Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: LlRA..]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано21.02.10 15:11



Бележка щи напиша.

Щом това щи достави радост ..
Знаеш колко ми се иска понякога и аз да имам същите радости ?! Ям, акам и пикам, и некоя клюка за бонис .. Ехейй, пей сърце !



Системата е хризантема .. синджиро си иде, козата я нема.


Тема Re:нови [re: pravil-nick]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.02.10 15:17



"Ям, акам и пикам, и некоя клюка за бонис .. Ехейй, пей сърце :))"

Забрави да допълниш: И парите си падат самички отгоре

...и децата сами се гледат и семейството си кара на магия...и работата си течее и сама се работи

------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: pravil-nick]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано21.02.10 15:25



Бях се заканила да не пиша, щото няма смисъл, губене на време е, но, Правилник, тва ме ритна в корема... Само заради тоя пост си нарушавам мълчанието и се връщам обратно. Нищо не искам да казвам, бе, няма смисъл, просто .... здрасти, как си??


Отивам да тичам, напоследък така най-добре се отърсвам. Поздрави!
Ти говори и вместо мен, моля те, щото ми е писнало да чувам "който квото си повикал.."



Тема Re:A какъв е изобщо тоя ИНФАНТИЛ?нови [re: pravil-nick]  
Автор NQ_7O (free)
Публикувано21.02.10 15:28



Ужасно е това, което си описала! Във връзка с него, както и това към мен: Да, има случаи когато човек наистина се променя към тези нехубави неща, познавам няколко такива. Но в същото време съм убеден, че това не става за една нощ: все си мисля, че е имало начален стадий, че е могло да се отклони човека от наклонената плоскост! Давал е сигнали! Но дали без искаш, или нарочно (както е описала Лира нейната история), си била наблюдател (както си направила онази вечер), за да се стигне то крайната фаза. Най-малкото е трябвало в самия зародиш да се сложи на масата или/или!
Да, адски трудно е това в повечето случаи!
Но се убеждаваш, че след това става още по-трудно - но никога невъзможно!



Тема Re:нови [re: LlRA..]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано21.02.10 15:36



Малко шофьор-ската зе да я караш.

Дето се фалят и оплакват горките, че изкарват пари с това, което за останалите е по дефолт и вършат спейки.
Абстрахирай се, моля, от личните си пристрастия. Можем да се караме и на бележки, ако държиш. Аз спирам да ти отговарям, ако мнението ти е извън контекста на темата.



Системата е хризантема .. синджиро си иде, козата я нема.


Тема Re:нови [re: pravil-nick]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.02.10 15:38



Нервничка си гледам , напоследък...пък аз съм вклюкарско настроение...така че не се коси))


каквото имах да казвам по темата ти го казах...ич не ми обръщай повече внимание

------------------------------------------------------------
Моето КА

Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: pravil-nick]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано21.02.10 15:52



сега влизам в този комп и те разчетох

хм
викам курбан да сторваш на всяка годишнина от развода,
.................
абсолютно съм сигурен, че казах всичко необходимо
...................................
абсолютно целенасочено написах предишния пост
оправия няма!
................
уфх
май вече не ми се говори пред целия клуб за простотия
...................
цвете ще ти донеса,
може и малко омачкано от джоба на сакото, ама цвете

излизай от тъпи спомени
и агитката да организираме викам



Тема Re:A какъв е изобщо тоя ИНФАНТИЛ?нови [re: NQ_7O]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано21.02.10 15:58



Аз те разбирам и теб. Много е трудно да приемеш нещо, което ти звучи абсурдно. Задавала съм си тези въпроси, работила съм върху тях - как, бе, как е възможно да не мога да се справя с това ?! .. да го прекратя в зародиш ?! .. и щом не мога да се справя, дали наистина аз не съм причината ?!
Повечето ми познати реагират точно като теб. И напълно ги разбирам. Някои ми помагат, като ме карат да помисля дали аз не съм направила този избор .. да стоя там. Не шамар, в безсъзнание почти ме просна прозрението, че наистина може да е било мой избор. Но това не ми помогна .. По-лесно и по-приемливо ми е да знам, че нещата са се случили извън мен. Така съм намерила начин да се лекувам, а и да оправдая него.



Системата е хризантема .. синджиро си иде, козата я нема.


Тема Re: Е време май да почерпя ..нови [re: chavdar4e]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано21.02.10 15:59



Абе, уж съм добре, ама .. ! На какви усети са ме налегнали.





Системата е хризантема .. синджиро си иде, козата я нема.


Тема Вметка !нови [re: pravil-nick]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано21.02.10 16:05



Това, че не съм отговорила на всички, съвсем не означава, че не съм ги прочела .. при това много внимателно. Ценно ми е всяко едно мнение ..



Системата е хризантема .. синджиро си иде, козата я нема.



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.