Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Втори шанс?нови  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано29.04.10 13:27



Провокирана от темата на Маркиза и визирайки моите "семейни" отношения напоследък все по-често си задавам въпроса за втория шанс! Разни приятелки, които са в час с моите житиЯ и страданиЯ ме съветват да търпя и дори и да предприема нещо, да не се надявам на втори шанс еле пък в нашия малък град!
То за града съм съгласна, че шансовете са никакви /кой знае пък/, но по широкия свят все има някой стабилен, добър, духовно извисен човек, който е отреден за мен /и разбира се като такъв все още си няма МЪЖ за другар

/ и разбира се не е женен в момента! Като гледам доста от вас са го получили /Лилито най прясно каза сбогом да са живи и здрави/ и са щастливи....
Искам да обичам и да бъда обичана! Наскоро ме убеждаваха, че първото е по-важно...както и да е...за ЛЮБОВ говорим!
Не че сега до там съм опряла /балове стягам!!!/ на практика сама - абе откъде намирате пари , бе хора....лелей много трудна работа като си на трудов договор...ама това е друга тема...
С една дума сърце юнашко за любов жадува!
Вярвам че я има някъде!
Не ме отчайвайте, ами потвърдете!
Обич от мен!



Тема Re: Втори шанс?нови [re: ЛЯTO]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано29.04.10 13:39



Ей, тоя клуб е голяма работа, наистина!


Глей сега, при мен моментът е абсолютно неподходящ. Ама от най-неподходящите. Но ти след като стягаш дъщеря за абитуриентка(да ти е жива и здрава) и ако нямаш друга по-малка, можеш сериозно да се замислиш. А ко стана със съпружето, още ли кръшка, м?



Тема Re: Втори шанс?нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано29.04.10 13:55



Да ти кажа честно не знам, но по поведението му мисля, че там май приключи работата. Поведението - адски агресивен и злобен! Лично аз гледам да го избягвам по коридорите, той също не гори от нетърпение да се срещаме, но ако се наложи да говорим за нещо /то е пари разбира се/ от дума на дума слушам такива неща за себе си, че ми настръхва косата! Постоянно се чудя какво за Бога съм правила с този човек /не беше чак такъв/ и по-важно какво ще правя занапред!!! И ако ОНЗИ ВТОРИЯ ШАНС дойде, аджеба ще престанат ли да ме тормозят?! Съмневателно!
Двама абитуриенти стягам и сериозно съм се замислила като отидат студенти /дай Боже!/ дали да не ги преследвам


Те със сигурност "хвърлят боб за мен", но аз няма да им преча...ще си търся шанса!! Може да запиша и някой ВУЗ!
И ще ходим по студентски купони! Хептен изтрещях Сигурно е от слънцето и от мисълта за предстоящата ЛЮБОВ!
Желая я на всички ни - женени-разведени, разведени-разведени и вся остальная...знаете кво
Клуба е голяма работа верно!



Тема Re: Втори шанс?нови [re: ЛЯTO]  
Автор ellfa (обичаща)
Публикувано29.04.10 14:04



Потвърждавам!

Ама не бива любовта да става самоцел.Ще си дойде изотвътре, както казва баба ми.Не насилвай нещата, споко.



Тема Re: Втори шанс?нови [re: ЛЯTO]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано29.04.10 14:05



Ми що не забиеш на прима виста един любовник? Ма такъв перспективен - или женен-разведен, или разведен-разведен, за сингъл не те съветвам, че сингълите на тая възраст са ми съмнителни


То не че аз знам кои са перспактивнити де



Тема Re: Втори шанс?нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано29.04.10 14:13



Що - щото съм от старото поколение, дето докато не си свободен не можеш да действаш по този начин


И щото едва от няколко дни започнах да спя и да се храня що годе нормално. Болката беше голяма! И сега други приоритети имам /не че пречи!/
Щото той у нас едва ли ще дойде милия кандидат ,тъй като никъде не ходя поради причина че не ми се ходи, а и няма къде!
И аз на предложените от теб типажи се надявам , сингълите адски ме притесняват на таз възраст!
Иииих кажи за перспективните, де Кажи за тебе, за приятел някой...



Тема Re: Втори шанс?нови [re: ellfa]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано29.04.10 14:14



Нали? Ама както е видно съм от тез дето приказват само май!!!


Мераклийка някаква!



Тема И от резултатитенови [re: ЛЯTO]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.04.10 14:30



от това допитване, зависи дали ще се разведеш...



Лично аз смятам, че не си готова да се разведеш. Докато не достигнеш етапа, в който няма да ти пука, ама ще имаш ли шанс-няма ли да имаш, ама ще намериш ли любов - няма ли и да оставиш всички изчисления настрани, а само да жадуваш спокойствие и мир в теб, няма да се разведеш.

Не знам, ще достигнеш ли подобен етап или не, но никой не може да ти даде предварително обещание за печаливша карта. Искаш да заложиш на сигурно, но няма начин. В хазарта винаги има риск



Тема Re: И от резултатитенови [re: mirror_]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано29.04.10 14:41



Толкова много разведени сами жени познавам в този град, че може да се отчаяш съвсем и да потърсиш някое по-високо балконче за да го ползваш по предназначение!


Абсолютно съм съгласна с целия портрет, който си направила за мен и повечето от ревовете ми напоследък са не от болка, а от безсилие и неизвестност!
Днес, по някакви неведоми причини ми е малко по-слънчево та затова споделям просто една идея за закърпване на деня и предподготовка за нощта!
Основната ми цел са спокойствието и мирът в мен! Но защо да не си помечтае човек ?!
Обич



Тема Re: Втори шанс?нови [re: ЛЯTO]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано29.04.10 14:44



То "зарезила"

като те сполети, нещата ще си дойдат на местата

Тогава ако е женен ще го разведеш, ако е разведен ще се разведеш и ти скоростно...ако е свободен хич и няма да му го придиряш:))

Такива ми ти неща:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.