Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Дийн Кейн!нови  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано22.04.10 00:57





Това е идеала ми за мъж... кестеняв, тъмноок, хубави зъби и здрава физика... с бенка над устните (бенките са ми фетиш...)... Чат-пат се заглеждам по улиците... ама, повечето са едни кльощави... Сигурно и сред мъжете е модерно да са много слаби... Или пък са изпуснати в дрехите без някой да се е сетил да каже "Стоп"... специално се извинявам на Фотона, че пак давам пример от Холивуд, но просто... сега го гледам по Холмарк... Ами, готин е!



Тема Този е азиатец беее...нови [re: _parvaty_]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.04.10 01:31



Недей срами племето на Вожда!





Тема на 1/8-ма...нови [re: Melany99]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано22.04.10 01:41



... и какво от това... съдейки по вида му нужните атрибути не биха били азиатски... пък и, ние вече сме на възраст, дето тия неща не ни касаят, най-важен бил характера, чувам!

А, мъжът си е готин отвсякъде!

п.п. Вожда е готин също, ама това е друга тема!



Тема За атрибутитенови [re: _parvaty_]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.04.10 01:50



не се надявай!

Азиатец ли е, начи е с малки размери!

Проверено!





Тема Е, тука, явно,нови [re: Melany99]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано22.04.10 02:00



ще да говори патило...

... уфф... въпроса е много щекотлив, Мелъни... по-добре ли е да си сам, или придружен от малка пишка... аз лично бих предпочела сама, обаче, пишката вероятно би, колкото и да е малка, поне се грижила за къщата... писнА ми да се правя на Йордан Йовчев и да вися по разни столове да сменям нЕкви крушки, подпирайки масата си на четири пръста ... тая събота ще си купя градински лампи - заклевам се - и ще си ги монтирам в банята... не мога да видя да си измия зъбите, да не говорим за други работи...



Тема Ааа, нема се плашиш!нови [re: _parvaty_]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.04.10 02:10



Аз съм на път да се започна да слагам плочки!

Да не е пък чак толкова сложно?

Има едни лампи с батерийки, кръгли пластмасови, като ги натиснеш- светят. Едно време ги продаваха по някакъв ТV шоп, ама май сега ги има навсякъде.

Иии, да те светна, има сега на пазара едно фосферсциращо за запълване на фугите между плочките, което свети на тъмно...

Вожда е строител ма жена, да дойде да ти оправи банята!

Уфф, ми си тиии...





Тема И още, недейнови [re: _parvaty_]  
Автор Melany99 ()
Публикувано22.04.10 02:13



да разчиташ, че като е мъж може да се опавя с ремонтите!

Няма връзка!





Тема Re: Дийн Кейн!нови [re: _parvaty_]  
Автор freenandy (член)
Публикувано22.04.10 04:25



е става пича, а и не е само азиатец
Cain is of mainly Scottish descent, with a quarter Breton, French Canadian, Irish and Japanese



Тема Ами...нови [re: Melany99]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано22.04.10 07:24



... тя, Любовта ни е безкористна, та... не ми е хрумвало да го ползвам за ремонтьор... пък и, той, Вожда, ако дойде... едва ли ще ми оправи точно банята...





Тема Ами... така съм свикнала!нови [re: Melany99]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано22.04.10 07:51



Баща ми е завършил техникум по електротехника (май "Попов" се казва, но не съм сигурна!

), има пети разряд ел.техник, и прави ел.инсталациите в нас, т.е. в тях, и в моята къща. В т.ч., понеже аз имам интересната дарба да гърмя крушките (как ги паля не ми е ясно, но вечно горят... хем знам и натискам ключовете лекичко...), в офиса изгорих няколко... Ами, като дойде човека се хвана за главата! Хазяина явно си е правил сам инсталацията, и бил сложил навсякъде фаза ... ... Освен това ми смени изцяло ВиК инсталацията в банята в къщи (че беше ... олеле!), изобщо ремонта на жилището преди да се нанесем го направи той! Инженер ДВГ, поправя всички видове коли, мога да твърдя! Има второ висше - философия... Изобщо... страхотен е!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.