Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Хм...нови [re: NikiFin]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано15.06.10 00:52



Виртуалното общуване е полезно само, ако сваля напрежението между вас в къщи. Липсва ти цел в жУвота и независими социални контакти, ми се струва. За да не се фокусираш толкова върху мъжа си. Децата поне през деня сами си се гледат, а у дома, колкото и да те ангажират, си растат там, имат си свои занимания детешки, а на тебе мозъкът ти бръмчи все на едно и също - що мъжът ти е такъв, а не онакъв и що не те разбира. Бе, няма да го промениш с дуднене, компенсирай липсата на нормален контакт с нещо друго интересно и не се занимавай излишно с превъзпитаване.



Тема Re: Оххххнови [re: himbeer]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 00:55



тц. Ще заменя с никаква комуникация както той прави. Повече няма да чуе от мен как се чувствам, няма да проявя никакъв интерес към него, ще се държа като дръвник, ще му говоря неутрални неща за времето и за поредното природно бедствие в Гватемала колко да не помисли, че му се сърдя и не искам да му говоря и ... да видим кво ще стане.




Тема Re: Хм...нови [re: Aлиca.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 00:57



имам си достатъчно неща за вършене. И наистина мисля върху тях да с еконцентрирам както той между другото прави




Тема Re: Ух Никинови [re: himbeer]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 00:59



проблемът е, че за мен винаги е уморен




Тема Ох Боже!нови [re: NikiFin]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано15.06.10 00:59



Така кажи



Това е супер, той просто не иска битовизми, явно нещата са преляли

Супер, тогава чети новините и му обяви състезание с мотора, а ти пеш/джоггинг Майтапя се.

Сега разбрах какво му липсва - пълноценна връзка, дори като комуникация.


by himbeer

Тема Re: Хм...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 01:05



да, говорила съм много много. Но е било монолог. Той просто никога нищо не казва, само се съгласява едносрично. Но практиеска промяна в поведението му не се наблюдава. И да има нещо е за 3 дни и после все едно не сме говорили и не се е съгласил с мен




Тема Re: Хм...нови [re: LlRA..]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 01:15



нямам нужда от бавачка, а от нормален мъж.
Той спи с децата (по точно спеше) защото аз като спях с тях ни те ни аз спяхме, само рев цяла нощ. И сутрин съм бес и на него му писна. Реши да си пожертва съня само и само да не истерясвам сутрин. Пък и децата с него спят по добре. Като се събудят той ги овика и даже ги набие и те не смеят да мъцнат. А аз успокоявам и кво ли не и те цяла нощ ме пекат на шиш. Сега са се пооправили де. Пак се будят много нощем ама по лесно ги убеждавам да млъкнат кротко и с добро. Те не искат да спят с него, само за мен реват. Така че сега ще си спя с тях и готово. И той май се нави на този вариант. Преди като понякога се разменяхме за да може и той да спи някоя нощ ми викаше, че е свикнал с децата и без тях не може да спи, лиспват му. Даже като ходим по почивки двамата и само реве, че му лиспват, било много приятно да спи с тях, да ги слуша как дишат и т.н. романтики. Съгласна съм че е така, ама все пак не е гот да не те оставят да спиш




Тема Re: Хм...нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 01:16



да, преди аз спях с голямото дете, той с близнаците. Сега се разменихме. Ама големият не е проблем, той си спи сравнително добре




Тема Re: Хм...нови [re: flor4eee]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 01:20



квато и да е развързката ще я чакаме и ще я посрещаме подобаващо

.
Не знам за другото... казват, че си общуват с мъжете, че се питат как си и т.н. Ама на мен ми се струва, че всичко е лицемерие и се интересуват един от друг просто защото са културни и любезни, а не щото много се интересуват наистина. Моят мъж поне не е лицемер




Тема Re: Не случайнонови [re: mirror_]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.06.10 01:22



при него женски методи не действат. Що да не пробвам с фелтфебел, нищо не губя. И без това вс друго съм изпробвала и не действа. Имам чувство понякога, че е гей. От това, което ми говори... чак съм му казвала Ами като искаш тези неща да се беше оженил за мъж.





Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.