Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: Дивaнe-2]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано20.02.10 01:14



Никой никого не е осъдил, спираме с емоциите. Ся сме само прагматични и целенасочени. :-)Бавно, но постоянно и методично.
Та, батка, ти нали имаше некакви позиции. Удри едно рамо ако ти се намират връзки в националните медии. Това е и молбата ми към всички останали. Кой когото познава-сега е момента. :-))

MM



Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Дивaнe-2 (излитащ)
Публикувано20.02.10 01:18



В смисъл какво за националните медии...според мен, случая е достатъчно обсъждан там. Въпроса беше в друго, както спомена някой в темата, някой от клуба нещо някъде реално да е направил примерно за децата по светофарите. А и аз позиции имам само пред Бодито.





Тема Re: Отворено писмонови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Дивaнe-2 (излитащ)
Публикувано20.02.10 01:20



Писмото си е добро, само една препоръка.
Да не вземе да го пратиш от името на Hяkoй, koйтo ce шляe и подписано с М+З=ВЛ, щото няма да те вземат насериозно





Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: Дивaнe-2]  
Автор Bтacaxмe_я (Е, и ?!)
Публикувано20.02.10 01:22



О този клуб за децата по светофарите не познавам да е направил, но от друг онзи ден научих за подобни действия.
И пред Бодито ти е достатъчно да имаш позиции, туй е твърде съществено, тя убаво моме, ма темата сега е друга. :-)
Нищо, кат не си ти-друг ше е.


Аре, лека и не води подривна дейност, щот ща кажа на Бодито. :-)))))))

MM

Тема Re: Отворено писмонови [re: Дивaнe-2]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано20.02.10 01:25





Quiero escribir aqui
М+З=ВЛ


Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор Дивaнe-2 (излитащ)
Публикувано20.02.10 01:23



Ма верно не стоплих какво за пред медиите. Достатъчно подробно беше отразен случая там, а и не вярвам да спрат до тук. Мен лично ако питаш, майката е виновна...ама не мога да съдя.



Тема Re:Напротив, приемай гонови [re: Cлънчeвo cиньo]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано20.02.10 05:30



съвсем сериозно...

Да споделя моя опит. В началото, когато ги отказвах не си купувах цигари и не успявах. След това една сутрин просто реших - край, до тук! Имах цигари в колата, на работата, в къщи ... но не пушех.

Проблеми - на мен лично много ми се пушеше, когато пиех кафе... е, спрях кафето започнах да пия топъл шоколад, какао и т.н. Другият момент беше след ядене - е, започнах да си хапвам десерт. Сега пуша, но не мога да се откажа от шоколадчето.

И....започнах да качвам килограми. Не пази диета по времето на отказването на цигарите, по-скоро се опитай да задържиш начина си на хранене. Ако пазиш диета в момента, в който отказваш цигарите организма ти ще изпита шок....защото в момента си го подложила на никотинов глад и ако накараш да се лишава и от храна ще си имаш излишни пробеми. По-добре спортувай, ако усетиш проблем с килограмите.

Критични момети - до 6 мес.от време на време. Но дори 2 год. след като ги бях отказала ми се случваше да сънувам,че пуша..., а да не ти казвам, че когато се събирахме с приятелки на кафе аз по навик понякога вземах цигарата на моя приятелка от пепелника - просто забравях, че не пуша.

Дали ще ги откажеш - няма значение - Колкото и да издържиш е добре, защото даваш възможност на организма ти да се попрочисти малко от никонита..

Успех, не е невъзможно, но и това като всичко друго с което се захванем е въпрос на психическа нагласа и воля.

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: Ама и ти какви глупостинови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано20.02.10 05:32



редиш.....

...надявам се някой ден ще ми се наложи да ги откажа.....

Надявай се да не ти се наложи да ги отказваш, а да ги откажеш защото осъзнаваш, че са вредни и гадни, както повечето от нас, които пушим...

Ако ти се наложи е лошо, бате..... тогава пушенето ще ти е най-малкия проблем... така че, да не ти се случва туй нящо...



Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре

Тема Re: Не, че ти опонирам, аманови [re: TътeнoтГpъм*]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано20.02.10 05:38



важното е тази трагедия дали ще ни накара да се опитаме да променим понем малко нещо от това, което отдавна плаче за промяна около нас...

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре


Тема Re: МАМКА МУ-ИЗЛИЗАЙТЕ ОТ чЕРУПКИТЕ!нови [re: Bтacaxмe_я]  
Автор sawana11 (необятна)
Публикувано20.02.10 05:41



Дори да се окаже, че не познаваме някого от медиите, ако го направим както трябна те самите ще прояват интерес.... така че все ще се вклиним и там... както каза ти - бавно, методично и целенасочено...

Живей добре днес, не съжалявай за вчера, но мисли за утре



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.