Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Хм...нови [re: NikiFin]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано15.06.10 09:25



Май и двамата сте си изпилили нервите още преди децата



Хубаво е, че се опитвате да правите нещо, мисля че най-добрия начин е да откъснете вниманието си за момент от проблемите с деца, между вас двамата и т.н.

Децата сигурно имат приятели, може да се сприятелиш с някоя мама и да си говорите за деца и мъж, виждам че това е важно за теб и виждам че мъжът ти няма нерв за това.


п.п. Но никога не слагай тежестта на проблема върху някой. Може да кажеш " Че имате проблеми със спането на децата" " Мъжът ми е изнервен от работа и малкото сън" " Трудно съчетаваме свободно време" "Иска ми се да прекарвам повече от свободното време с мъжа ми"


by himbeer

Тема Re: Това е супернови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.06.10 09:38



Ако мога да си позволя да кажа нещета по друг начин, тъй като Никито не е лесно ранима жена и ще може да понесе един такъв поглед.

Не мисля е въпрос на его и на неправилно интерпретиран упрек, а на усещането за капан. Вероятно другаря е на средна възраст, впримчен в един брак, където не му се стои много ( не заради самата Ники, а по принцип). Къкто и да се завърти-измъкване не вижда. Цената на "свободата" е мноо висока и води до абсалютна смяна на статуквото и загуби в няколко посоки. В туй красиво положение си е намерил своя си начин да оцелява, а той включва собствени занимания, относително лично пространство и живот по метода на най-малкото съпротивление. Ако Ники го остави в туй състояние, нещата имат бъдаще, поне докато той свикне, че тъй ще я кара и вътрешната му борба затихне. Обаче кофтито е, че Ники туй не я устройва и се явява агресор в опита му за вегетиране(силна дума, ма не са сетих за друга). Мислим, че ако тя иска да продължава с него, трябва да отчете тоз факт ( ако изобщо съм права в предположенията си) и да си направи деня независим от него. Нема кво да го човърка на тоз етап да се променя, щото е изпуснала момента. Тез неща се случват в началото на една връзка и както почне тя, тъй си и продължава. Ся да ръчкаш някой, който по една или друга причина е загубил мотивация е доста рисковано. По-скоро го остави намира докат той самият си намери.
Естествено тоз 'съвет" важи само ако иска да остава там, у брака си. Инак на мен ми звучи доста тегаво, но тва е щото съм минала от другата страна и ми е широко около врата.

- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM


Тема Хехенови [re: Koм]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано15.06.10 09:40



Ако правилно схващам "море, гьостерица" е нещо като лентяйка- lazy bum ,lazybones, slackard/er , bludger <--това е от Хари Поттер

и е свързано с хитруването за да мързелуваш.


by himbeer

Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: PipilotaViktualija]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 09:49



не ще изобщо да обсъжда неща свързани с чувства и женски нужди. Виж, неговите си нужди държи да задоволи, ама пак не говори никога за тях. Като че ли е възпитан така, да се държи като робот и това вече му е станало същност.
Иначе с часове може да ми говори за гмуркане, смески газове, видове риби и т.под. хоби ориентирани тематики.




Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 09:51



мъжкият начин, или поне този на мъжа ми е да остави нещата с времето да с еоправят от самосебе си без да ги обсъжда. Но това далеч не винаги става, така че не е перфектен и този начин.
Не ме устройва когато съм ядосана или тъжна да ме остави сама с мъката ми и да зачезне с надеждата като се върне всичко да е минало и да съм с оправено настроение.
Иначе това с обмислянето и контролирането на моментния порив да го треснеш с един тиган го одобрявам




Тема Re: Минали ли сте през раздели преди разводанови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 09:55



всъщност мисля, че е по добре на момента да реагираш защото ако избягаш и изчакаш да ти мине рискуваш повече да не повдигнеш неприятната тема и както каза Пипи да сметеш проблемите под килима и да се праиш че ги няма, ама те си отлежават и гризат




Тема Re: Хм...нови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.06.10 10:00



"нямам нужда от бавачка, а от нормален мъж. "

Не поставяш правилно акцентите...така ми се струва!
Твоите нужди са едно, реалността е друга. А тази друга реалност изисква да си облекчиш максимално живота...та дори и с цената на една бавачка за изшестно време, ако се наложи.
Ти си знаеш:))


Успех:))



Тема Re: Хм...нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.06.10 10:02



...глейш ли к'во става?



Тема Re: Етооо!нови [re: NikiFin]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.06.10 10:06



"Иначе с часове може да ми говори за гмуркане, смески газове, видове риби и т.под. хоби ориентирани тематики."

Ми говорете си на тези теми...от там започни, влез и ти в неговия свят:))



Ако обаче не ти харесва това...съжалявам, ще дойде време и той ще си намери подходяща компания, която ще споделя неговите интереси:))

Прецени си наистина колко държиш на съпруга си! От там започни и прецени какво да правиш:))



Тема Re: Хм...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 10:10



да, той наистина го мисли. Но аз съм му обяснила, че изобщо не е прав, говорила съм по този въпрос. Но ако продължава да си го мисли, значи е безсмислено да му говото и да било защото той си има своето установено мнение за нещата.
Освен това нереалистично. Не може да се върнеш от работа и да седнеш пред ТВто и да игнорираш всичко наоколо, а през това време жена ти да хвърчи и изобщо да не сяда от вземането на децата докато легнат да спят, и ти да твърдиш че тя нищо не прави. Значи си идиот, не цениш и не уважаваш труда и.
Ами кво д акаже в такъв случай човек.
Да го духа







Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.