Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: bubble]  
Автор Дивaнe-2 (излитащ)
Публикувано19.02.10 15:51



"Катрина"
Цунами
Хаити



Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: bubble]  
Автор Taigun (екипна кучка;)
Публикувано19.02.10 15:53



Момичета, мога да помогна с превод на немски... и евентуално да се огледам за свързване с немски медии - за момента нищо друго по-подходящо не ми хрумва. Дайте знак на лични, ако ще съм ви от полза по този начин.





Тема Re: Ако се даде гласност внови [re: sawana11]  
Автор TътeнoтГpъм* (GranatA)
Публикувано19.02.10 15:56



нека първо минем фазата на мнения,
че тогава да видим как думите стават действие


както казах,аз не съм способен да го измисля,но мога
да потдържам създаденото

Борбата е моята стихия, а победата — моето правило.

Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: bubble]  
Автор albinosio (син кит)
Публикувано19.02.10 15:57



не отговаряйте на боклука.
Само той не е разбрал, че няма да направи дупка в морето, както много преди него с много по-големи възможности и акъл.

Редактирано от Kиpo на 19.02.10 22:42.



Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: Taigun]  
Автор bubble ()
Публикувано19.02.10 15:59



имаш биляжка





Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: albinosio]  
Автор bubble ()
Публикувано19.02.10 16:01



има ги в 40-50...чекай малко

да ги изплющя и тук :-)



Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: albinosio]  
Автор bubble ()
Публикувано19.02.10 16:05



1. Седем пъти хоспитализиране в София.
2. Три пъти в Пирогов.
3. Четири пъти в педиатрична клиника в Самоков.
4. Д-р Трендафилова-педиатър на детето, изказала пред служител от Агенцията съмнения, че има следи от насилие.
5. Анонимна служителка, извършила проверка при подадената епикриза от Трендафилова, в която се споменава съмнението.
6. Мими Алексиева- шеф на Самоковския клон на Агенцията. Знаеща за "съмненията", изразила предложение към бащата ( за когото още тогава се е предполагало, че има връзка със случая) да изведат временно детето в медико-социален дом. Споделила в частен разговор с прокурор от Самоков за съмненията си.
7. Арнаудова - прокурор, уведомена в същия частен разговор през октомври и твърдяща, че няма механизъм прокуратурата да се самосезира, без да са подадени официални документи.
Това видяно от медийния цирк, който ми поднасят, за да прехвърлят горещия картоф и да успят естественото ми възмущение. Да забравя, да се размият нещата, докато всичко утихне и е по старому.
Проблема обаче е, че не искам да забравя, не и точно това. Искат да ме дирижират със стандартни, заучени хватки, защото така съм удобна. Така всеки може да прави с мен каквото си поиска, защото съм нищожна частица от голямата машина. Обаче и ти си като мен, и той и тя, и сме много. Те тука ми е силата. Само така може да ги дострашее от мен и от теб. Щото машината мачка, но само докато и го позволиш. Личен опит с институциите.:-)
Майка има една много нецензурна приказка..."сърце в лайна обвито" ( извинете за ранния час). Искам по чисто човешки да си представя точно тези бездушни гореспоменати имена, какво са изпитали когато са видяли гледата на това дете. Убедена съм, че в момента се чустват много зле те и близките им, защото проблема вече им е личен. Съществува реална опасност да понесат отговорност и предполагам същото им това сърце тупти с различен ритъм. Ей тук за мен е възмездието. Както ми каза другарчето, наказанието има не само реваншиска част, а и назидателна. Искам следващия път, когато някой, от който зависи човешки живот неглижира нещата, да му светне една лампа, че има изгорели вече за същото.
Днес чух от една представителка пак на Агенцията, че проблема бил в това, че всеки по веригата не е бил достатъчно категоричен в изразяване на своята част от отношението си към случая.


Втасахме я -на биляжки





Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: bubble]  
Автор Дивaнe-2 (излитащ)
Публикувано19.02.10 16:10



Е не може за всичко да се обвинява държавата.



Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: Дивaнe-2]  
Автор bubble ()
Публикувано19.02.10 16:16



не държавата-а хората виновни за този конкретен случай...толкова ли е трудно да се разбере...безхаберието им...ето нагледно до какво води...какво да кажа повече, Диване ...



Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: bubble]  
Автор Дивaнe-2 (излитащ)
Публикувано19.02.10 16:21



Имаше една култова реплика на Иван Костов покрай събитията с Пепи. Онова дете, дето майка му го удави.
"Не може до всяко дете, да сложим полицай. До детето трябва да стои майка му."
Много е прав според мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.