Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Отворено писмонови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано20.02.10 10:20



Ако е така, няма никакъв проблем да го "затворим" и да го официализираме, както предлага Савана

Подкрепям! Всяко размиване оттук нататък няма да доведе до нищо чак толкова по-различно




Тема Re: Може и така да се каже,нови [re: Aлиca.]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано20.02.10 10:22



но всъщност се боря служителите в тези институции да си вършат работата и да знаят, че ако не го правят ще си понесат последствията.

Те просто отиват сутрин, прибарат се вечер и знаят, че и да работят и да не работят ще си получат заплатата - ок, но това претръпване и загубата на човешкото в тях - ме дразни особенно много и аз наистина не го допускам ..... когата се наложи да бъда обслужена от някого от тях...



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: Отворено писмонови [re: danaia_nn]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано20.02.10 10:23



Това е лесно и не коства усилия. Трябва да се оформи на хартиен носител и да се изпрати, естествено препоръчано до деловодството на МС. Което не пречи да се копира и до медиите, не че се надявам някоя да го публикува



Quiero escribir aqui
М+З=ВЛ


Тема Re: Отворено писмонови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор bubble ()
Публикувано20.02.10 10:24



аз съм дала да се преведе онова дългото на Втаса след малко преработки и ще го пратя-тя знае къде...само като оправите и това отоворено писмо ми го препратете- моля





Тема Re: Аз лично не искамнови [re: Orcad]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано20.02.10 10:25



катран, пера и каруца, но искам да знам имената на тези, които не са взели мерки и да видя, че така както са си вземали парички за работата която уж са вършили, сега ще си понесат последствията за това, че еди какво си не са свършили.

Но по-важен е назидателния ефект и да си имат наум, че не могат безнаказано да си стоят и да нехаят за човешката болка... особенно пък на едно дете..



Нещо като случая с убийството на Джон Ленън - онова същество го е убил, за да стане известен, е не би .... хората се обединиха и заличиха името му...



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Редактирано от sawana11 на 20.02.10 10:29.



Тема Re: Отворено писмонови [re: bubble]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано20.02.10 10:26



Разбира се



Quiero escribir aqui
М+З=ВЛ


Тема Re: Отворено писмонови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано20.02.10 10:29



Исках да кажа да го оформяте и да го давате да се превежда


щото да не се налага да го пускате в гугъла от много разправии




Тема Re: Аз лично не искамнови [re: sawana11]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано20.02.10 10:29



Абсолютно се припокриват мотивите ти с моите, а вярвам и на повечето от тук присъстващите. В края на краищата сме уж правова държава (не се смейте

) и ако не друго, поне да се прилагат сега действащите закони.

пп. Това след като първоначалната ми емоция поулегна, инак първата ми и най-спонтанна реакция беше, че искам да вида бащата на електрическия стол

Quiero escribir aqui
М+З=ВЛ


Тема Re: Аз лично не искамнови [re: sawana11]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано20.02.10 10:30



ми те имената са им ясни, и като ги накажат какво?
Първо да се докаже че е бащата, да се разбере майката какво и защо, после служителите и така....не избързваме ли малко?

Често съжалявам за мълчанието си, но никога за думите си.


Тема Re: Аз лично не искамнови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано20.02.10 10:32



за съжаление не сме никаква нито правова нито държава.....и ще се види...ами децата които бащата уби? ами хилядите други случаи?

Често съжалявам за мълчанието си, но никога за думите си.



Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.