Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 06.10.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема ОФФ: Възмущението -нови  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано15.05.10 14:43



обяснение, полза и начин на употреба?

Изчаквах от няколко дни да се оттече една тема, в която стана дума за възмущение, че да не я размивам.

Първият ми сблъсък с възмущението го свързвам с малката, стара, затворена уличка в центъра на Бс, на която израснах. Вечер „тетките от махалата” /любим термин тук

/ вадеха едни пейки пред къщите си и сесъбираха там, да се упражняват във възмута към всеки, който имаше нещастието по това време да мине по нея. По този начин дрехите, гаджетата и житието-битието на цялата му рода бяха изложени на вниманието на махленската общественост.

От много време ме няма там, но след години на мястото, бяха построени кооперации и в една от тях, отвориха сексшоп на партера. Една сутрин, въпросния осъмнал със счупени стъкла. По служебните пътища, злополучното паве, счупило стъклата пристига при нас и на него опакована с тиксо бележка с подпис: „От група възмутени граждани”. Недоказуемо, но го свързах с пейките и си помислих – „Охо, възмутената общественост е преминала към подривна дейност...”.

Обаче сега на мен ми е интересно, какво е това нещо „възмущението”? Каква му е идеята? Не може ли да минем с отчитане на факта и - приемам го, не го приемам. Или пък ядосай се, протестирай, жалвай се в ОФ-то, дето се казва.

Насосах някакво обяснение, че ни е дадено, за да може обществото да се саморегулира морално, но не ми звучи добре, защото то практическа полза няма, нито ще въздейства върху другите. Някак си излиза – възмущавам се и се самоотравям.

И предварително да ви кажа – възмутена съм от вас!



Тема Re: ОФФ: Възмущението -нови [re: mirror_]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.05.10 14:50



О, Миро, не съм чела темата, ма тъй ти са зарадвах, че първо са "обаждам да ти кажа, че те обичам"!




Ся са зафащам да чета и тутакси ше са включа сериозно! Заклеам са!



Тема Като янови [re: Втасахме_я]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано15.05.10 14:52



прочетеш, тутакси ще се възмутиш обаче





Тема Re: Като янови [re: mirror_]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.05.10 15:03



Не, ма!...възмущението не туй дет си мислиш!...възмущението е начин да си подигнеш самооценката, кат заклеймиш некво долно явление/постъпка/поведение, с която искаш да подскажеш на останалите къв голем пич си и как не прайш така...а ако моеш и себе си да залъжеш, че тъй си у висшата лига, що па да са невъзмутиш?!





Тема ...Катонови [re: Втасахме_я]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано15.05.10 15:10



го замаскираш под гражданска позиция





Тема Re: ОФФ: Възмущението -нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.05.10 15:16



...възмУтени и огОрчени!



това е то!

п.с. Ма е па толкоз сладко да сА вАзмУтиш...нЕква сценична магия направо

Редактирано от LlRA.. на 15.05.10 15:32.



Тема Re: ...Катонови [re: mirror_]  
Автор Втасахме_я (Е, и ?!)
Публикувано15.05.10 15:16



Спецяло ако говорим за въпросниа камък срещу секс шопа, дай да видим кви подбуди има некой да се възмути от тва явление. Разбирам да е дрога, да е сексуално малтретиране на някой, да е изобще нещо, което води до причиняване на огромни вреди на друг хуманоид, ма то магазин за подпомагане реализацията на сексуалните фантазии на някой. Е те кво му е противообщественото?! Вър у секс чата или у Гепито да видиш анонимните фантазии на хората...косата ти ше тръгне да расте наобратно...ама га треа са напраим и с камъни го можем.





Тема Re: ОФФ: Възмущението -нови [re: mirror_]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (старо куче)
Публикувано15.05.10 15:18



Аз много обичам да се възмущавам, а някой да ме успокоява ...



разклати преди употреба

Тема Ми мининови [re: LlRA..]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано15.05.10 15:21



един път и ти от тази страна. Какво сеееш възмута само





Тема Минови [re: Втасахме_я]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано15.05.10 15:27



кой знае какво обяснение нямаше, освен - нещем сексшоп. От тва сигурно следва, че си имат мъже в махалата, дето държат здравата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.