Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Re: Ники,нови [re: NikiFin]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано15.06.10 12:08



респект и уважение са синононими + почит, айде да не е чак страхопочитание.

Иначе, аз изпитвам уважение към сервитьорката, която ме обслужва в ресторанта, но само с това не може да ме респектира. Виж, ако забележи, че роня сълзи над сложна математическа задача, докато си пия кафето, и ми покаже вярното решение, направо ще изпитам респект към нея!

После все на нейната маса ще сядам, а бакшишите ще са хубави, както се сещаш.





Тема Re: Хм...нови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано15.06.10 12:09



Не е въпрос на лицемерие, Ники, да пазиш "гърба" и авторитета на мъжа и бащата на децата си. Баба ми казваше: "Не плюй онзи, с когото после под ръка ще тръгнеш по площада".

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Ники,нови [re: NikiFin]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано15.06.10 12:10



Приемам, че сте постигнали много вече. Но от теб зависи дали ще го запазиш. Наистина ти го желая от сърце


Бих те посъветвала, ако държиш да запазиш брака си да смениш тактиката на обвинение с друга. Със сигурност ви е трудно, но след като той осигурява на теб и децата добър материален комфорт, ти се постарай да осигуриш уют и топлина в дома ви



Тема Re: Ники,нови [re: Aлиca.]  
Автор blood2 ()
Публикувано15.06.10 12:10



Респекта е вид страх.

Той ти скъсява свободата.



Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: flor4eee]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 12:13



много е трудно да се промени човек. Но ако обича ще намери начин. Ако не обича нищо не може да се направи




Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: NikiFin]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано15.06.10 12:14



За мъжете хобитата са нещо много важно, понякога жизнено необходимо. Това е нещото, което дава воля на момчешкото у тях, на авантюризма им, ако щеш. Интересувай си и ти от хобитата му- нищо не губиш, напротив, разширавяш си хоризонтите, а и възможностите за разговор.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Ники,нови [re: Дapeнa :-)]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 12:16



защо мислиш че не се старая през цялто време и не съм го правила винаги до сега. Просто е гадно, когато не оценяват усилията ти.
Затова реших да ги прекратя... за сега....




Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: NikiFin]  
Автор Дapeнa :-) ()
Публикувано15.06.10 12:16



А този, който го обича никога не би го карал насила да се променя!



Тема Re: Ники,нови [re: DarkSide]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 12:17



аха. А мъжете как се отнасят към жените си




Тема Re: Ники,нови [re: DarkSide]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано15.06.10 12:17



В една друга тема Втаса повдигна въпроса с умиването на нозете вечер на стопанина, когато се върне от работа. За бабите ни това е било нормално, и не само че не унизително, ами и практично. Той ще се прибере каталясал и с подути крака, тя ще му поднесе легена с хладка или топла водичка да разпусне, да му оттече умората или да се затопли, пък после той ще стане един благ, спокоен... като му добавиш и една вкусна вечеря, ако щеш с памук му вади душата, гък няма да каже.


А съвременните булки викат ба! ще се унижавам!




Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.