Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема защо така?нови  
Автор bo_eli (кокиче)
Публикувано03.06.10 17:24



здравейте !направо ще изплюч камъчето...та,с приятелят ми за сега живеем у нашите,но нещата не вървят,защото сме голямо семейство и то с доста проблеми , но въпреки това с приятелят ми решихме да се съберем и да сме при нашите,уж да съм по-спокойна,но стана по-зле....

основно проблемите у нас са парите,в момента само аз бачкам,бащата няма работа в строителството,а е и вече на възраст за пенсия,братята нещо нямат живеца да се тормозят за работа,а приятелят ми за сега искарва пари,малко са,но все пак искарва.......драмата ми е как да зарежа нашите в такъв моемнт?забравих да спомена ,че живеем под наем/общинско жилище/ и бая сметки има за оправяне всеки месец.........

с приятелят ми споделихме намеренията ни с нашите,да се изнесем на квартирка,а те милите нищо не казаха,само това:"не си малка!" и толкова,от което ми стана още по-кофти....баща ме хвана насаме ми сподели,че досега цял живот съм помагала и щом съм решила да се отделям,да давам газ до дупка и без да се страхувам!!!!!!!!!!!!!!:((((((((приятелят ми ми дава кураж,че ще се справят и ,че и ние ще помагаме,но ми е много криво,чак ми е гузно:((

не ми дреме за братята,мъчно ми е за майка и татко и как да направя така,че да излезна малко по-спокойна........................ма направо ми се плаче!!!!!!!!!!!!кредити не мога да тегля,пари назаем не мога да си позволя да взимам.....

знам,че рано или късно ще се отделя и ще си имам свое семейство,но продължавам ли така,все за другите да мисля,не знам до къде ще я докарам :((((((((((

проблемът ми е не е болка за умиране,но от 2 седмици насам ходя като ударена с мокър парцал и свит стомах.....заприличала съм на плашило..........не си вярвала,че този момент с отделянето ще ме подлуди и че ще го преживявам толкова драматично и болезнено :((((((((((((((((((((((((

.......ЛюБоВтА е За СмЕлИте......


Тема Re: защо така?нови [re: bo_eli]  
Автор bo_eli (кокиче)
Публикувано03.06.10 17:38



сега си чета писанията,май бая съм объркана,май сама пред себе си не мога да кажа какво искам ...............раздвоена съм....направо палча за бой!!!!!!



но мъничко ми олекана като го написах и след това прочетох мислите си и май още доста време ще ги чета и обмислям и премислям ,докато не дам накъсо :)

.......ЛюБоВтА е За СмЕлИте......

Тема Re: защо така?нови [re: bo_eli]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано03.06.10 17:38



Излизайте си двамата и това е:))
Даже и вашите ще са по-добре така:))...освободено жизнено пространство и един дерт по-малък на главата:))
ще си ходите на гости, от това по-хубаво няма:))

Друг е въпросът дали не си мамина глезана?

...щото от тук насетне, сами всичко-пране, чистене, готвене, сметки



Тема Re: защо така?нови [re: LlRA..]  
Автор bo_eli (кокиче)
Публикувано03.06.10 17:43



лира :) да,и аз така се успокоявам и шегувам,за да ми е по-леко



лира,приятелят ми няма търпение да ме превърне в глезана,само ми говори как имал неистова нужда да се грижи за мен и да ми угажда и да ме вижда постояно усмихната,а не все угрижена :) не се оплаквам от него,много ми помага

.......ЛюБоВтА е За СмЕлИте......

Тема Re: защо така?нови [re: bo_eli]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано03.06.10 17:47



Бе той и д аиска, ням акак д ате направи глезан ав таз криза

, ам апон еще сте по-спокойни...и чисти сметки-добри приятели...демек-бачкате си, или той само...ти си гледаш къщата и него, докато си намериш работа...и така))...ще се справите))

смело напред!

Айде, освобождавайте бързо таз претъпкана жилищна площ при вашите



Тема Re: защо така?нови [re: bo_eli]  
Автор Centauritto (BBQ - лавър)
Публикувано03.06.10 17:48



Ще ти го кажа кратко, ясно, и преживяно - ако искаш да си запазиш семейството - изнасяй се.
А на родителите можеш да помагаш и от разстояние.
Братята няма да си мръднат пръста докато има кой да пълни хладилника.

I want it all,
I want it all!
I want it now!
Queen (The Miracle, 89)


Тема Re: защо така?нови [re: LlRA..]  
Автор bo_eli (кокиче)
Публикувано03.06.10 17:50



благодаря ти ,лира :) няма къде да мърдам,вече с човека сме задействали нещата,просто търся начини аз самата да се успокоя и да спра да кърша ръчички



.......ЛюБоВтА е За СмЕлИте......

Тема Re: защо така?нови [re: bo_eli]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.06.10 17:50



Като чуя за млади и здрави мъже, които не работят и ми иде да хвана една гьостерица, па бой, бой... Изнасяй се и да се оправят. Щат не щат ще заработят като няма ядене.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: защо така?нови [re: Centauritto]  
Автор bo_eli (кокиче)
Публикувано03.06.10 17:52



уффф....................

.......ЛюБоВтА е За СмЕлИте......


Тема Re: защо така?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор bo_eli (кокиче)
Публикувано03.06.10 17:59



мъчно ми е за мама и тате,сърцето ми се късе за тях,вече и двамата са на годинки ,а ние ,младите,такива,безотговорни и все недоволни...........аз съм доволна и не се оплаквам,просто мъката ме убива,това ми е проблема .........
вчера татко се опъна пред ТВ-то и за 5 мин вече хъркаше,умирен е много......няма да се впускам в подрбности,че ми е бая тресене .....
татко се ми повтаря,че докато може и е здрав ще работи ,защото е муж на майака ми и той ако не се грижи за нея,няма кой друг!!!!!!!!!!!!!!!!!

обмислям варианта на татко да му предложа да намерим работа като "охрана",вярно,че паричките ще са малко,но поне ще му е по-спокойно и няма да се уморява до степен,че чак мускулите на краката да му се схващат :(((

.......ЛюБоВтА е За СмЕлИте......



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.