Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тогава се извинявам!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано23.05.10 22:25



Всъщност не е лошо някои неща да се знаят! Иначе хората изпадат в заблуди и манипулации, а нали тук никой не харесва тез неща?





Тема Втасо,нови [re: Втасахме_я]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано23.05.10 22:26



количката е от мен. Тъкмо днес се чудех, защо още не сме изхвърлили количката на сина и е на вилата. Ретро-автомобил ще бъде. Кабрио хем





Тема Re: Ех Пипи:))...ето ти нещо за Алиса!нови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано23.05.10 22:27



Хм, ко пихте викаш? И по-точно, колко



М+З=ВЛ


Тема Re: Ех Пипи:))...ето ти нещо за Алиса!нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано23.05.10 22:28



Стига долни инсинуации!...мое съм пила, ма са държа мъжки!


Обяснявай ся кво си искал да речеш с темата, нема ма прайш на проста! Искам да знам!

- Копеле, иде ми да се изсЕра на масата...
- Остави копеле, нЕма те разбЕрат...MM


Тема Re: Втасо,нови [re: mirror_]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано23.05.10 22:30



Ай ся, ше си пробутваме вехториите ли? Мчи и на моя таван има една лагерна количка, некой абитюрент има ли нужда? Ше го бутам лично



М+З=ВЛ


Тема Re: Тогава се извинявам!нови [re: LlRA..]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано23.05.10 22:31



Виж какво, Лира, някои хора умеем да си правим изводи. Жалко ми е винаги, когато срещна интересни, ерудирани, неординерни в някои отношения хора, които в края на краищата са изключително ординерни в липсата на доброта, благородство и всякаква човешка деликатност. Уви, тези неща се учат извън университетите.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Ех Пипи:))...ето ти нещо за Алиса!нови [re: Втасахме_я]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано23.05.10 22:31



Ся ше ти е трудно да разбереш, утре, на свежа глава ше дам писмени показания



М+З=ВЛ


Тема Re: :)))нови [re: Втасахме_я]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано23.05.10 22:32



Мойту абсолвент ми каза, че фейсбукът не е за мен и щяло да ми разхлопа нервите, да не се навирам там. Аз много вярвам на преценката му и затова отхвърлям активно всички покани - вече един Бог знае колко са...
Всяка нормална жена или всеки нормален мъж могат да докарат дотам децата си, стига те да са им приоритет - дълбоко мое вътрешно убеждение. И, все пак, поклон пред този родител, който го е направил...


Ти, душо, вървиш по нашите стъпки...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Ех Пипи:))...ето ти нещо за Алиса!нови [re: LlRA..]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано23.05.10 22:33



Тоя номер, нали, поста-беше-за-Пипи ..

не нам ! И аз нямам нищо лично към теб, ноо .. историята помни (как (кренвирши) Тандем се забавляваше тук и "разпускаше" връз гърбовете на куцо, кьораво, кьопаво и сакато).

И ся нали се сещаш каква мътна и кървава ще се повлече ?! Щото за разлика от куцо, кьораво, кьопаво и сакато, другарката Алиса няма единствено да подскача, те обявява за трол и щади личното, дето си споделила. Ще ти попилее гащите до шестък. Хем искрено и лично ..


Ако един човек не може да напише любовен разказ, от него няма полза.

Редактирано от pravil-nick на 23.05.10 22:40.



Тема Re: N'est-ce pas?нови [re: Centauritto]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.05.10 22:35



Ти некви много странни издания четеш...

Цигарата с какво?

Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.