Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Шшш ей женени-разведени,  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано29.04.10 09:02



що се хващате като удавник за сламка като хлътнете някъде(Наглец, гепи брато

) и идеализирате отношенията си? Мче дали щеше да бъде такава картинката ако сте свободни?
А вие радведени-разведени схващате ли, че женените-разведени са просто едни затворници и се заслепяват от внезапното нахлуване на светлината, макар и да е частична?

п.п. Прочетох си хороскопа. От 2 май започвам да мисля позитивно.



Тема Явно,нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор _parvaty_ (одиозна)
Публикувано29.04.10 09:21



станал си с лице към възглавницата днеска!

Хората идеализират по простата причина, че им се ще да живеят в едно по-красиво, по-истинско, по-светло място... Като се замисля, то го има, ама е ПОСЛЕ, ако ме разбираш! Тааа, почакай до 2-ри май, всичко ще ти се оправи!

п.п. потребността от принадлежност е най-старата и силна такава в ... биологичния свят - племена, родове, дрън, дрън... такива ми ти работи!



Тема Re: Явно,нови [re: _parvaty_]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано29.04.10 09:25



"Хората" е много общо казано. Някои хора имат по-богат избор и това е естествено за тях.
И не съм станал с лице към възглавницата





Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор PipilotaViktualija ((+))
Публикувано29.04.10 09:30



Мехлем за душата ми е да чуя, че скоро ти се очертават позитивни нагласи към света и живота.
Исках по този повод да те поздравя с едно парче на Лиза Стенсфийл- A little more Love, ама нещо не ми се получи

. Малко повечето любов винаги оправя нещата.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Колкото повече, толкова повече,нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор _parvaty_ (одиозна)
Публикувано29.04.10 09:38



тези, които имат по-богат избор пък стават по-капризни, и в крайна сметка по-нещастни, особено ако са надарени с някаква интелигентност, защото безкрайно умуват в избора си, внимават, да не се прецакат, и в общи линии никога не остават в мир със себе си. Това би могло да бъде обяснено с Платоновия пример за златната среда - всичко под или над "средното" е излишно или недостатъчно.

Това е и причината "нормалните" , средностатистически хора да си живеят живота кротко, блаженно, сред аромата на джибри и готвеното зеле от благоверната (ния!) ... всикчи интелектуализации водят до минимилизиране на действията, въпреки че мислим, следователно съществуваме! някои си съществуват само в мислите! С две думи - много си сладък, но понякога мислиш твърде много! аз пък всеки ден съм станала с лице към възглавницата! Затова Господ ме е надарил с такова чувство за хумор... иначе щях да съм нетърпима дори за себе си!



Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано29.04.10 09:38



ли песничка?
Благодаря ти, харесвам я .
Много неща внасят в живота душевен комфорт. Както любовта, така и осъзнаването на някои неща и разбирането, че всичко е хубаво .
Ако ти се случи да "изпушиш"(както обичаш да казваш ти), знаеш, че това е за твое добро и извличаш от него единствено опит.



Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано29.04.10 09:47



Ох, колко ми е познато това
Ама, пич, не забравяй, че и ние бяхме женени

и не си го харесвахме оня живот дето го говориш
Съчувствам ти искрено




Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: danaia_nn]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано29.04.10 09:48



Благодаря за загрижеността.





Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано29.04.10 09:52



Моля



И какво те спира да направиш каквото искаш?
Несигурен в бъдещето ли си или така ти е изгодно, да не мислиш много




Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: danaia_nn]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано29.04.10 09:56



Мисля, мисля аз. Даже повече от колкото трябва. Ама вече ще бъде позитивно


За всяко събитие си има определено място и време. Не винаги моментът е подходящ. Някои неща назряват и се получава или еволюционно развитие, или развитие по революционен път. Ти мисля знаеш, че ако не уцелиш момента, нещата просто не се получават(от опит )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.