Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: Cлънчeвo cиньo]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано21.02.10 10:37





И аз това си помислих, че ако вземе отношение ще трябва да отмени почерпката. А не бива :-)



Тема Re: Не съм съгласна с това!!!нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.02.10 10:38



"Ако тази жена беше наясно, просто нямаше да се хване с бившия на Правилник. Тя дори не се е научила да бъде нащрек. В противен случай здаво би разчоплила около семейния му живот и причините Правилник да го напусне. И то, не само от разговори с него."

Жената му има доверие!...а това е по-ценното в случая!...сега , какво ще стане-божа работа!

Никога не съм ровила около миналото на последващите ми партньори и съм презирала тези, които са опитвали да ми "направят добро" със съвети разни !!!...Да, в последствие някои връзки са се оказвали провал, вследствие и на минали техни човешки качества и несъвършенства, както и мои...и аз не съм идеална!



Доверието ми е осигурявало комфорт и всеотдайност на партньора ми...до някакър критичен момент, когато сама съм се уверявала в някои неща...но никога не съм действала предубедено!!

Не съжалявам ...и тепърва пак да ми се наложи, пак така ще реагирам!
Интересува ме само човекът , с който сме решили да градим нещо наше!

------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Re:A какъв е изобщо тоя ИНФАНТИЛ?нови [re: NQ_7O]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.02.10 10:39



И за коткането съм съгласен, човек като не желае някои да го безпокои и да има нещо общо с него го прави! Една ненормалница ми въртеше подобна история, устиска обаче до 3-а седмица да звъни и праща СМСи, но като всички до един останаха без ответ и взе, че спря! Всичко е двустранно!


Ненормалницата колко пъти те е спуквала от бой, докато сте били заедно?

Щото ако не го е правила, нито 2 деца си и раждал, аналогията можеш да си я завреш... там с което мислиш в момента.

Приказки наизуст!





Тема Re:A какъв е изобщо тоя ИНФАНТИЛ?нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.02.10 10:41



Като имат деца, да си контактуват само относно детските казуси!

Другото е личен живот!

------------------------------------------------------------
Моето КА


Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.02.10 10:43



Нали сте го редактирали текста, както виждам?

Чакам го за подпис.
Тебе кой те е излъгал, че съм обещавала да съчинявам и преработвам?



ПОНЯКОГА ми се случва да си имам и друга работа, Шляйо, освен да стоя 2 денонощия на разположение в дира.



Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: Aлиca.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано21.02.10 10:44



Добре, добре, ясна си



Quiero escribir aqui
М+З=ВЛ


Тема Re: Не съм съгласна с това!!!нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.02.10 10:47



Нали знаеш, че аз като чуя за мъже-побойници и вампирясвам. Никакво доверие на кредит не бих допуснала някоя да им дава, ако има поне минимална възможност да я предупредя. Тя да си знае как да подхваща човека и какво може да очаква, пък ако и е яко дупе, да влиза в борбата.

В това отношение съм безмилостна и има защо.



Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.02.10 10:52



, другарко дружинна.

Нахален си.



Тема Просто говоримнови [re: LlRA..]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано21.02.10 10:53



... за различни неща и няма смисъл да спорим.

Мнението ти е работещо, да наистина - ако става дума да си добре ТИ, в твоя си личен живот или ако говорим по касуса - да е добре защитен интереса на Правилникова, запазвайки рахата си и не правейки нищо.
Но аз визирах съвсем друго ...
Имах предвид да направи "добро" не на себе си, а на другата...
Като правиш добро - го правиш от морални подбуди - има разлика между морална мотивация и рационална. Затова често се случва "правещите добро", ако не уцелят мярката от един момент нататък да влязат в конфликт със собствените си интереси и на тях да се гледа като на глупаци.

То и в случая с изнасиленото дете от темите по-горе, някой си е гледал само неговия си живот... и това е било работещ модел за него, ама не и за детето, нали?

Въпросът е в случая, как да измислим работещ вариант за потенциалната жертва, а не за нас, дето вече сме се отървали...и зарекли повече да не влизаме в същия капан.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: Aлиca.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано21.02.10 10:55



Добре, щом това те успокоява...

Quiero escribir aqui
М+З=ВЛ





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.