Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано11.03.10 00:50



Сладурка! Да ти кажа честно, ако бившият не напомни за себе си не се сещам... понякога даже мисля, че сякаш не съм била омъжена! Толкова съм изтрила всичко от съзнанието си, че чак съм изненадана от себе си! Сякаш това е жиовта на някой друг, не моя!





Тема Re: цял ден се питам...нови [re: LlRA..]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано11.03.10 01:01



къде, къде
на масата съм, ама на другия комп
та рекох да надникна в клубеца за малко хилене и нацелих баш другарката,
дето натрепала мъж си
хехе
.............
даа

Редактирано от Orcad на 11.03.10 01:02.



Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Losty]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано11.03.10 06:03



Струва ми се, че се унасяш в оценки ала Лира.
Но и това е етап.
Както казва една древна мъдрост: И това ще отмине.

Няма видове бащи. Има бащи или такива, които избират да не са.
Някога съм го обичала, но вече не помня този момент.
И какво общо има това с факта, че той обърна гръб на децата?!
Не ми отговаряй.



Тема Re: Ето това се казва ненужен реванш!нови [re: LlRA..]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано11.03.10 06:05



Жено, ако хабях толкова време в подобни мисли, колкото ти в мисли по чужди хора, щях да съм пребита от умора.
Има мигове.
А хляб ще се руча още, няма как.
Аз моят, ти твоят. Живот.



Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: chavdar4e]  
Автор Caffe Rosso ()
Публикувано11.03.10 07:28



Абе, Чаве, знам ли какво за такъв. Такъв сам се е наказал.
Ми извади жената тема, пък се оказа, че всички добри, бели и перфектни, викам си - ми аз не съм.
Вече е в миналото, ама някога съм имала моменти, дето ако ми паднеше пред очите, щях да го лежа.
Откакто и на детето му стана все тая, тези апокалиптични картини изчезнаха.
Няма човек - няма проблем.





Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Harлeц ()
Публикувано11.03.10 07:31



По-долнопробно нещо от жаждата за мъст и реванш на всяка цена не съм виждал.

Благодаря за "загрижеността"!


Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.03.10 07:49



Отмъщението е за (временно) слаби хора. Искаш да отмъщаваш, когато си наранен. Като се излекуваш и укрепнеш, обикновено ставаш великодушен. Говоря от позицията на наблюдаващ, защото, както и преди съм казвала, никой не ме е наранявал така, че да поискам да му отмъстя.
Ако пък говорим за съревнование, това също не ми се е случвало, защото моите мъже винаги са имали безгранична вяра във възможностите ми, та не е имало нужда да се доказвам. Честно казано чак ми писва от това на моменти, защото е твърде отговорно.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 11.03.10 07:50.



Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kиkc ()
Публикувано11.03.10 08:15



Според мен този, който твърди, че не му хрумва никога нищо лошо, или лъже, или е твърде наивен

Изобщо не съм съгласна

. Не важи за този, който пръв си е вдигнал чукалата. Освен, ако "останалият" не държи зорлем да се вакрва у филми.

Усмихат ден



Тема Re: Ето това се казва реванш!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано11.03.10 08:24



И аз се чувствам така. Все едно никога не е било и не касае мене. Новото семейство ме е завлядяло напълно. Вчера споделих с мъжа ми, че детето след месец прави 2 годнки, а ние сме от 4 заедно. Учуди се, че е минало толкова много време.



Тема От снощи ти пиша, [re: Бeзcъннa]  
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано11.03.10 08:34



обаче, все нещо става, и не мога да допиша - аз лично МНОГО харесах "Аватар" (не съм гледала "Войната е опиат"). Някъде четох коментар от някакъв момък (или журналист беше писал статия - не помня!), че старчетата от Академията обичат да си гледат филмите-кандидати на ДВД-та вкъщи!

А, Аватар не е такъв филм... откровено казано, мен лично много ме порази... направо ми се прищя да отида на Пандора... (с дребосъчето, естествено!)... аз обичам фентъзи, и понякога ми докривява, когато чета само негативизми за филма - явно, хората, порастнали веднъж, губят мечтите си, и способността си да мечтаят...

Що касае отмъщението... преди години, когато ми беше топло-топло, май имах желание за физическа саморазправа... сега вече съм на принципа "колкото може по-далече от очите"... нито искам да знам какво се случва с него, нито ме вълнува - не му желая нито добро, нито зло... Просто, част от масовката... нищо, че той идва на всеки мой рожден ден с подарък и цветя, а и със сладки приказки за събиране (просто, на летище Виена има магазин на Сваровски! )!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.