Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Консулт-момчетата НЕлекари да не четат плийзнови  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано17.05.10 13:18




Момичета,
срам не срам - да питам!
Случвало ли ви се е да развеете червеното знаме след една седмица отново?!
Дали може да е от стрес - събитията унас, матурите, баловете....
Толкоз ги чаках като крайъгълен камък за по нататъшните случки в живота ми, ам дан` зема да се гътна преди да взема в ръцете си собственото си светло бъдеще
То че няма да се гътна , ама да вървя ли на лекар или да почакам следващия месец...ако вземе да спре, де!
Ако някой го е преживял, ще съм благодарна да сподели опит!
Хубава седмица желая на всички ви!

Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той

Тема Re: Консулт-момчетата НЕлекари да не четат плийзнови [re: ЛЯTO]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано17.05.10 13:21



Върви на лекар, тутакси. Не съм го преживяла, но знам, че има вероятност да е сериозно, така че се консултирай с лекар.
Успех.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Консулт-момчетата НЕлекари да не четат плийзнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано17.05.10 13:36



Уф, не ми се ходи хич, че ми пуши главата ама....ще звънна на личната...


Дано не ти се случва!

Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той

Тема Re: Консулт-момчетата НЕлекари да не четат плийзнови [re: ЛЯTO]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано17.05.10 13:39



Случи ми се миналия месец (и друг път също), докато бях запряна на "острова" щото изригна вулкана и затвориха летищата

Споко.



Е, не казвам, че няма вероятност и да е нещо неприятно, но да не забравяме, че се приближаваме до един малко по-различен период от женската физиология. При всеки е по различно време.



Тема Re: Консулт-момчетата НЕлекари да не четат плийзнови [re: Gyly]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано17.05.10 13:44



Тъй, тъй ..за възрастта, де...


Просто бих се учудила ако с теб не сме преживели нещо сходно
А ти ходи ли на лекар? Не ще да си май...
И аз ще видя хавата с продължителността и най - вероятно дали ще ми се случи пак другия месец и тогава.
Да му се невидеше...

Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той

Тема Re: Консулт-момчетата НЕлекари да не четат плийзнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано17.05.10 13:46



Значи, причината може да е от някакъв възпалителен или хормонален характер, ала има някаква малка вероятност да е и нещо друго, а това означава, че трябва да бъде проверено на всяка цена. Аз винаги съм имала и имам много стабилен цикъл, но и най- малкото промяна в него би ме накарала да се консултирам с гинеколог, така че действай и ти, щото... а-а-а.



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Редактирано от PipilotaViktualija на 17.05.10 13:47.



Тема Re: Консулт-момчетата НЕлекари да не четат плийзнови [re: ЛЯTO]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано17.05.10 13:56



Не, не съм. Хормонални промени има.
Но аз си знам, щото не ми е за севте, пък си познавам и хала

и знам че това не е нещо супер необичайно за мен. Преди време съм се консултирала, иначе ежегодно си правя профилактични прегледи.

Та за себе си знам, че не е страшно. Но за теб .... Я си изкарай бала на децата, то не остана. След това ходи да се видиш с някой доктор



Тема Re: Консулт-момчетата НЕлекари да не четат плийзнови [re: ЛЯTO]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано17.05.10 13:56



За първи път ли ти се случва? Същия ли е като предишния или по-различен (по-обилен, по-слаб)? Гинекологът ти познава ли те добре?
Аз по-скоро бих изчакала до следващия месец. Като си знам колегите, веднага ще ти кажат, че има нова генерация противозачатъчни, които ще ти се отразят много добре.
Иначе, да, случвало ми се е. Този месец закъснях с една седмица. Беше ми стресов месец.



Тема Re: Консулт-момчетата НЕлекари да не четат плийзнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано17.05.10 13:57



Току-що говорих с личната, която каза, че е абсолютно възможно да е от тези стресове, но като минат баловете да заплануваме едно яхване на магаре барабар с цитонамазка...


Хайде от мен - здрави бъдете, ей!

Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той

Тема Re: Консулт-момчетата НЕлекари да не четат плийзнови [re: ЛЯTO]  
Автор day_night (lady)
Публикувано17.05.10 14:00



вероятност за миомен възел?
върви на лекар!


Редактирано от day_night на 17.05.10 14:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.