Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Е време май да почерпя ..нови  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано20.02.10 23:01



Намаляха чувствително телефонните звънения по 30 пъти на ден .. Докарахме ги до 1-2, а понякога дори пропуска. СМС-и почти няма вече. И когато вътре пише "Вдигни ми. Важно е!", наистина се оказва почти важно. Та .. с две думи - моят бивш май си намери другарка ! Стискайте палци !


Дотук с хвалбите и .. надеждите. Всички знаете "историята" ми .. или поне почти всички - домашно насилие. И не на всички съм обяснявала "особените ни взаимоотношения" след това, щото малцина са тези, които биха разбрали. Та .. "споделя" ми той "трепетите си", аз слушам, радвам му се, съвети давам, поощрявам .. Най-сетне (надявам се) намерил себе си и покой. Бъзикам го - ей таз ще те оправи, с тез два развода зад гърба си .. най-после и ти ще влезеш у правия път. И както се смеем, отговаря ми той - "Не случвала (момата) на мъже, бе .. Много я били ..". Като влак ме прегази мисълта - а ся, де .. от трън та на глог, че е по-висок. Намерила, та нашла .. моя хубостник. И ся тук ще ми кажете - не е твоя работа да ги мислиш. Е, знам, че не е моя, знам, че нямам право дори да ги мисля, ама .. Що ми се загнезди тоз кофти усет ?! Щото, ако бях приятелка на таз жена и знаех нещата от кухнята, както сега ги знам, пак ли нямаше да имам право ?!
Бе .. що го написах това и аз не знам !? Щото от цялата ситуация, аз трябваше да съм най- на далавера - хем оставена на мира, хем най-сетне с нормален бивш съпруг .. И тоз тъп усет - сякаш ме е грижа (не за "другата", тя не е "другата" за мен) за другата жена .. Или мен ме фаща критическата или ми е необходимо някой да ме убеди, че хората се променят !?



Системата е хризантема .. синджиро си иде, козата я нема.


Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: pravil-nick]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (старо куче)
Публикувано21.02.10 00:01





разклати преди употреба

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 21.02.10 00:04.



Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано21.02.10 00:26



Ммм .. тва е удар под кръста.





Системата е хризантема .. синджиро си иде, козата я нема.


Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: pravil-nick]  
Автор freenandy (минаващ)
Публикувано21.02.10 03:41



ами да ти кажа и да кажеш нещо на девойката тя най вероятно няма да ти повярва, защото обикновено този тип мъже могат да бъдат големи чаровници.
а тъжната истина е че обикновено такива мъже не се променят. Много малък е процента на тези които го правят. .. а за "особените взаимотонишения" с бившия те разбирам напълно... и аз съм минала по този път



Тема Re: Абе не знам това твоетонови [re: pravil-nick]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано21.02.10 06:49



дали е за черпня или да .... поменеш с добра дума бившия ....



Хората се променят.... Наистина го мисля. От къде мислиш се е пръкнала оназ приказка -

Първата /съпруга/ е магарица, а втората царица.

Както ти, така и той дори да не си го признавате, не може да не сте си направили съответните изводи от грешките при вашия брак.... така че, определено няма да е същото и с втората, но това не значи че вълка си е променил нрава....

Та твоя вълк не се знае, каква вълчица си е намерил и още е рано да се каже кой ще бъде за съжаление и на кога ще трябва да се оказва помощ -на него ли на нея ли....

Лично според мен - Един от най-сериозните проблеми в брака е домашното насили... Мисля, че не съм запозната в детайли с твоето житие-битие с бившия, но има ли го тоз поблем за мен решението е едно - бегай далече....

И ако можеш се дръж на дистанция, не се забърквай със съвети към него.... Остави го да си се оправя сам и да взема сам решенията си. Така и така не я познаваш момата - не ти и трябва... щото после пак ще почнат по 30 обаждания и смс - ти си виновна, защото те послушах и т.т.

Дишай свободно и спокойно и си гледай твоя живот...

По-добре да ни черпиш за положително развитие на нещата при теб в какъвто и да е аспект...

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Като стана дума за домашно насилие [re: sawana11]  
Автор A$$A$$lN (стар клубар)
Публикувано21.02.10 08:09



я ми разяснете по-подробно как се поражда това насилие?

Мъжът стои, стои, стои и вземе, че започва да бие... Така ли?



Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: pravil-nick]  
Автор ellfa (обичаща)
Публикувано21.02.10 08:23



Кръсти се, че си се отървала и си живей живота! Хората наистина се променят.Едни към добро, други обаче към по-лошо.Случки всякакви.Ти не ги мисли много, аааа стига сме мислили за бившите, че и за цялото им обкръжение.Не е здравословно!



Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: ellfa]  
Автор mariannata (новак)
Публикувано21.02.10 08:22



е нали е приключило за теб вече....кво сега?, викай Ура и гледай напред.
ами ако другата е по-страшна?





Тема Хм,...нови [re: pravil-nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано21.02.10 08:29



...хич, и не си полудяла, според мен.
Съвсем на място се тревожиш за другата, чисто по човешки и не мисля, че има намесена някаква ревност или собственическо чувство към бившия, както може да те обвинят други - просто реагираш, знаейки що за тъмнина се крие в душата на този мъж... и вероятно това, което навсякъде пишат - че няма пълно излекуване и насилникът си остава насилник.

От опит знам, колко крехък ставаш отвътре, като си бил известно време в ролята на жертва... и ако ти се случи пак , за пореден път - може да се пречупиш - фатално...защото няма да е просто поредния лош избор, а разбито, вероятно завинаги доверие - в себе си, в мъжете...в доброто...

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Като стана дума за домашно насилиенови [re: A$$A$$lN]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.02.10 08:44



Точно така се поражда, Асьо.
Мъжът вземе, та си въобрази, че си е купил куче, а не жив човек и бие, когато не му ходят по водата.
И не ми почвай с теориите за големите женски усти, щото не важат. Насилникът бие жени, защото са лесни, обикновено ако му се опре някой по-силен, си подвива опашката много бързичко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.