Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ето това се казва реванш!нови  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано10.03.10 18:49



Много ми хареса тази дама -

! Да вземе да превари бившия си съпруг, в неговата професия, та и на такова ниво! Каква ирония на съдбата - можеха да направят и двамата хубави филми, но в различна година, нали, а те се случиха в директна конкуренция. Ми кефя се някакси. Та по тоя повод реших да попитам - изпитвате ли вие нужда от реванш? Какво би ви накарало да се почувствате /как да го кажа/ - отмъстени? Аз от време на време утешително мечтая моят бивш да обеднее внезапно и любимата му да избяга с друг. А по-смелите ми облацополети включват подставени хора, чрез които АЗ да му изкупя недовършените къщи, включая онази, дето за НАС уж беше планирана, да му се не знае. Ей тъй на, за удоволствие, душевен гъдел. Мечти! Имате ли си такива? Ама честно!

Редактирано от Бeзcъннa на 10.03.10 18:53.



Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано10.03.10 18:58




Аз пък не. Дори напротив. Доволна съм, че успя да се справи сам, щото беше свикнал все на мен да разчита. И жена свъртя, и за детето взе да дава повече. Е, то малко условно, щото за определена издръжка от 40 лв., да даваш 100 не е кой знае какво, ама бива.

Бе, както съм казала, покрай мен мъжете се отпускат, защото явно изземвам мъжките функции в семейството. Само остава пишка да ми покара.

http://www.vselena.com/vudu.jpg

Тема Много елементарно казанонови [re: Бeзcъннa]  
Автор TCNQ ()
Публикувано10.03.10 18:59



И без да съм гледал нито един от двата филма (но този на Бигълоу ще го гледам) казах, че Аватар е нищо и половина, и не бих отделил и секунда дори и за трейлър-а му!
Няма как анимации и фантасмагории да заменят човешкото присъствие, няма как да се поамериканча!
Просто дамата е по-кадърна, направила е по-добър продукт и си получи наградата!
А за реванш също е смешно да се говори: онзи отгоре раздава най-добрите присъди. Кой каквото си заслужил. Да се прави подобна елементарна аналогия е много тъпо!



Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано10.03.10 18:59



Аз лично нямам, щото съм се разделяла с бившите гледайки по-бързо да се омета от тях...но знам пък колко мислят относно нас /с настоящия/ към нас така

...та това освен, че ни разсмива и ни сплотява и казваме дружно на така мислещите..."Да го духате!"

Нищо лично де...нали питаш

Да го духат така мислещите...повтарям!...даже и да не показват , че го мислят така, то се усеща по ефира и има техники, това дето си го мислят, да им се случи именно на мислещите



Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано10.03.10 19:34



Безсънна, миличка, това са мрачни (черни) мечти.



Трудно се виждат очетата на тази (истинска) Дама, но когато успееш все пак да ги поразгледаш се забелязва, че е наясно с принципа: Каквото посееш - Това ще поженеш!

И ни най-малко ще пожелае да посее 'гроб' на бившия. Инак рано или късно сама ще се бутне в трапа.

Та, както видях в един по-горен постин са ти казали - имала е Позитивни МЕЧТИ. Направила е по-добър продукт. С участието на много други МъжЕ и ЖенИ. И сега си Взима заслуженото.

ПП: Знам, че лимона трудно се преглъща, особено ако да е без вода и шекер, но аз вече се научих да го прегъщам милимундно... и да си продължавам с усмивка напред.

Лека вечер.



Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано10.03.10 19:48



Само остава пишка да ми покара.

Това ли е 'пишката'?

Да обяснявам ли как си я направих на сигнатура?



Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано10.03.10 21:55



Или се преструвате, или четете излишно буквално, или си имате ваши си мисли, а аз не обяснявам хубаво моите.



Според мен този, който твърди, че не му хрумва никога нищо лошо, или лъже, или е твърде наивен. Доброто се твори не поради липса на алтернатива, а като резултат от разумния избор между добро и зло. Хората понякога сътворяват жестоки неща напълно убедени, че постъпват добре. А други знаят много добре какво зло биха могли да причинят, но не го правят. Аз различавам представа от пожелание и паралелновселенска измислица от стръв за отмъщение, но изглежда или идеята за черната страна у всеки ви е далечна, или сте прекалено идеални. Мога само да вдигна рамене.



Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор freenandy (член)
Публикувано10.03.10 21:58



много добре те разбирам как се чувстваш, е аз нямам желание за отмъщение , но понякога ме спохожда мисълта, че ми се иска той да ме види как се справям ПО-Добре без него ..не много често , но ми се случва. Знам че е дребнаво, но пък е човешко



Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано10.03.10 22:00



и аз мислих върху това, но под друг ъгъл .
Първо събитие,че е първата жена, както бе събитие и афро - президента .
Светът се променя - Да !
Но друго ми е по- интересно : знакът е към Камерън, че прекалено е увеличил важноста на Оскара за себе си .
Представете си само : 10 години се готви за следващия "Титаник " , не е направил нищо друго, защото се страхува от провал .
Мислил е, работил е - стремил се е да угоди на всички вкусове , да бъде комерсиален и социален , и хуманен и екологичен и иновационен - та даже факта ,че създал език на който да говорят Симсовете си е достатъчен - КОлко много е искал да бъде Той !
Пък то виж ти Кой спечели ?!
И това ако не е житейска ирония !!!!



Тема Re: Ето това се казва реванш! [re: Бeзcъннa]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано10.03.10 22:12



Ами, ами. Чак сценарии не съм си представяла, но след конкретни ситуации, в които се е държал като всичко друго, но не като мъж... съм си представяла как му гръмвам един право в носа.

Ми...

Истината е, че се обади преди време да ми поднесе сам реваншът.
Ако съм го мразела, да съм знаела, че съм отмъстена... че Господ връщал светкавично бързо всичко...
Явно искаше да попитам какво се е случило.
А аз не изпитах нищо и не попитах нищо. Не ме интересуваше какво се е случило.

Но може би, все пак имам една такава "мечта". Някой ден да види двете ми прекрасни дъщери. Пораснали, красиви и горди. Да минат покрай него, а той да стои един такъв малък, малък като песъчинка...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.