Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Защооо......нови [re: NQ_7O]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано21.02.10 11:51



Често и жените на убийците нищо не са подозирали за тез техни ...... /чЕкай че не мога да намеря точната умерена дума/...низки страсти и гадости, които са правили...



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: И така да стои на страж))нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.02.10 11:52



Лиро, не е малко човек да вземе решение в себе си как би постъпил, ако изневиделица попадне в ситуация, в която може да заговори, но има избора и да си премълчи.

Що реши, че пращам Правилната на доживотно наблюдение над къщата на бившия и и всичките му бъдещи любовници?



Абеееееее, да не ми е крива клавиатурата тая сутрин, че не ми се чете право приказката?



Тема Re: Хе...хе...нови [re: Aлиca.]  
Автор Kиkc ()
Публикувано21.02.10 11:59



А бившите жертви справят ли се?

Справят се и още как! Като се осъзнаят като такива и ако имат желание да излязат от рамката "жертва".
Защото има случаи, в които им е по-удобно (не визирам системен побой), по- самосъхраняващо по един изкривен начин, и не на последно място имат силно развито манипулативно поведение спрямо насилника, а и не само към него. Това последното пак е с цел самосъхранение.



Тема Re: Не съм съгласна с това!!!нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.02.10 12:00



Е, не бих казала точно интрижка.
Първо, защото нямам близки контакти с побойници, че покрай тях и с гаджетата им.

Второ, нямам ги, защото в момента в който разбера за мъж, че е посягал, се дистанцирам и то по такъв начин, че в определени моменти не крия антипатията си. Аз не крия и омразата си към физическо насилие, де. Така че, има си начини за подсказки без директна интрига... при сгоден случай.



Тема Re: Не съм съгласна с това!!!нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.02.10 11:59



Разбирам...напълно в сферата на теорията съветваш...но някой може да се подведе:))

------------------------------------------------------------
Моето КА


Тема Re: Е, ти сега пъкнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.02.10 12:02



? А ако причиненият тормоз не е физически, а само психически? Пак ли съм длъжен? Ако е била комарджийка? Да уведомявам или подло да си замълча?
Не, наистина не проумявам за какво иде реч...


да не говоря от името на Правилната, ама ако става дума за системни побоища?

Пак се разляхте в лигни колко били психически изтормозени от изневери и женски фасони.... завалийките.

Аре, че тези напъни за смяна на пола нещо не са ми по вкуса.





Тема Re: И така да стои на страж))нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.02.10 12:01



Аха, имаш впредвид...да заговори или да замълчи завинаги



Е гърбът си е неин все пак, да си прецени последствията

------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Re: Ама кво има да го чоплите, ве...нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.02.10 12:04



Не знам какъв е бил...с мен е перфектен!



Не изопачавай разговора

------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Re: Защооо......нови [re: sawana11]  
Автор NQ_7O (free)
Публикувано21.02.10 12:03



Моля те, недей да говориш наизуст!
Да, има такива случаи - както за Людоеда от Ростов - Чикатило, но има и други, в които съпругите не само са знаели, но и са съдействали!!!
Най-пресния пример е за онзи ужас от Сандански!!!
Не е редно да се използват изрази като "често", "в повечето случаи" и т.н.
Със сигурност има нужда и от късмет, както казва Лира, но в никакъв случай не трябва само и единствено да кълнем съдбата си: винаги имаме дял в действието!
Даже има и изречение по случая: всеки си заслужава съдбата! Малко крайно е, разбира се!



Тема Re: Не съм съгласна с това!!!нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.02.10 12:07



Е ти пък хептен за тъпаци ги вземаш четящите и заинтересованите, че някой баш по моите приказки таткики и статегии да развива.



То е напълно достатъчно човек да реши в себе си как да постъпва. После Господ сам си поднася или спестява ситуации.
Всичкото е изпитание, ма, Лирке. На Правилната сега и се поднесло да изпитва себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.