Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема It's spamtime  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано27.04.10 12:25



Смятах да кръстя темата "следобедът на един фавн". Нещо тия дни не ми се стои в офис. Тегли ме навън, по поляни и гори. Пукнала една пролет, цъфнали едни сливи, голи нимфи бродят из планински поточета, а пък Стария... требе да реди алгоритми

В такива случаи се прави тъй: взема се една питка с две-три кюфтета вътре, плюе се на петите и беж в гората. Кат полежиш 2-3 часа на ланска суха шума, вече забравяш на кой свят се намираш. Та така. След малко фащам баира. Докат се върна, да сте напълнили темата със спам. Ше проверявам поименно кой се е отчел

Оппа, щя да забравя. Ако ме търсят спешно, ей тука съм:





Quiero escribir aqui
М+З=ВЛ


Тема Re: It's spamtimeнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано27.04.10 12:53



Даммм, и на мен не ми си завираше на "тъмно"... Навън фтички пеят, мирише на прясно окосена трева... Фонтанчето на ЦентърО блика, блика, майки се разпищолили по пейки и градинки...

Пък аз си намерих ключовете от колата. Знаех си аз, че системата "не-ми-пука" работи!
Освен това, докато си търсех ключовете си намерих стара дебитна карта към една банка, която не исках да ползвам вече, но сега пък ми искат сметка точно там от една фирма! И картата е в срок, хихихи!

И какво още да оспамя... Ми не знам, освен да ви отперя една усмивка, да ви пожелая разни разкошотии и приятен обяд!





Тема Re: It's spamtimeнови [re: Caffe Noir]  
Автор PipilotaViktualija ((+))
Публикувано27.04.10 12:59



Честито, Кафе. Я виж какви приятни и неочаквани изненади спохождат понякога човек. Дали ще да е от "избухналото" внезапно слънце днес?



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Re: It's spamtimeнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано27.04.10 13:05



Има дан слънцето, как не! Но за всеки случай, всеки ден гледам да се настроя на радостни вълни. Нещо като: направи си сам късмет!



П.П. Дай един от твоите хилежи! Ако го чуя сега, ще ми светне още по-ярко!



Тема Re: It's spamtimeнови [re: Caffe Noir]  
Автор PipilotaViktualija ((+))
Публикувано27.04.10 13:10



Пуснах го на воля, чу ли?


Когато бях в крехка възраст, баща ми веднъж ми плесна шамар заради същия този хилеж, който бил "неприличен" , така че оттогава си имам едно наум, като го пусна от "бутилката", ама пусто, кога сърце младо не може да трае, пък и слънце, пролет, любовни ухания се носят из въздуха, пъстроцветие, врабчова гълчава и прочие...

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Re: It's spamtimeнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано27.04.10 13:15



Много си нахален






Тема Re: It's spamtimeнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор Caffe Noir ()
Публикувано27.04.10 13:30



Уфф, какви сме пънове понякога родителите! И аз се хващам в стари соц. възпитателни мерки: Тихо, пречиш на хората!

Та ми иде сама да се плесна после...
Да знаеш, че обожавам смехът ти, хич не го стискай! Човек, който се смее от петите чак, е чист човек.

Редактирано от Caffe Noir на 27.04.10 13:30.



Тема Re: It's spamtimeнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано27.04.10 13:36



Един буркан с лютеница да не забравиш!
Така де, на мен много ми върви с хляб и кюфтета:-)



Тема Re: It's spamtimeнови [re: Caffe Noir]  
Автор PipilotaViktualija ((+))
Публикувано27.04.10 13:37



Благодаря. Честно казано, и аз си мисля, че, каквото и да ми се случваше, не успях да се оцапам душевно.



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Re: It's spamtimeнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано27.04.10 13:48



Шляйо, бива ли да се вгадяваш тъй със зорлем затворени между 4 стени хора, бря!



Кат се прибереш от гората докладвай какво са ти направили голите нимфи - с фоторепортаж!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.