вечерята...", което теб те подлудява още повече, щото - не стига, че е мързелив, ами се опитва и да ти организира времето.



Нали питаше дали сме минали през това - минали сме. Резултата е, че накрая предпочетох сам да си правя вечерята, а тя трябваше пък да започне да ходи на работа, за да се издържа. Та - постигнахме компромиса, ама не заедно, ама всеки за себе си. Ти - ако продължаваш по същия начин - ще постигнеш същото.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ


Страници по тази тема: << 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.