Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано27.03.10 20:50



Ти целувай ръка затва че не правя правописна грешка след главната



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано27.03.10 20:50



Toва не е ли нещо, като раздвоявне на личността бе?? един ОФФлайн, друг ОНлайн....

**Citius, Altius, Fortius**


Тема Re:нови [re: *Плaмeн*]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано27.03.10 20:50



Днес и теб видях...
Благодаря ти.



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re:нови [re: *Плaмeн*]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.03.10 20:57



а де, смееш ли



Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето.

Тема Re:нови [re: *Плaмeн*]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано27.03.10 20:57



Когато съм общувала реално с някои от виртуала ги приемам по съвсем различен начин...по физически и нещо не ми достига да ги почувствам близки, хем ги гледам хем са ми като през стъкло ...а когато е виртуално общуването ме насища...май е сбъркана работата...де да знам!

С други, които си общувам постоянно само реално...тук във виртуала, не можем да си кажем 2 думи на кръст))...освен ...баналности



С никой от виртуала реално не съм създала постоянен контакт...не се получава!

Ето например и за Аската...за него страда духът ми, опитам ли се да възпроизведа физическия му образ и реални взаимотношения-някак охладнявам сякаш...но духът ми страда...но не ме кара да се разплача, защото духът ми приема това , че неговият дух е изпълнил мисията си тук и се присъединява към мощната движеща енергия на онова, което е тясно за физическите ни тела. Духът ми го разбира и приема!!!

Физическото общуване е пространствено изкривяване на духовното...абе къде е Айнщайн да го обясни, щото аз не мога

Редактирано от LlRA.. на 27.03.10 21:00.



Тема Re:нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.03.10 20:58



Не е, и наистина ми е много добре, имам чуството че с определени хора ако се запознаем в реала, ще се развали магията

Но пък има и такива които искам да видя

Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето.

Тема Re: [re: LlRA..]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано27.03.10 21:38



В отговор на:


С никой от виртуала реално не съм създала постоянен контакт...не се получава!




Ехооо,последния си убавец от де го барна ма

А за пак ти казвам че ника моментално го превръщам в образа на човека който стои зад него.Еле пък тука варналии които се познаваме,хапвали пийвали и помагали с нещо си.Ама ти си друга птица-странна
А за асьо кво да ти кажа...Първо нямах намерение тази вечер въобще да се включвам в каквито и да било дискусии,но признавам че темата на савана направо ме накара да подскоча. Наистина е трудно да си представиш че повече никога няма да срещнея тук ника му...Но това сме хората....и никовете пред тях..
Но не ми стана мъчно,признавам.Защото не беше човек който би искал да се разхленчваш заради каквото и да било.Просто се замислих колко сме малки...

Бе кво ли се разплямпах и аз-я питай господ да го обясни щото аз няма да мога

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано27.03.10 21:44



Ти се радвай че ти се размина безплатно визитата Ми. Щото определено тва да ме срещне някой реално си струва манги. И то много манги. Тъй че се считай късметлийка-ударила от тотото.
П.П.Абе ти тая тема заради аско ли я пусна че нещо не захапах в началото?

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re:нови [re: *Плaмeн*]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано27.03.10 21:48



"Ехооо,последния си убавец от де го барна ма"

Прав си!

...пропуснах да си го припомня)), май много на реално съм го приела вече))...всъщност само в този случай усетих пълно сливане на дух и физика!
Обаче имах предвид в последствие приятелски познанства и опити да прерастнат в нещо повече от виртуален контакт...ми не се получава, не мога да усетя сякаш хората, нещо ме дистанцира...незнайно защо.

Редактирано от LlRA.. на 27.03.10 21:51.



Тема Re:нови [re: *Плaмeн*]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано27.03.10 21:49



Ами не само заради него, по принцип я пуснах, от вчера съм в шок от един инцидент с едно невинно животно, и днес сутринта темата за Аси направо ме удари през лицето....замислих се...аз понякога и мисля, нищо че ми е празна главата

Та така, мисля си, задавам си въпроси...

ПП Колко пари щеше да ми искаш за запознанството бреИ кат съм като късметлийка ударила от тотото не е ли редно да ми дадеш едни сто хиляди евро да се почуствам истинска късметлийка,а

Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.