Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема godishninaнови  
Автор moravaO8 (непознат )
Публикувано20.05.10 17:25



Здравейте, ето ме днес пак имаща нужда от рамо или нещо друго...
Но първо искам да пратя много поздрави и благодарности на всички, които видях на Ягодина – за мен бе много силно изживяване...а пък природата даде своето – и ме усмихна, някак истински.

Но днес – става 1 година откакто мъжа ми ме напусна....просто ми е много тъжно....

и този вид годишнина...просто ми свива корема...

но - по ирония на съдбата, приятелките ми се събират точно днес за нов дом на едната...и ще се явя на събирането...просто ми се иска да забравя...и да не ми е мъчно повече...еххх, че трудно е понякога. Поздрави от мен и моя син, който вече е на цели 4 годинки (той още помни кучето и батко Яни)!



Тема Re: godishninaнови [re: moravaO8]  
Автор day_night (lady)
Публикувано20.05.10 17:34



Според мен една година му е много да го страдаш, така че - по-весело...Пък и не се знае дали той няма да порасне . Каквото и да е напред, вече е и минала гадната една година, та затова - на надеждата път. Ама струва ли си човек да се измъчва за нещо, което е било?

Редактирано от day_night на 20.05.10 18:08.



Тема Re: godishninaнови [re: moravaO8]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.05.10 19:58



Ми , амин

, мир на напускането му:))...к'во друго!



Тема Re: godishninaнови [re: LlRA..]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано20.05.10 20:29



Този път съм съгласен с теб.
И едно допълнение - без никаква мисъл за връщане назад, че аз още колко време пропилях и средства за тази си глупост!

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: godishninaнови [re: tyrsiistina]  
Автор Liya ()
Публикувано20.05.10 21:12



Този път съм съгласен с теб.

Не знаех, че си мъж...



Тема Re: godishninaнови [re: moravaO8]  
Автор Liya ()
Публикувано20.05.10 21:17



По-добре си спомняй някоя щастлива годишнина - например, когато си разбрала, че ще си имаш бебче


Ще мине...



Тема Re: godishninaнови [re: Liya]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано20.05.10 21:48



Не съм, ама понякога ми се ще да съм. Обикновено в клуба ме познават, като човекът в пола, така че мога да се изразявам както си искам.
Друга рецензия?

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: godishninaнови [re: tyrsiistina]  
Автор Losty ()
Публикувано20.05.10 22:04



и за теб ли е годишнина от...?

Редактирано от Losty на 20.05.10 22:06.



Тема Re: godishninaнови [re: Losty]  
Автор tyrsiistina (познат)
Публикувано20.05.10 22:26



Приятелю, няма да пропусна да ти кажа, че отскоро ми се струваш много симпатичен. Добре целиш некои кифли в десетката.
Не ме питай за годишнини! Предпочитам тия, дето са за ново начало, а не за край. Пожелавам ти ги и нба теб

Дайте ни по-добри майки и ние ще станем по-добри.Ж.Пол


Тема Re: godishninaнови [re: tyrsiistina]  
Автор Losty ()
Публикувано20.05.10 22:32



така да бъде

респект и към теб, не бъди заядлива, не се вливай в лошата река, не печелим нищо. Горе главата, битките са ,за да се печелят.Няма битка,започнала с презумпция за загуба. А само с чувството ,че ако загубим,пак печелим.
Украсяваме душата си!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.