Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ами той точно това е направилнови [re: ptj]  
Автор diditop (непознат )
Публикувано13.03.10 09:35



Докато изпия две кафета и изпуша 3-4 цигари изчетох всички мнения(заболяха ме очите) и аз стигнах до същия извод - каквото и да се говори става дума за секс или пари.Събота сутрин първото не е за пренебрегване. А за тъжната дама която е отворила темата по най-бърз начин да му намери заместник.Нали народът е казал клин клин избива? Пожелавам от сърце успех и хубав ден.Да е живо и здраво детенцето.





Тема Е, това веченови [re: Koм]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.03.10 09:57



е много по-разбрано, по-човешки казано от другите ти постинги.



И моята бивша не искаше да се развеждаме и до последно твърдеше колко ме обича, но аз виждах във всеки един момент как всъщност не може да ме понася.
Наистина има такива хора, които се самозаблуждават за чувствата си много успешно, та чак се довеждат до болест или разболяват партньора си.
Сега аргументите ти добиват съвсем друг смисъл, в който има житейска логика, макар, че може би не касае случая на авторката, доколкото тя още сънува еротични сънищя с бившия и трепкат пеперуди в стомаха...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Ами той точно това е направилнови [re: ptj]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.03.10 10:28



Знаеш ли какъв ви е проблема на повечето тук? Че се слушате една друга, вместо да се опитате поне малко да разберете какво има в главите на мъжете.
Колкото и да се лъжем всичкия ви мозък се изчерпва в това да намерите някой качествен ебач, а ако има и малко пари вече е идеален...


Що не се гръмнеш?



А ако си извадиш посредствената глава от задника и направиш поне минимално усилие да МИСЛИШ с нея, вместо да лепиш плочки, може и да ти се получи... с някоя в тоз живот.

Не ми пиши повече, няма да отговарям на всеки муньо, който ме напада, за да натрива носа на бившите си кифли чрез мен!



Тема Немой така, де...нови [re: Aлиca.]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.03.10 10:35



той се шегуваше, според мен... не е злобар човека!
Не ме питай откъде знам горното...
/той нали призовава да влизаме в мъжките глави - може и да съм го направила, пък и не само в неговата глава - сигурно затова ми е толкоз ниско либидото тоя месец...

/

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Немой така, де... [re: MamaNetty]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано13.03.10 10:53



сигурно затова ми е толкоз ниско либидото тоя месец

Това защо ? - Какво видя там ?

Аз днес установих, че съм преодоляла женската илюзия. че в нечия мъжка глава може да съм единствена и неповторима - Даже ми е смешно как съм могла да го мисля и за секунди



Тема Re: Немой така, де... [re: MamaNetty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.03.10 10:56



Ядоса ме. Къс ми е фитилът напоследък и никак няма да позволя на хора, които изобщо не ме познават и не знаят нищо за мен да ме натъпкват в техните си чалга-калъпченца.

Да се пробват на друга!





Тема Туй с вибрациите [re: Bтacaxмe_я]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.03.10 11:10



е мнооого точно казано.
Една мрънка че си бил много чувствителен (т.е. позволил си си да имаш и собствено мнение освен да уважаваш нейното), друга пък иска да си чувствителен и да ходиш на пръсти около нея (за да може да улавяш настроенията и и да се съобразяваш с тях).
А всички имат уста да си кажат какво им харесва и какво - не. Защо не я използват? Всички сме хора, имаме си собствена гледна точка и мнение. Защо трябва някой да се адаптира дотолкова към друг че да изгуби собствената си идентичност? Защото другия го обичал? Звучи ми прекалено






Тема Като ти е къс, [re: Aлиca.]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.03.10 11:13



защо виниш другите че си станала сприхава?
Удължи си го.




Тема Добро утро, Кафе. [re: Caffe Rosso]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.03.10 11:15



Къде в постинга ми видя "война" ?
Изкарай я първо от мислите си.




Тема Re: Туй с вибрациите [re: jamie]  
Автор Cлънчeвo cиньo (пътуващ)
Публикувано13.03.10 11:18



къде бе зачезнал бе пъзльо ? - Това заради снимката ..

Ако не си го чувал - "жените се влюбват в собствения си образ отразен в очите на мъжа " - затова и стемежа към загуба на идентичност ..

Но това е до 35 - търси си жени над тази възраст и тогава приемането е заради човека




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.