Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Сбогомнови  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано14.04.10 13:53



на безгрижното ми моминство.


Това е последната ми тема като девойка.
Утре е моминското ми парти. Подочух, че приятелките ми са ми поръчали стриптизьор. Питам едната - Да не е онова гнусно жиголо с жълтите очила, дето преди години ме преследваше да ебе без да му плащам. Казва - Не, много културно момче е.
Ще видим....
Иначе оправям логистиката и сценария, защото гостите ми са основно от вътрешността на страната.
Синът ми отначало беше казал - Дано не научат в училище, защото ще ме спукат от бъзик. Сега обаче живо се интересува, пък аз му давам оскъдна информация. Вчера поиска да види с какво ще бъда облечена. Одобри, но малко остана разочарован от това, че съм с къса пола. Искал дълга като булките. Ама после реши, че къса ми отива повече.
И така.
Предстои ми тържество на глупостта над опита.



Тема Re: Сбогомнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано14.04.10 13:59



А, ма Лиле, възможно лий да са оженя без да са оженя? У смисъл искам да набуфна кат сметанова торта и да имам моминско парти ( ебаф са в момата), обаче ако може после да не сме обвързани?



MM

Тема Re: Сбогомнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Losty (Архимед)
Публикувано14.04.10 14:02



Узаконяваш секса ,а?


Честито! И да си го обичаш(мъжо).Че то бая здрави гащи и търпение се иска някой да живее с фурия като теб.





Тема Re: Сбогомнови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано14.04.10 14:02




Ами на мен това ми е второ моминско парти за този мъж.
Първото беше точно преди три години, когато го вземах при мен от София.
На 15 април 2007 г. се събрахме приятелките у нас, после на караоке и го затворихме около 5 ч сутринта. Диджеят беше колега от един вестник. Много се оляхме.
После една приятелка спа у нас и ме изръчка около 10, за да хвана автобус за Сф. Аз тръгнах със снощната си къса рокличка и жартиера. Така бях спала/здрасти Ники/.
Забрах мъжа и акостирахме на следващия ден в Бургас. На 17 април вече беше на работа тук.



Тема Re: Сбогомнови [re: Losty]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано14.04.10 14:04



Той е търпелив. Като види развихрена - мълчи и чака да ми мине. После обсъжда станалото.


И така е по-добре, защото като избеснея, изпадам в невменяемост и нищо не въприемам.



Тема Re: Сбогомнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Losty (Архимед)
Публикувано14.04.10 14:05



Що ли знам?





Тема Re: Сбогомнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор PipilotaViktualija ((?!))
Публикувано14.04.10 14:09



И що така тъжно? Все още имаш време да размислиш, след като отмине махмурлукът от моминското парти. Триумфът на надеждата над разума, който било времето между два брака, наистина е бил временно състояние.



Бъзикам се, естествено. Бъди ослепителна булка и много щастлива съпруга. Че на съпруга ти няма да му е скучно, съм убедена, а последното е много важно за един мъж.

Ще чакаме вести и снимки от щастливото събитие!

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Re: Сбогомнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор жиroлo (glamorous)
Публикувано14.04.10 14:13



Да не е онова гнусно жиголо с жълтите очила

Аз съм даааа, излъгали са те!!!





Тема Re: Сбогомнови [re: жиroлo]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано14.04.10 14:17



мани, мани...
Онова жиголо се завърна от Испания, защото работата паднала и започна за учи право. Едновременно с това практикуваше по морето.
ГолЕм досадник. Обаждаше ми се в 2-3 през нощта. Не знам защо беше решил, че се нуждая от специфичните услуги.



Тема Re: Сбогом [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано14.04.10 14:18



Не ма разбра, Лиляно, аз искам сичко по табиета...да доде да ма иска от къщи, а ми напълни джапанките със столевки, а са бий на вратата с вардачите, за да влезе, да задумкат тъпани и зурни и комшиите да реват на ...ко беше онва, ма?...ааа Елааа се вииииееее, превиваааа...после да ма набутат у колата и полвината ми рокля да мете булеварда, да ма носи на стълбите на ритуалната зала ( обаче а не ми изглежда клатещ се кат на седем ракии по рождение!)..опц! забрайх преди тва да го настъпя!...да ма помни той мен цел живот га валяк е минал през кутрето му!...после да идем у рестоуранта...те тука нема нужда свекървата да ма захранва, едно щот аз мога я нахраня дваж по-добре и друго щото нали след сватбата нема да сме женени...да ни пуснат младоженчески танц и ний да са бараме за задниците докат си лигавим ушните миди, шепнейки льобовни уйдурми...после едене, пиене, пак едене, пак пиене...повръщане у мушкатата на ресторанта и когат вече от толко много щастие ми сай размазала боята и прическата ми оподобява зелка, бомбена с пиратка, да си фана едно такси и да изягам с мръсна газ от тоз невероятен купон.
Речи, ма, много ли искам от живота?!



Оуууч, забрайх да добавя, че роклята ми требе да е задължително бяла и с три обръча...се пак съм непорочна!

MM

Редактирано от Bтacaxмe_я на 14.04.10 14:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.