Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Harлeц]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано29.04.10 13:06



Глей ся, за употребяването си мисля, че всеки някого употребява в един момент, или се употребяваме взаимно. Това няма как да не е така. Аз не се мисля за употребен до този момент(говоря за брака) щот съм си гледал кефа и съм си вял гъзЪ и щот много задължения съм вменил. Не съм се чувствал и употребен другаде. Въобще никъде.
При мен, както и при теб също се получиха много неща в такава степен, дето не съм и помислял, че е възможно преди това. И аз се изумих от това.Но както казваше една моя приятелка - това са нереални отношения. И аз като теб си мисля, че това е човекът, когото съм търсил, макар, че до сега не съм си мислил, че търся някакъв човек. За присмиването си прав, но знай, аз не ти се присмивам, па нали сме колеги да го ева!


И последно - опитали сме да бъдем с еди кого си, кой както е могъл е опитал. И това е страхотно. Много по-добре е да опиташ все пак, от колкото да си стоиш настрана. От тук насетне развитието е неведомо, както и повечето неща в тоя живот. Но мислите дават насока на развитието на събитията.

Редактирано от Mapkиз дьo пpaз на 29.04.10 13:11.



Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор Harлeц ()
Публикувано29.04.10 13:20



Да, особено побъркващите мисли, определено дават насока на действието. Но, доста често - кофти насока. Щот са си луди мисли. Ама пък, ако нямахме луди мисли, нямаше как да надникнем над сивотата, а щяхме да и се кефим.

Е, аз не бих казал, че съм си вял гъза много. И знам защо. Защото мислех, че така трябва. То, и сега си трябва така.

Просто идеята на Алиса за разкраченото положение ми е страшно нуедобна. Не я искам...ха, ха! Смятам, че по тоя начин се прецакват нещата във всички посоки. Дори и сивотата става още по-гадна, а идеята за другото щасти е - още по-далечна.

Благодаря за "загрижеността"!


Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Harлeц]  
Автор Mapkиз дьo пpaз (сладур)
Публикувано29.04.10 13:25



деята на Алиса за разкраченото положение ми е страшно нуедобна. Не я искам...ха, ха!
Ти представяш ли си, че аз също не я искам вече тая идея? А преди я прегръщах. Дори и сивотата става още по-гадна, а идеята за другото щасти е - още по-далечна.
Взе ми думите от устата



Редактирано от Mapkиз дьo пpaз на 29.04.10 13:25.



Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Harлeц]  
Автор PipilotaViktualija ((+))
Публикувано29.04.10 13:25



Последните ти две изречения са много, много близо до истината.

Липсата не решение твърде често е по- лоша от каквото и да било решение, поне за колебаещия се...

И, при този разкъсващ дуализъм и драми, като как, адбжеба, реши да се кръстиш Наглец?! Само туй не мога да вдена... Прощавай, ако го приемеш за несръчен опит да разпръсна лекичко надвисналите облаци...

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Mapkиз дьo пpaз]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.04.10 13:32



Има, има, нали с един такъв живях повече от година. Приказките бяха прекрасни, но като дойде време за действия се оказа, че тази работа не била толкова лесна...





Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Harлeц]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.04.10 14:21



Сори, ама не е идея, а факт "разкраченото" ти положение. Наясно съм, че хич не ти е лесно, защото жена ти не е достатъчно благоразумна сама да те освободи от него. А на тебе защо не ти стиска да вземеш решение?



Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Harлeц ()
Публикувано29.04.10 14:43



Бе, не са облаци. Съдба си е. Няма да ни бъде скоро. Така го виждам.
А, Наглец се кръстих като влизах тук, понеже имах заблудата, че идвам за малко и не ми пукаше от никого и от нищо тук. Което се и доказа от мигновения бан, който получих за броени дни тогава.
Тогава си мислех, че вече съм претръпнал и ако нещо ми пречи на рахата, то съм готов веднага да го зарежа с усмивка или презрение.
Е, дадох си сметка, че не го мога още това. Поне не по отношение на тоя човек сега. Но това не променя съдбата наложена от времето. Явно ша га дуйним и тоа път...

Благодаря за "загрижеността"!


Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Aлиca.]  
Автор Harлeц ()
Публикувано29.04.10 14:45



Не си достатъчно наясно, въпреки че знаеш доста.
Не бих причинил с появата си нещастието на близък човек или неговото финансово сгромолясване. Щото точно това се беше оформило за него, та и за мен, когато бях с багажа в колата за 5-10 дни.

Благодаря за "загрижеността"!


Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Harлeц]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано29.04.10 14:47



С появата си или с изчезването си от къщи това финансово сгромолясване?

Кому не би го причинил, ми е въпросът?



Тема Re: Шшш ей женени-разведени,нови [re: Harлeц]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано29.04.10 14:48



Ти си знаеш най-добре какво и как.
Обаче майка ми цитира някаква стара не знам каква си поговорка, която гласи: Когато човек иска - търси начини, когато не иска - търси причини.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.