Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Аз пък ще имам бебе. Момиче.нови [re: wasted_youth]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано22.05.10 11:28



Закачвам се за твоя пост, защото е на мислещ човек.
Включвам се по темата за последен път.Имам право, защото тя е написана точно затова - да я прочета и да се подразня.Искрен човек съм и казвам :"Да, подразних се!".Но не защото съм изпуснала великия осеменител, а защото като млада и глупава съм направила грешен избор на такъв баща. Децата ми се срамуват от него, а това мисля че му е достатъчна награда, но и дълбоко съжаление за мене.И сто деца да има, той ще си е, като кучето, дето си гони опашката. Просто човекът не вижда нищо друго, освен себе си, ама и това, дето вижда не харесва.Намерил си е начин за оцеляване просто.Помните ли, че в месеца, в който ни напусна за първи път се оказах и аз бременна?Забебването - начин за оцеляване на бащи.Е, това му се вика челен опит! Всъщност така се озовах в клуба, пък той ме дебнал и тук и в сайтове разни и се върна, да не взема да се съживя случайно.
И щото все пак сме клуб за взаимопомощ държа да предупредя и подсетя, че всички, които му казват браво трябва да се замислят. Тук в клуба аз влезнах, да споделя насилие. Потвърждавам го, като факт - така е.Изобщо не се заблуждавайте, че се е променил. Вече и изневерява, пак. А и тук някой нещо да прочЕте за майката? Като ли че не съществува това момиче.Наш Радо пренаписа библията. Имаме си вече и зачатие без майка. То май на някой му се наби на очи. Само той и незнайно от коя чака дете.
Та, ако си спомняте за темата на Правилникова дали да предупреди или не настоящата, за това че някой е вдигал ръка, приемете тази тема, като предупреждение от мен. Този път аз с цялата си отговорност се подписвам, че това е човек, който упражнява физическо и емоционално насилие.А вие сте свидетели, така че носите вече с мен солидарно някаква отговорност за съдбата на една жена.Наречете го както си щете, ако щете и лицемерие, и злоба, и ревност и всички други гадости ми припознайте, но аз предупреждавам за опасност.
А иначе нито аз, нито децата ми в случая се оказахме бити карти.Намерихме си човек, който припозна не само мен, като жена, но и неговите деца с всичките им проблеми, като свои. Ако някой ни посегне - стреля на месо с лък, арбалет или прашка.Често хората ме питат за големия, дали не се е метнал на "баща си "- рисуват и двамата с приятеля ми.Кефят се с музикациите на малкикя за мой ужас. Говорим, творим, обичаме се, смеем се.
А аз, горката, защото мисля вече съм изпълнила генетичния си дълг, а и не само него


се отдавам на живот, ама така както си знам! Хоби ми е да си сменям професиите, като дрехи. Мога го, кефи ме, правя го.Ако ми се гледат деца ставам детегледачка. Даже ще ми плащат, за това.Но, ако искам или пожелаят от мен собствено дете, то ще си направя сметката тоя път, защото все пак нося отговорност за щастието му. Не искам да чувам вече от детето си, че никога не би направило семейство, да създава нещастни деца, като него и брат му.

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол

Тема Re: Аз пък ще имам бебе. Момиче.нови [re: tyrsiistina]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано22.05.10 11:39



Ох, не знам какво да кажа, освен че всекиму, който чака дете, бих пожелала късмет и здрава рожба... По- голямата част от нещата, за които пишеш, специално за мен са нови- отдавна пиша в клуба, но съм го правила на периоди, а явно развитието на вашите взаимоотношения с бившия ти съпруг съм пропуснала...
Честно казано, и на мен ми мина през ума, че е леко неделикатно веднага след твоята тема за проблемите със сина ти да пуска тази тема, но, както обикновено, се опитах да възприема нещата добронамерено и непредубедено... Оттам нататък, мога само да ви пожелая и на двамата да минете през своите житейски уроци малко по- мъдри и добри, и, дай Боже, децата да не се чувстват жертви на възрастни, които не са наясно със себе си и не могат да контролират поведението си. Дано успеете да ги направите щастливи, наистина!

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Аз пък ще имам бебе. Момиче.нови [re: tyrsiistina]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.05.10 12:05



И щото все пак сме клуб за взаимопомощ държа да предупредя и подсетя, че всички, които му казват браво трябва да се замислят. Когато ще се появява нов живот, мисля, че няма какво друго да се каже, освен да е живо и здраво детето.

И мисля, че правиш грешка като продължаваш да следиш живота му. Да изневерява, колкото си иска. Това вече не е твой проблем. Тази жена, дето се е навила да му ражда щерка сигурно е пълнолетна, така че да се оправя. Опитай се да си очистиш душата от това минало, което не искаш да си спомняш.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Аз пък ще имам бебе. Момиче.нови [re: tyrsiistina]  
Автор Losty ()
Публикувано22.05.10 12:08



Аз, понеже се чувствам и възприемам като един от големите идиоти в този клуб, наследил други идиоти, които вече не пишат тук по една или друга причина бих искал да ти кажа няколко неща

Това, че продължавате да си мерите пишките с Радо, кой е по-щастлив след развода е стара история и изживяна от много от нас. Ние се радваме, че всеки от вас е щастлив посвоему и е успял да защастливее сравнително бързо.
Имало е причини да се разделите, имало е и причини да бъдете заедно.
Това, че пак си говорите, както ти казваш, пак пред тази трибуна е радост за нас.
Но защо ми намирисва на злоба.Защо ми намирисва на проклятие, защо щастието се използва, за да се измери нещастието.
И понеже си писала много и си написала много и, вероятно искаш да ни вкараш в 3D, бих искал да кажа, че с очилата, които ми слагате, виждам дисбаланс само при теб. Предупрежденията ти, за това какъв е той какъв продължава да бъде, и как тепърва ще гледаме мач, са меко казано непочтени. Щом сте щастливи с децата от раздялата, защо се усмихваш толкова криво-заканително? Не защитавам Радо, рпиеми ,моля, че от трибуната се е надигнал някой да ти каже нещо, без значение налъде летят яйцата.
Ако си приела съобщението на Радо за предизвикателство, провокация, или още един шамар, защо е необходимо да пожелаваш друго, освен щастие?
Изгаряте всички мостове помежду си. Кому е нужно?
Дали е забравил децата си, дали е споменал майката, която износва следващото му дете, дали трябва да го съдиш/им за нещо е избор, който всеки трябва да направи и да реши, дали да го съобщи.
Аз го направих. Моля те, направи го и ти.
Имаш човек до себе си, децата са с теб...толкова беше щастлива в планината!

Продължавай напред, без обиди, без яд, без провокиране на болката от миналото!

Хайде, усмихни се пак! И потанцувай! Обещавам прекрасна събота и неделя!





Тема Re: Аз пък ще имам бебе. Момиче.нови [re: Rado™]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано22.05.10 12:42



Живи и здрави, всичко да е ОК, и дано успееш да бъдеш добър партньор и баща..

**Citius, Altius, Fortius**


Тема Re: Аз пък ще имам бебе. Момиче.нови [re: Losty]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано22.05.10 12:43



Аз пък мисля, че не си прав.

Изобщо не защитавам Истината, щото ............... не ме кефи



Но се поставям в един такъв случай, където героите са непознати. Написаните от Истината думички не са точно това, което ти си разбрал. Не са злоба, не са обвинение, не са предупреждение. Чети между редовете. И нямаш никакво оправдание, че си мъж!

Това, което ти демонстрираш за себе си някак е прекалено плитко за мен. От себе си ли бягаш, че пишеш така? Не е задължително да ми отговаряш.

Или мислиш, че като си завреш и натъпчеш всичко в душата и го циментираш ще ти е по-леко? Може би ТИ си избрал този път, но се чудя защо толкова настойчиво убеждаваш другите, че той е правилния, дори според теб единствения.

Всъщност, не знам дали ме схващаш, говоря за видове болка.




Тема Re: Аз пък ще имам бебе. Момиче.нови [re: danaia_nn]  
Автор Losty ()
Публикувано22.05.10 13:23



Може ли всичко това,което си пляснала тука и това ,в което ме обвиняваш,
да ми го изрежеш с цитати от моя пост?

Аз няма да се сърдя. Искам ,ако може, моля, да ми кажеш къде точно настойчиво убеждавам някой в нещо, откъде личи, че аз бягам от нещо?
Параноя? Лично отношение? Към мен ли, аморе?

Другарке, използваш трибуна да ме гризнеш, или си станала с Д-то нагоре?


пс. Не съм искал даже да бъда прав. Много директно ми се хвърляш днес.Дано да имаш основателна причина, че ще е тъпо да ме ръфаш, заради бисквитки с кафе.

ппс. Някой, ако се старае да те схване, омъжи се за него веднага





Тема Re: Аз пък ще имам бебе. Момиче.нови [re: Losty]  
Автор somebody (тя)
Публикувано22.05.10 13:39



Да му е жива и здрава на Радо бъдещата рожба! Повечето пишещи тук сме свидетели на историята им с Истината и за мен е проява на лош вкус това негово писание:
"......на тати принцесата, от 20 години я чакам."
Нека си живее новия живот човекът и да гледа напред. Истината също, но тези 20 години са си най-обикновено питбулско захапване и са написани с цел да огорчат и да демонстрират надмощие. Не толерирам такъв тип отношение и то в такава чиста новина като очакването на нов живот.



Тема Re: Аз пък ще имам бебе. Момиче.нови [re: tyrsiistina]  
Автор somebody (тя)
Публикувано22.05.10 13:42



Спри до тук. Усеща се горчилката ти и това е нормално. Все пак в миналото си вложила чуства и децата ТИ сигурно са заченати с любов. Бъди висока и гледай напред! Пожелавам ти любов, пожелавам ти щастие и да са ти живи и здрави "соколетата", както ги наричаш.





Тема Re: Аз пък ще имам бебе. Момиче.нови [re: somebody]  
Автор Losty ()
Публикувано22.05.10 13:51



Разбирам съпричастието ви, към болката й.

За съжаление, за мен, акцентът в тази тема е друг.


п.с Аз, от 20 години чакам момче

. Моля бившата, да не чете и пише,че за нея може да съм с пинчерско захапване, а това ще ми удари самочувствието.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.